Jump to content
Dogomania

Zabrze 2007


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Madzik[/B], wystawa jest jak co roku na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego WALKA Makoszowy, Zabrze, ul. Jaskółcza 40 na tzw. osiedlu Janek..
o tu: [URL]http://mapa.szukacz.pl/?&n=50,28797&e=18,78271&z=3&m=Zabrze&u=Jask%f3%b3cza[/URL]

a bliżej tu: [URL]http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,28438&ec=18,78272&n=50,28797&e=18,78271&z=1&m=Zabrze&u=Jask%f3%b3cza[/URL]

Nie pamiętam jakim autobusem można dojechać, ale na 100% [B]tramwaj[/B] [B]nr 3[/B] jedzie z centrum na samo osiedle Janek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi'][B]Madzik[/B], wystawa jest jak co roku na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego WALKA Makoszowy, Zabrze, ul. Jaskółcza 40 na tzw. osiedlu Janek..
o tu: [URL]http://mapa.szukacz.pl/?&n=50,28797&e=18,78271&z=3&m=Zabrze&u=Jask%f3%b3cza[/URL]

a bliżej tu: [URL]http://mapa.szukacz.pl/?&nc=50,28438&ec=18,78272&n=50,28797&e=18,78271&z=1&m=Zabrze&u=Jask%f3%b3cza[/URL]

Nie pamiętam jakim autobusem można dojechać, ale na 100% [B]tramwaj[/B] [B]nr 3[/B] jedzie z centrum na samo osiedle Janek :)[/quote]

Ok wielkie dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek'][SIZE=4][I][B][COLOR=red]POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO POMÓGŁBY MI WYSTAWIĆ PSIAKA W ZABRZU!!! CZY JEST KTOŚ TAKI???[/COLOR][/B][/I][/SIZE]
[I][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2]Magia jest kochana i mądra, ale ja nie umiem jej wystawiać a ona nie ma do mnie zaufania. BARDZO PROSZĘ O POMOC!!![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/I][SIZE=4]
[COLOR=red]
[SIZE=2][COLOR=red]Ala, ja w ogóle nie wiem czy ona będzie przycinana przed Zabrzem... Raczej nie... Nieważne, [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]POSZUKIWANY HANDLER NA ZABRZE, KTÓRY MA DOBRE PODEJŚCIE DO PSÓW I NA PEWNO BĘDZIE NA TEJ WYSTAWIE[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]

ja już ci pisałam ale może tu szybciej zajrzysz:);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagCH']Fajnie Paulinko, że usunęłaś swojego posta, bo ten cudzysłów był delikatnie mówiąc niestosowny[/quote]

i usunełam, to było po prostu moje zdanie, a panie moga inaczej myśleć...pewnie na jednym forum juz jest temat zalozony o mnie, jaka to ja zła i niedobra jestem...

[quote name='Madzik13']Ja musze isc zobaczyc Frytele z Kokosem :D

Słuchajcie a gdzie konkretnie jest ta wystawa?[/quote]

fryta też będzie, ale towarzysko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik13']Moze chciałabym aby moj pies zapoznal sie z innymi. U mnie w okolicy nie ma zbyt wiele psów wiec wystawa to jedyna okazja.[/quote]


A może to będzie dla niej zbyt stresujące ?
Pomyśl, pewnie będziesz chciała pogadać, pogłaskać inne psy i co wtedy?
Jeśli się zestresuje?
A jeśli Cię nie wpuszczą? To pojedziesz do domu, zostawisz psa i wrócisz?



Ja bym swojego psa nie brała.
Zresztą jestem temu przeciwna, tak samo jak z wchodzeniem na psie zawody z niezgłoszonymi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik13']Moze chciałabym aby moj pies zapoznal sie z innymi. U mnie w okolicy nie ma zbyt wiele psów wiec wystawa to jedyna okazja.[/QUOTE]

Wystawa to napewno glupi pomysl na zapoznawanie sie z psami ;) Wiekszosc psow jest podenerwowanych, podekscytowanych i napewno nie jest to naturalna atmosfera :razz: Dla psiaka, ktory nie ma byc wystawiany wydaje mi sie to zbędne :roll: A wlasciciele wystawiajacy psiaki raczej niechetnie patrza na "zwiedzajace kundelki", w kazdym razie mnie do szalu doprowadza jak ktos przychodzi do nas z takim pieskiem przed sama ocena i moj pies zaraz zaczyna skakac, szalec, szarpac :angryy: Inna sprawa jest pies, ktory ma brac w przyszlosci udzial w wystawie... Taki to musi sie oswoic z ta specyficzna atmosfera, moze skorzystac z ringu itp, no i raczej nie pałęta sie miedzy psami w czasie oceny :] Jak dla mnie to zly pomysl starac sie integrowac z psami na wystawie ;) Szczegolnie, jesli twoj pies ma problemy z kontaktem miedzy psiakowym ;) Taki naaatłok psów, szczekania, szarpania moze tylko zaszkodzic :roll:

My tez bedziemy z niewystawianym szczeniakiem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']Talagia - będziecie w Zabrzu?? to zapraszam na ring goldeni - proszę przyjść i pokazać jak Lilianek urósł;)może wreszcie uda mi się jakąś sensowną fotkę zrobić temu szalonemu szczeniorowi:p[/QUOTE]

Bedziemy, bedziemy ;) Ale chyba w Wroclawiu sie spotkamy wczesniej prawda? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja w zeszłym roku byłam z Dorą i obeszło się bez problemów. Co do wchodzenia z psem na wystawy mam mieszane uczucia. Wg mnie powinno się zabierać tylko psy niesprawiające problemów. Kolejny argument to np letnie wystawy na powietrzu w pełnym słońcu. Powiedzmy 4 godziny chodzenia w upale gdy jest się psem z czarną, grubą sierścią? Brrr.

Link to comment
Share on other sites

A ja powtórzę raz jeszcze to co pisałam niedawno w innym wątku na ten sam temat. Wystawa to olbrzymie skupisko psów, olbrzymia szansa na zarażenie się naszych psów czymś. Dlatego tą liczbę psów należy ograniczać do tych zgloszonych. To nie niechęć do innych psów mną powoduje, ale zwykła troska o moje psy. A na dodatek wystawa to nie miejsce do zapoznawania psów. Jedni czeszą, inni układają włos. Czasu i miejsca na psie zabawy nie ma. Jak ktoś chce żeby jego piesek pobiegał z innymi to niech się umówi w parku na spacer. Ja parę razy spotykałam na wystawach ludzi z psami, ale zawsze mam niemiłe wspomnienia. Raz był to york z problemami skórnymi, raz to jakiś mały ale dość agresywny kundelek. Dlatego jak nie masz psa wystawowego, to go nie bierz.

Link to comment
Share on other sites

z resztą szanse na to że psiak będzie się na wystawie bawił są bardzo bardzo nikłe. często ludzie spieszą na ring, albo do cieniu, albo... i nie ma szans aby mijające się psy mogły się obwochać. (raczej ludzie patrza aby pies nie podchodził do innych bo jest ich tak dużo a czasu dla niektórych wystawców raczej mało). psy na wystawie ewentualnie "obwą****ą" się gdy właściciele się znają. na zabawę nie ma szans...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...