Jump to content
Dogomania

Zabrze 2007


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy może mi ktoś wyjaśnić bo się trochę zagmatwałam z tymi zgłoszeniami ::oops:

I termin -31.07.2007
IItermin-16.09.2007

a na stronie oddziału pisze że można jeszcze zgłaszać do 21.09.2007

"zaspałam"tą wystawę ...może jeszcze przyjmą zgłoszenie:razz:

Gdzie jest ta wystawa-stadion czy hala?
a może jedno i drugie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devegacja']Uuuu...trzeba się ciepło ubrać:evil_lol:

[B] wysłałam zgłoszenie ale nie wiem czy przyjęte :roll: a może już nie przyjmą?:placz:[/B][/quote]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]Na stronie ZK Zabrze napisane jest
[/SIZE][/FONT][QUOTE][FONT=Tahoma][SIZE=2] ZGŁOSZENIA PRZESYŁANE MAILEM LUB ZA POMOCĄ FORMULARZA INTERNETOWEGO PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA [/SIZE][/FONT]DO DNIA [COLOR=#ff0000]21.09.2007 (PIĄTEK) DO GODZ. 19:00[/COLOR].
[COLOR=#ff0000]ZGŁOSZENIA, KTÓRE WPŁYNĄ NA ADRES MAILOWY ODDZIAŁU PO TYM TERMINIE NIE ZOSTANĄ PRZYJĘTE ![/COLOR][/QUOTE]
tzn. że do jutra do godz. 19:00 zgłoszenia będą przyjmowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Oczywiście,że wysyła :p[/quote]

Hmmm..... Wysyłałam kilka zgłoszeń na tą wystawę 07.09. i jak na razie dostałam tylko potwierdzenie wysłania zgłoszenia. Kielce potwierdzenie przyjęcia przysłały na drugi dzień.... No i teraz nie wiem ;) Bo chciałam opłacić i nie tylko ja - i się zastanawiam :)

Link to comment
Share on other sites

To kto mówi że NA PEWNO będzie??? :):):) Bo ja na pewno - dla mnie wystawa może być już jutro!:)))
No ale trzeba pozwolić pieskom aby poleciały do salonów piękności i się wypielęgnowały przed wystawą:diabloti: Mój piesek oczywiście też będzie "wypieszczzony":)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][I][B][COLOR=Red]POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO POMÓGŁBY MI WYSTAWIĆ PSIAKA W ZABRZU!!! CZY JEST KTOŚ TAKI???
[SIZE=2]Magia jest kochana i mądra, ale ja nie umiem jej wystawiać a ona nie ma do mnie zaufania. BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!
[/SIZE][/COLOR][/B][/I][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]
Ala, ja w ogóle nie wiem czy ona będzie przycinana przed Zabrzem... Raczej nie... Nieważne,
POSZUKIWANY HANDLER NA ZABRZE, KTÓRY MA DOBRE PODEJŚCIE DO PSÓW I NA PEWNO BĘDZIE NA TEJ WYSTAWIE
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...