Jump to content
Dogomania

Saba juz nie szuka domku -juz go ma zostaje z nami


lucia

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nalezy Wam sie info, to prawda.
Wizyta wypadła tak dobrze, ze Sabunia moze smiało jechac.
Bedzie mieszkac w domu , w bloku, chodzic na spacery i rozwalac sie na kanapach.:lol:
Wizyte przeprowadziła anett, ktora jest osobą bardzo doswiadczoną i mam do Niej zaufanie.
Panstwo chca sami przyjechac po Sabe, Sterylka bedzie przeprowadzona u nich, wzieli juz namiary na lecznice w Katowicach, ktorą anett im polecila. Zresztą, bedzie z nimi w kontakcie. Ludzie bardzo fajni.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Superrrrrrrrrrrrr !!!!:multi:


Widzicie dziewczyny jak fajnie ? !!! Mówiłam że Sabcia rokuje na super adopcje :D Cieszę się max :D :loveu:


Lucia wygłaskaj Sabcie od Nas :loveu:, i życzę Ci dużo sił po odjeździe Sabci, bo z doświadczenia swojego jako DT wiem że to jest trudne , jednak dajemy trochę naszego serducha każdej psiej biedzie.


pozdrawiam i bardzooooooooo się cieszę z tych wieści :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Na wizycie była Aneta i jest zdecydowanie na TAK . Ciesze sie niezmiernie. :lol:Szkoda, ze tak późno, bo dzwoniłabym do Lucii z tymi fantastycznymi wiesciami.[/QUOTE]

Też ufam ocenie Anety :)
Mało tego, mam podobne wyobrażenie idealnego domku dla psa :razz:
Mam nadzieję, że Sabcia wkrótce będzie grzała doopkę przy swoim człowieku :modla:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Państwa z Katowic dwukrotnie-nikt nie odbiera.Spróbuję wieczorkiem .Zadzwoniłam do Panstwa z Płaczek bo czekali na Sabcię i przedstawiłam sytuację.(napisali dzisiaj sms )Osobiscie uwazam,że pomimo wszystko Saba miałaby tam miłosć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucia']Dzwoniłam do Państwa z Katowic dwukrotnie-nikt nie odbiera.Spróbuję wieczorkiem .Zadzwoniłam do Panstwa z Płaczek bo czekali na Sabcię i przedstawiłam sytuację.(napisali dzisiaj sms )Osobiscie uwazam,że pomimo wszystko Saba miałaby tam miłosć.[/QUOTE]
Luciu, skoro jak twierdzisz, to dobrzy ludzie, to moze dadzą dom jakiejs bardziej potrzebującej psinie, ktorej los sie przez to polepszy.
Zycie Sabuni u nich, nie byłoby lepsze niz teraz, a nawet gorsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Luciu, rozmawiałas z Katowicami ? Ja sie dodzwoniłam i Pani czekała na Twoj telefon.
Ciekawa jestem, czy poczyniliscie jakies ustalenia.[/QUOTE]
Tak Belu rozmawiałam.Panstwo mają przyjechac za tydzień -wstepnie w poniedzialek.Jak dzwoniłam to odebrała Pani i srwierdziła że da męza do telefonu bo to on chciał psa.Pan jednak nie przejął rozmowy no i rozmówiłyśmy się z Panią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybillas']Ja się pogubiłam. Przyjęcie psa musi być wspólną decyzją , a nie Pana czy Pani, bo to nie wróży niczego dobrego dla psa! Zeby, nie daj Boże, nie było tak jak z Bambulkiem... Co nagle, to po diable, przemyślcie proszę wszystko na spokojnie.[/QUOTE]

Nie, to na pewno nie jest tak. Aneta rozmawiała z obojgiem Państwa, oboje czekają na Sabe. Moze ten Pan jest bardziej zaangazowany, lub pomysł wyszedł od niego, dlatego tak sie wyraziła.
Ja z nią wczoraj rozmawałam, bardzo cieszyła sie, ze wizyta wypadła pomyslnie, takie odniosłam wrazenie.

Link to comment
Share on other sites

Nie o straszenie chodzi, a o supero domek:) Jeśli można wyeliminować ryzyko, trzeba to zrobić. Oby to był właśnie TEN domek, Luciu będzie dobrze!!! Tak na wszelaki podpisz taką umowę, by gdyby tfu tfu tfu było coś nie tak jak powinno mogłabyś sunicę szybko odebrać. A ja się wcale Luci nie dziwię, że się łamie;) Luciu to może jednak...;) Mocno Cię sciskam, spokojnie podejmij decyzję. Ty Tu rządzisz:) Jednak tak jak dziewczyny pisały to fajny domek, ta gotowośc do przyjazdu, deklaracje sterylkowe, mieszkanie suni w domku, brzmi pycha:)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziewczynki, ale błagam tak na wszelaki looknijcie jeszcze na CZK!!! Tfu, tfu, tfu!!!
Na pierwszej stronie jest podział województwami:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać[/URL][/QUOTE]
Marysiu,wczoraj po rozmowie telefonicznej od razu przejrzałam czk.

Link to comment
Share on other sites

Belu,zaprosiłam tych Państwa najpierw do siebie na kawusię i ciacho.Porozmawiam z Nimi naprawdę szczerze.Poproszę też ,że gdyby np.mieli jakis problem z Sabą i nie mogli dać sobie rady to niech ją przywiozą do nas z powrotem.Myslę ,ze będzie dobrze.Pani przesympatyczna w rozmowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...