Jump to content
Dogomania

Marcus Muhle


barbarasz49

Recommended Posts

Proponuję dołączyć do wykazu dobrych karm i niedrogich karm niemiecki Marcus Muhle. W jej składzie oprócz mięsa są również warzywa i owoce a nie ma zawierających gluten zbóż typu pszenica,jęczmień.
Moja wybredna labradorka wręcz pochłania te karmę i czeka żeby jej dać więcej!

Link to comment
Share on other sites

Mój whippet był przez jakiś czas na MM i niestety karma w ogóle się nie sprawdziła, pies robił strasznie luźne kupy i miał po niej gazy. Na temat tego, czy psy chętnie jedzą tę karmę czy nie raczej się nie wypowiem, bo moje psy zjedzą wszystko z równie dużym apetytem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Proponuję dołączyć do wykazu dobrych karm i niedrogich karm niemiecki Marcus Muhle. W jej składzie oprócz mięsa są również warzywa i owoce a nie ma zawierających gluten zbóż typu pszenica,jęczmień.
Moja wybredna labradorka wręcz pochłania te karmę i czeka żeby jej dać więcej![/QUOTE]

Popieram propzycję ! głównie dlatego, że jest pozbawiona sztucznych dodatków i wszelakiej chemii . Ma niedługi termin przydatności do spozycia. Smakowitość to faktycznie sprawa indywidualna , ale wydaje mi się , że większośc psów chętnie wcina Markusa. Przyswajanie na znanych mi dwóch psach znakomite . No i mój jamnik pieknie schudł i trzyma właściwą wagę . Dla mnie super . Jedynie w okresach wysiłku ( wakacje, szkolenia ) bedziemy zmieniac na coś bardziej kalorycznego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...