Jump to content
Dogomania

Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS


feliksik

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']Nie wiem, może się mylę, ale chyba bym nie wierzyła, że sami zadzwonią:roll:[/QUOTE]

tzn. bez nagrody, że zadzwonią?

bo w sumie do tej pory miałam pare telefonów, ale się skończyły. nikt jej nie umie złapać, bo ucieka jak siędo niej podchodzi

Link to comment
Share on other sites

przy szukaniu Dory natknęłam się na sunię też w obroży niebieskiej, ale ratlerkowatą. Chodzi ciągle na tym samym terenie i nie wiem co mam z nią zrobić. Nie wygląda na zabiedzoną, ale jest strasznie wystraszona. Podchodzi, ale ogonek skulony pod siebie i od razu siada. Poradźcie. Jakby było DT to ją zgarnę, ale mu nie wiem czy to czyjaś i na spacery chodzi sama czy się zgubiła. Już mam dość. dzisiaj miałam telefon i właśnie tą sunię mi zgłoszono, ale ona mniejsza od mojej więc wiem, że to nie Dora.
Czy gdziekolwiek byłoby DT żeby przetrzymać malutką? postaram sięzrobić jej zdjęcie jak się natknę znowu na nią przy moich poszukiwaniach. Ona waży nie więcej niż 4 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']

...może złóżmy sie na tą nagrodę[/QUOTE]

możemy spróbować, ale nawet nie wiem ile można zaproponować? Dzisiaj będę rozwieszać ogłoszenia, więc jeśli ktoś jeszcze może się dołożyć to będzie super. Wydrukuję już ogloszenia z propozycją nagrody. Może się uda

Edited by feliksik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']chociaż 50 zł .Ja tylko opisuję jak u nas było....staram sie tylko pomóc. nie krytykuję...[/QUOTE]

nie -nie, chyba źle mnie zrozumiałaś. Nie odniosłam tego jako krytyki. Myślę, że to dobry pomysł, tylko nie wiem ile zaproponować. Zobaczymy może jak się znajdzie sunia. TYlko obawiam sięgłupich telefonów odnośnie nagrody. czy u was bywały takie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']nie -nie, chyba źle mnie zrozumiałaś. Nie odniosłam tego jako krytyki. Myślę, że to dobry pomysł, tylko nie wiem ile zaproponować. Zobaczymy może jak się znajdzie sunia. TYlko obawiam sięgłupich telefonów odnośnie nagrody. czy u was bywały takie?[/QUOTE]

Energy była przy tym to może bardziej pamieta....ja nie przypominam sobie głupich telefonów.

Link to comment
Share on other sites

ja już ręce rozkładam. Myślałam, ze to będzie tylko kwestai czasu, bo sunia tak ładna, zę każdy na nią zwracał uwagę. I jeszcze jak dzownili gdzie jest to wydawało mi się, że wreszcie do kogoś podejdzie i ją odnajdziemy. a tu jużtydzień mija i nic.

Ja w ogóle dziękuję wszystkim, którzy są na tymm wątku za pomoc, bo sama nie dam rady z tym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']ja już ręce rozkładam. Myślałam, ze to będzie tylko kwestai czasu, bo sunia tak ładna, zę każdy na nią zwracał uwagę. I jeszcze jak dzownili gdzie jest to wydawało mi się, że wreszcie do kogoś podejdzie i ją odnajdziemy. a tu jużtydzień mija i nic.

Ja w ogóle dziękuję wszystkim, którzy są na tymm wątku za pomoc, bo sama nie dam rady z tym[/QUOTE]
Przeżywamy razem z Tobą:shake:

Frajda też jest cudna, taka marmurkowa....

Link to comment
Share on other sites

nie rozkładaj rąk.
Może trzeba byłoby zwrócić się do uczniów, żeby w sobotę i niedzielę rozdawali ulotki?
Rudy znalazł sie po prawie dwóch miesiącach.
[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214856-RUDY-odnaleziony-poszedł-za-TM"]RUDY odnaleziony, poszedł za TM[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']ja już ręce rozkładam. Myślałam, ze to będzie tylko kwestai czasu, bo sunia tak ładna, zę każdy na nią zwracał uwagę. I jeszcze jak dzownili gdzie jest to wydawało mi się, że wreszcie do kogoś podejdzie i ją odnajdziemy. a tu jużtydzień mija i nic.[/QUOTE]
A może znalazł ja ktoś, kto się zakochał i nie chce oddać? Zrywa plakaty?

Link to comment
Share on other sites

w zeszłą sobotę powiesiłam plakaty przy szkole i kościele, bo był odpust na drugi dzień i miałam nadzieję, że więcej ludzi będzie i wtedy nici z telefonów, a w poniedziałek aż dwa były, ale jej nie namierzyliśmy bo uciekła.
jeszcze raz dzisiaj obok szkoły nakleję. teraz zrobiłam plakaty do odrywania telefonu i z nagrodą, może dłużej powiszą. Idzie drugi weekend, więc może więcej lidzi znowu się przewinie przez Rynek.

Link to comment
Share on other sites

za to jedyna dobra strona tej sytuacji, że dzięki Dorze inny piesek może znajdzie dom, ponieważ mam domek chętny na Dorę i wreszcie zapropozowałam innego, podobnego znalazłam na dogo, bo gdyby co Dora miała kilka propozycji. I temu domkowi spodobała się - może wstawię zdjęcie dla porównania podobieństwa do Dory

Figa
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/899a56f6f2817a25.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1789/899a56f6f2817a25.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Tez ładne, co to? suczek czy chłopczyk;)[/QUOTE]

sunia Figa - domek się bardzo spodobał, więc chyba pojedzie tam gdzie miała iść Dora. Nie chciałam stracić tej rodzinki, więc zaproponowałam im podobną i się zgodzili. A po Dorę nadal dzwonią, więc narazie zainteresowanie jest, tylko jej nie ma.:-(

[quote name='AgusiaP']A może mała powędrowała do sąsiadującego miasta?[/QUOTE]

dziewczyny z Rybnika już są na wątku. Ale mam nadzieję, że dalej będzie się trzymała tego Rynku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']sunia Figa - domek się bardzo spodobał, więc chyba pojedzie tam gdzie miała iść Dora. Nie chciałam stracić tej rodzinki, więc zaproponowałam im podobną i się zgodzili. A po Dorę nadal dzwonią, więc narazie zainteresowanie jest, tylko jej nie ma.:-(



dziewczyny z Rybnika już są na wątku. Ale mam nadzieję, że dalej będzie się trzymała tego Rynku[/QUOTE]

i dobrze, szkoda zeby miejsce czekało. Niech się Fidze dobrze wiedzie...

Kurcze, Dorcia gdzie ty jesteś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Miałam dzisiaj maila w sprawie Dory.
Odpisałam i poprosiłam, żeby zadzwonili.

Mi się wydaje,że to jednak czyjś pies,wypuszczany bezmyślnie.
Po akcji plakatowania ktoś/właściciel zauważył i przestał to robić.[/QUOTE]

kurcze popyt na takie pieski jest jak widzę, telefony, mail - może jak macie inne w typie to warto podsyłać tutaj a my będziemy polecać, bo jedynie tak można to spożytkować. Fidze się mam nadzieję uda. Więc może inne skorzystają.

A co do właściciela - to mógłby (jeżżeli jest) chociażzadzwonić do mnie i opieprzeć że jego psa poszukuję - nad tym też się zastanawiałam. Nawet bym się nie obraziła, tylko, żeby wiedziała, że ona ma dom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...