Jump to content
Dogomania

Muszyca podskórna , poharatany pysk , sidła wrośnięte w szyję ! Bemol za TM


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Delph']Jak jego samopoczucie? Skóra będzie schodzić, czy się goi? Zapadł mi w pamięć ten psiak... :([/QUOTE]

Samopoczucie ok , tylko smutny bardzo jest .Skóra z karku już prawie zeszła na szczęście nie do mięsa , a pod spodem jest nowa różowa , zdrowa skórka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Samopoczucie ok , tylko smutny bardzo jest .Skóra z karku już prawie zeszła na szczęście nie do mięsa , a pod spodem jest nowa różowa , zdrowa skórka :)[/QUOTE]
super że karczek mu się goi... może jakieś ładne zdjęcia pstryknąć i pomału ogłaszać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota67']Aniu- ja cię podziwiam i prawie wielbię! :) jak Ty dajesz z tym wszystkim radę???[/QUOTE]

Nie ma za co podziwiać , po prostu nie daje rady . Na wczoraj powinnam znaleźć transport dla Azjaty , na jutro mieć ustalony transport Kajki a jedyne co zrobiłam to napisałam smsa ,że pojadę gdzie trzeba , powinnam wysłać paczki z bazarku we wtorek , wożą się cały czas w samochodzie .:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nie ma za co podziwiać , po prostu nie daje rady . Na wczoraj powinnam znaleźć transport dla Azjaty , na jutro mieć ustalony transport Kajki a jedyne co zrobiłam to napisałam smsa ,że pojadę gdzie trzeba , powinnam wysłać paczki z bazarku we wtorek , wożą się cały czas w samochodzie .:roll:[/QUOTE]

przydałoby się chwilkę odetchnąć... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Ma bardzo wymowne spojrzenie... to był bity pies. On tak patrzy jak się do niego człowiek zbliża, że az się serce wywraca, tyle w tym spojrzeniu strachu i bólu.[/QUOTE]

Ale nie boi się ludzi , podchodzi trąca noskiem , zaczepia , ogonkiem też macha , jest bardzo kochany :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Ma bardzo wymowne spojrzenie... to był bity pies. On tak patrzy jak się do niego człowiek zbliża, że az się serce wywraca, tyle w tym spojrzeniu strachu i bólu.[/QUOTE]

[B]Ocelot[/B], znam niestety te spojrzenia... Kiedy zobaczyłam to zdjęcie: [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=p1360409.jpg&res=landing[/URL] pomyślałam, że biedak był chyba bity. Wasze obserwacje to potwierdzają, niestety :-(. A co się konkretnie dzieje z tym siusianiem ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...