Jump to content
Dogomania

Muszyca podskórna , poharatany pysk , sidła wrośnięte w szyję ! Bemol za TM


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='zakonna']kurcze, skoro on taki poharatany po walkach z psami to chyba odpada domowe Dt z innym psem, mogłaby być jatka. ja mogę tylko podnosić wątek[/QUOTE]

Wiesz co on tam na ulicy latał za suką i z samcem ONkiem sporym , karmiłam je wszystkie i nawet nie warknął , ale możemy sprawdzić jak reaguje na inne psy , na pewno koty go nie ruszają , siedzi z nim w gabinecie kociak mały i nawet na niego nie patrzy .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dana']Pies gruby ale zaniedbany zdrowotnie, poraniony ale nie jest agresywny wobec psów, bardzo dziwne to wszystko.....
Nawet nie chcę napisać tego, o czym pomyślałam..:-(. Czego potrzebuje Ben najbardziej w tej chwili, oprócz DT ?[/QUOTE]

Boże płakać się chce...poprzytulajcie go dziewczyny chociaż jak macie taką możliwość..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie wiem czy mu lepiej.... Ania wklei zdjęcia...
Ja nie widzialam psa jeszcze żeby tak strasznie wyglądal:( On wyglada bardzo, bardzo xle. Jakby przeżył tysiąc wojen... i cudem ocalał.[/QUOTE]

Aniu ty go nie widziałaś tydzień temu , dzisiaj to już naprawdę dobrze wyglądał :) Jest silniejszy , wstał do mnie na chwilkę dzisiaj , dał się wy miziać , jutro muszę zadzwonić do weta zapytać jak z apetytem bo micha stała pełna , a jak go z ręki karmiłam to bardzo ładnie zjadał , jest jeszcze słaby , ale na prawdę jest lepiej , tylko kark wygląda okropnie i aż się słabo robi :( zdjęcia jutro , dzisiaj już nie dam rady .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...