Jump to content
Dogomania

Muszyca podskórna , poharatany pysk , sidła wrośnięte w szyję ! Bemol za TM


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie mam dobrych wiadomości.
Podczas operacji okazalo się, że Bemol nie ma problemów z prostatą, a z porażeniem nerwu moczowego. Mimo, że oddawał wcześniej mocz, w pecherzu miał dwa litry moczu.
Podjęto decyzję o eutanazji.
Nikt nie konsultował tego z nami, a szkoda.

Bemol przepraszam, myślałam, że to szansa dla Ciebie ten DT.

Żegnaj piesku [']

Link to comment
Share on other sites

dla mnie też ta fundacja jest podejrzana, byłoby miło gdyby ten kto wziął tego biedaka na DT wypowiedział się tutaj dlaczego pies został uśpiony do cholery! ja siedzę i od rana płaczę jak tylko pomyślę o Bemolku, jakieś h.....je po prostu go zabrały po to żeby go uśmiercić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']dla mnie też ta fundacja jest podejrzana, byłoby miło gdyby ten kto wziął tego biedaka na DT wypowiedział się tutaj dlaczego pies został uśpiony do cholery! ja siedzę i od rana płaczę jak tylko pomyślę o Bemolku, jakieś h.....je po prostu go zabrały po to żeby go uśmiercić[/QUOTE]

Może jakieś organy potrzebują dla innego psa? Kto to tam wie, tych.................. :angryy::angryy::angryy:

Tyle doznał cierpienia i jeszcze go uśmiercili :snipersm::evil::evil::evil::evil::evil::2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny spokojnie.
Ja ufam tej fundacji bardzo. Pomogli wielu psom.
Widocznie uznali, ze tak było lepiej. Bemol był diagnozowany w Polsce i w Polsce uśpiony.
Nie ma mowy o organach.
Opanujcie sie może z oskarżeniami co?

ten pies zaznał wiele złego za życia, zostawcie może w spokoju pamięć o nim?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']dla mnie też ta fundacja jest podejrzana, byłoby miło gdyby ten kto wziął tego biedaka na DT wypowiedział się tutaj dlaczego pies został uśpiony do cholery! ja siedzę i od rana płaczę jak tylko pomyślę o Bemolku, jakieś h.....je po prostu go zabrały po to żeby go uśmiercić[/QUOTE]

Fundacja wzieła Bemola pod swoją opiekę, mial jechać do Holandii. Z tego co wiem lekarz mowił o kosztownym leczeniu. Do choroby jasnej zdecydowały jak zdecydowały. ten pies nigdy by domu nie znalazł.

Najtrudniejsze z decyzji to decyzje o eutanazji.

Link to comment
Share on other sites

DT mial być w Holandii, wcześniej Bemol był diagnozowany u lekarza w Opolu i tam została podjęta decyzja o etanazji.
Poczekajmy na oficjalny raport ok?

Ja ręczę za dziewczyny. Ja im ufam. Sadzę, że był powód by podjąć taką decyzję.
przestańmy już rzucać kamieniami i oskarżeniami ok?

Ja raz podjęłam decyzję o eutanazji psa ktory był w hotelu. Nie była to łatwa decyzja. wiadomo było, rozmawiałam z weterynarzem, tak mozna bylo leczyc kosztownie, a i tak by się nie wyleczyło. Za jakiś czas zaczął by sie ból nie do wytrzymania.
To była najtrudniejsza decyzja w moim zyciu
Skad do choroby wiecie jak one to przeżyły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']ja po prostu nie ogarniam dlaczego pies został uśpiony, pomimo, że tylu psom ciężko chorym się pomaga. Kurde no, po prostu zrozum mnie ocelot, że tak strasznie jest mi żal, że ten pies tak skończył[/QUOTE]

Mi też. Jest strasznie żal.
ale musiał być jakiś powód.
Decyzja została podjęta w trakcie trwania operacji. Bemol miał robione badania przed operacją. Nie dcydowałyby sie na operację i koszty badań, a potem na eutanazję gdyby nie było powodu.

Przez 4 lata współpracy uratowały kilkadziesiąt psów z naszego schroniska.
I mysle, ze to jest rękojmia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...