Jump to content
Dogomania

Znaleziono psa Gdańsk- Ujeściko/ Łostowice


bonusowa

Recommended Posts

Witam

Dziś rano idąc do sklepu natknęłam się na dużego psa. Wyglądał na zdezorientowanego stojąc po środku mało uczęszczanej krzyżówki na osiedlu Moje Marzenie. Wybiegł od strony zbiornika retencyjnego koło pętli tramwajowej Łostowice-Świętokrzyska. Kiedy wyszłam ze sklepu już go nie było, ale jakieś 15 min temu mój TŻ dzwonił, że widział przez okno tego pieska, więc jak tylko jeszcze raz będzie biegał w okolicy to zaraz wyjdzie i spróbuje go zawołać. Niestety do domu tego psiaka nie wezmę z powodu moich burków, ale będę mogła zamknąć go na posesji, a jeśli nikt się dzisiaj po niego nie zgłosi, to pewnie zawieziemy go do Kokoszek, bo szkoda go zostawić na dworze na noc jak tak zimno jest a ja budy nie mam niestety :shake: Psa nigdy w okolicy nie widziałam, więc zakładam, że nie jest stąd ale mogę się mylić. Generalnie wygląda na domowe zwierzątko, zadbane, wyczesane.

Opis:

Pies duży, wielkości może suki kaukaza, choć bardziej z pyska przypomina mi landseera bądź leonbergera (tylko kolor nie ten), kudłaty, uszy klapnięte, ogon długi, maść łaciata (głowa ciemniejsza niż grzbiet), płeć nieznana bo nie miałam okazji podejść, może być zarówno rasowy jak i mieszańcem (ciężko powiedzieć).

Jeśli ktoś poszukuje takiego psa, bądź zna pieska podobnego do tego z opisu to proszę o kontakt 509 709 720. Pies błąka się po OSIEDLU MOJE MARZENIE!

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że nie został wyrzucony....
codziennie przeglądam ogłoszenia - nie natknęłam się na kogoś, kto poszukiwałby takiego psiaka.
mimo, że nie jest to optymalne rozwiązanie, to chyba faktycznie najlepiej zawieźc go do schroniska, miejmy nadzieję, że jego właściciel właśnie tam będzie go szukał....
jeśli pozwolisz, zamieszczę jeszcze ogłoszenie na tronie trójmiasto.pl

Link to comment
Share on other sites

Też widziałam tego psa, jechałam autobusem i właśnie przy pętli tramwajowej łostowice-świętokrzyska on był, pies był wyraźnie zdezorientowany, wydaje mi się, że to była suczka ale głowy nie dam, raczej mix którejś z ras wymienionych przez bonusowa, bardzo ładny, zadbany. Jutro rano też będę przejeżdżała przez pętle więc będę miała oczy szeroko otwarte.

Link to comment
Share on other sites

Nawet jak go nie złapiecie to od razu dajcie znać do schroniska że widziałyście takiego psa i gdzie.
Bywa że psiak wskoczy do tramwaju czy autobusu i przejedzie kawał drogi od miejsca gdzie się zgubił - jesli właściciel go szuka to na pewno zadzwoni i do azylu a tam może dostać wskazówkę gdzie pies był widziany.
Ja miałam przypadek że pies przejechał tramwajem dokładnie na drugi koniec Krakowa ( z Borku Fałeckiego do Bronowic) - wskoczył prawdopodobnie na jednej petli a dopiero na drugiej wygonił go z wagonu motorniczy. Gdyby nie to że pies "przykleił sie " do moich, był wyraxnie zagubiony a motorniczy przyznał sie że własnie "wysadził"tego pasażera nie przyszło by mi do głowy plakatować przystanków całej trasy tego tramwaju. Wszystko na szczęscie skonczyło sie dobrze i piesek wrócił do włascicieli

Edited by taks
Link to comment
Share on other sites

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/zblakana-bernardynkaowczarek-kaukaskimix-moje-marzenie-ogl5601100.html[/URL]

to pewnie ta sama sunia.....
mam przeczucie, że celowo została porzucona...niestety, w schronie siedzi baaardzo dużo psów, co do których miałam nadzieję, że zaraz zostaną odebrane, bo miały przecież obroże, były bardzo zadbane i przyjazne....mam nadzieję, że tym razem się mylę! oby jej się tylko nic nie stało...

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, wczoraj zadzwoniłam do Kokoszek i dałam miłemu Panu opis psa :) Niestety już później ani ja ani TŻ jej nie widzieliśmy, no ale na szczęście jest już w schronie to bynajmniej pod samochód nie wpadnie ani nic. Może też się w sobotę wybiorę... Ładna jest, lubię takie psy, ale nie mam warunków na trzeciego i to jeszcze tak dużego.

Trzeba by jej foty porobić to zrobiłabym jej allegro czy cuś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...