Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Till']niestety cisza, nikt nie dzwoni, nie pisze, nie pyta....:([/QUOTE]

Szkoda................Rozumiem, ze ogłoszenia są nadal aktywne?


[quote name='thinkplando']Witajcie,

kajam się za brak wpłat. ustawiłam zlecenie stałe. więc więcej takich historii nie będzie. zlecenie stałe ustawiłam na wt. więc najpóźniej we wtorek po II sesji powinno być na koncie.
a.[/QUOTE]


Dziękuję, po otrzymaniu pieniązków zaraz odnotuję w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Szkoda................Rozumiem, ze ogłoszenia są nadal aktywne?


Tak, Amor dalej ma ogłoszenia, ale może trzeba zrobić ich więcej, też w innych miejscach żeby ogłoszenia miały większy "obszar rażenia"


Dziękuję, po otrzymaniu pieniązków zaraz odnotuję w rozliczeniu.[/QUOTE]

Tak, Amor dalej ma ogłoszenia, ale może trzeba zrobić ich więcej, też w innych miejscach żeby ogłoszenia miały większy "obszar rażenia"

Link to comment
Share on other sites

Mali od Angeliki:

wieści od Amora

pytałam weta, wpłata 20 zł za mocz dotarła


skończył się Encorton i Hepatilwięc zakupiłam kolejną porcję, 2 opakowania Encortonu i 1 Hepatilu w załączniku paragon, kwota 20 zł


enzymów starczy jeszcze na tydzień, więc prośba o zamówienie jeśli ma te konkretne, zamawiane przez FLY, brać


kończy się też Immunodol, który przekazała mu Bea100
zjadł razem dwa opakowania


za około tydzień, czy dwa planuję umówić go na kastrację


apetyt mu się zmniejszył, szczególnie w ciepłe dni wybrzydza
dodaję mu do suchej karmu puszki, które zakupione zostały dla niego razem z ostatnim workiem suchej karmy
czasami powybiera kawałki mokrego, a suche całe zostawia


poza tym zachowanie bez zmian

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Mali od Angeliki:

wieści od Amora

pytałam weta, wpłata 20 zł za mocz dotarła


skończył się Encorton i Hepatilwięc zakupiłam kolejną porcję, 2 opakowania Encortonu i 1 Hepatilu w załączniku paragon, kwota 20 zł


enzymów starczy jeszcze na tydzień, więc prośba o zamówienie jeśli ma te konkretne, zamawiane przez FLY, brać


kończy się też Immunodol, który przekazała mu Bea100
zjadł razem dwa opakowania


za około tydzień, czy dwa planuję umówić go na kastrację


apetyt mu się zmniejszył, szczególnie w ciepłe dni wybrzydza
dodaję mu do suchej karmu puszki, które zakupione zostały dla niego razem z ostatnim workiem suchej karmy
czasami powybiera kawałki mokrego, a suche całe zostawia


poza tym zachowanie bez zmian[/QUOTE]



Dostałam tego samego e-maila, a zatem nie wklejam drugi raz to samo.

Co do enzymów, to jeśli jest koniecznosść brania dalej, i to tego samego, to poproszę, by FLY podała mi nazwę lub link do lekarstwa, to na allegro poszukam i kupię dla Amorka, i podam do wysyłki adres hoteliku.

Pieniążki za leki przeleję.

Zapytałam tez Angelikę jak długo pies będzie dostawał te leki, do kastracji, czy dalej? Może już czas zmienić leki, skoro stale dostaje to samo..........


[quote name='Till']ciekawe czemu zmniejszył się mu apetyt, oby to nic poważnego tylko po prostu chce sobie mniej jeść[/QUOTE]

Chyba jest cieplej, i moze dlatego. Mój terier tak ma, jak jest cieplej, to nie chce mu sie zbytnio jeść, i wybrzydza, ale on ma 13 lat i trzeba mu pewne rzeczy wybaczyć.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Tak, Amor dalej ma ogłoszenia, ale może trzeba zrobić ich więcej, też w innych miejscach żeby ogłoszenia miały większy "obszar rażenia"[/QUOTE]

Czy możesz dokładnie określić w jakich miejscach?

Pamiętam, że zależało Ci na tym, by pies trafił blisko miejsca zamieszkania, by mieć kontrolę nad psem i jego nową rodziną.

I pewnie dlatego ogłoszenia nei były na pomorskie czy wielkopolskie tylko na małopolskie.

Link to comment
Share on other sites

musiałaby sie wypowiedzieć osoba, osoby robiące mu ogłoszenia jakie portale i na województwa go ogłaszają...
bo moze faktycznie warto kogos poprosic jeszcze albo wykupic pakiet na jakimś bazarku

a z mniejszym jedzeniem to moze faktycznie pogoda..psy generalnie tak mają... oby, oby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']musiałaby sie wypowiedzieć osoba, osoby robiące mu ogłoszenia jakie portale i na województwa go ogłaszają...
bo moze faktycznie warto kogos poprosic jeszcze albo wykupic pakiet na jakimś bazarku

a z mniejszym jedzeniem to moze faktycznie pogoda..psy generalnie tak mają... oby, oby[/QUOTE]

Kupiłam ogłoszenia na bazarku natie, i natie wytłumaczyła mi, ze ogłoszenia idą zwykle na jedno województwo, by nie dublować. I tak sie stało, poszło na małopolskie. Teraz moga iść na inne wojewódzytwa, a jeśli dublowanie wyjdzie na jaw, to najwyżej stracimy te ogłoszenia. Nie wiem tylko na które? Jakie sugestie?



[quote name='thinkplando']Czy moja wpłata dotarła - 40 pln ?[/QUOTE]

Tak, dotarła.

Mam tez inne wpłaty, i uzupełnię je wieczorem.

Ciesze się, ze dogo wreszcie działa, dwa dni bez wiedzy co z psiakami, którym pomagam, to zdecydowanie za dużo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Kupiłam ogłoszenia na bazarku natie, i natie wytłumaczyła mi, ze ogłoszenia idą zwykle na jedno województwo, by nie dublować. I tak sie stało, poszło na małopolskie. Teraz moga iść na inne wojewódzytwa, a jeśli dublowanie wyjdzie na jaw, to najwyżej stracimy te ogłoszenia. Nie wiem tylko na które? Jakie sugestie?
[/QUOTE]

Na województwo sąsiadujące? Śląskie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Czy możesz dokładnie określić w jakich miejscach?

Pamiętam, że zależało Ci na tym, by pies trafił blisko miejsca zamieszkania, by mieć kontrolę nad psem i jego nową rodziną.

I pewnie dlatego ogłoszenia nei były na pomorskie czy wielkopolskie tylko na małopolskie.[/QUOTE]

Tak zależało mi żeby ogłoszenia były na nasze województwo czyli małopolskie i ościenne czyli śląskie, i ewentualnie świętokrzyskie. Pisząc o większym zasięgu miałam na myśli ogłoszenia w większej ilości miejsc. Amor ma na tablicy, ogłaszamy 24,kokosy, wygasło na ogłoszenia.com, i tyle pamiętam.
Miałam chwilę temu fajny telefon o Amora, pani z Krakowa. Trzymajcie kciuki, w niedziele chce pojechać go poznać, żeby nie zmieniała zdania i jak już tam pojedzie żeby się nim zachwyciła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Tak zależało mi żeby ogłoszenia były na nasze województwo czyli małopolskie i ościenne czyli śląskie, i ewentualnie świętokrzyskie. Pisząc o większym zasięgu miałam na myśli ogłoszenia w większej ilości miejsc. Amor ma na tablicy, ogłaszamy 24,kokosy, wygasło na ogłoszenia.com, i tyle pamiętam.
Miałam chwilę temu fajny telefon o Amora, pani z Krakowa. Trzymajcie kciuki, w niedziele chce pojechać go poznać, żeby nie zmieniała zdania i jak już tam pojedzie żeby się nim zachwyciła :)[/QUOTE]

Jejku, super! To na razie trzymam za Amorka i te Panią!

Amorkowi kupiłam dwie zabawki tu na dogo, alw widzę, z ejeszcze nei poszły, sznur i jakąś piszczałę.

Ale nic straconego, bo w przypadku niego donku moga lecieć za nim.........

Poczekam do poniedziałku z ogłoszeniami, a następnie zobaczę co się wydarzy w niedziele i ewentualnie poproszę o dalsze ogłoszenia.

Mam kolejne wpłaty:

Dulska - 20 zł (wpłata 15.05.),
RUDAKACHA - 20 ZŁ (WPŁATA 14.05.0,
Thinkplando - 40 zł za okres od lutego do maja 2013r. (wpłata 14.05.),
ewu = 10 zł (wpłata 13.05.).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...