Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='ewu']Jestem zadeklarowana po uszy ale Amorowi nie odmówię.
10 zł stałej, nie dam rady więcej:...[/QUOTE]


Dziękuję Basiu! Z tymi deklaracajami, to niestety wszyscy tak mamy- po uszy.....


[quote name='Javena']Dostałam dwa razy zaproszenie,ale nie miałam czasu wejsc. Dzis jestem. Deklarować sie nie mogę. Sytuacja finansowa w domu jest nie stabilna.. Juz teraz mi ciężko wywiązać sie z tych co mam. Obiecuje jednak pomyśleć.Moze bazarek ? Zobacze .[/QUOTE]

Kochana bazarek jak najbardziej potrzebny. Z tego co było zadeklarowane do tej pory - stałe i jednorazowe wpłaty - wyliczyłam, że Amorowi starczy na luty i marzec, później będą juz tylko deklaracje stałe, a tych jest na połowę miesiąca. Starczy na pół kwietnia, i dlatego bazarek bardzo by nam pomógł................

[quote name='bea100']I ja tu jestem na stałe.
Może przyszły miesiąc będzie już łaskawszy, proszę w każdym razie o nr konta przy okazji słania do innych :).[/QUOTE]

Dziękuję! Na pewno wyślę.

[quote name='mparsley']Hej! Poproszę o nr konta na PW. Mogę zadeklarować 15 zł miesięcznie na stałe dla Amorka, więcej nie dam rady, bo mam juz trochę piesków, którym pomagam:-) Pozdrawiam:-)[/QUOTE]

Pięknie dziękuję!


[quote name='bela51']Pomoge Amorowi w przyszłym miesiacu, obiecuje. W tym juz leze finansowo.:-(
Nawet jeszcze nie uregulowalam wszystkich swoich dotychczasowych zobowiązan:-([/QUOTE]

Pieknie dizękuję. To na razie nie będe słała konta, jesli będziesz mogła coś wpłacić, to daj po prostu znać. Stałe opłaty mają pierwszeństwo.


[quote name='FLY']dzięki...domyślam się, że dostałaś kilka zaproszeń...:oops:
przepraszam, staram się nie napastować osób, do których już pisałam albo pisała MALWA, ale czasem nie wyjdzie...;)
Na PW dostałam zobowiązanie do deklaracji stałej 10zł/mies od [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/131766-thinkplando"]thinkplando[/URL], dziękujemy:loveu: MALWA wyślesz konto?[/QUOTE]

Kochana, Tobie dziekuję za czuwanie nad wątkiem, bo niestetyy dotrzeć tu wczoraj nie mogłam - problem z netem. A dzisiaj - jestem jeszcze w domu, bo do pracy idę na 11.00 , i sobie siadłam tak na chwilkę, i co net działa. Dziwne to, ale od czasu do czasu cos mi się tu zawiesza.............


Wyslę konto, i poproszę, by ta osoba wpisała deklaracje na wątku.

[quote name='RudyKas']Gdybyś kombinowała jakiś bazarek to daj znać - mam kilka książek, które mogłabym przeznaczyć dla naszego Amorka :)[/QUOTE]

Dziękuję. Moze jedna ososba zdecyduje sie zrobic bazarek dla Amorka, ale może tez być pojedynczy.

Ja mam jakieś sreberka w domu, koraliki, ki też chciałam to dać na bazarek. Ale potrzebuję kogoś, kto obfoci, i wstawi zdjęcia na bazarek.....może ktoś to ode mnie weźmie - chętnie wyślę bystrej osobie.....


[quote name='kodi']witajcie
jestem siostra Malwy prosiła abym przekazała ,że jutro w pracy wszystko uzupełni i porozsyła
ma problem z netem
a ja deklaruje 20zł do czerwca
potem nie wiem czy będę w stanie bo synuś na świat przychodzi[/QUOTE]

Siostra dziękuję!

[quote name='Shilomaniak']Jestem na zaproszenie, finansowo nie dam rady bo mam już inne zobowiązania, ale jak będziecie robić bazarek dajcie wcześniej znać-poszperam wśród rzeczy fantowych.[/QUOTE]

Dziękuję za deklarację pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']

plus niespodzianka...[B]wyślij też proszę nr konta do teresaa118, zadeklarowała na PW stałą 50zł/mies [/B]:loveu: ja już na pw dziękowałam, ale jeszcze raz nie zaszkodzi....baaaardzo bardzo bardzo dziękujemy:multi:[/QUOTE]

A to Niespodizanka - pięknie dziękuję, i poprosze o wpisanie tej deklaracji na wątku.

Edited by MALWA
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotka Malwa to jednak potrafi cuda czynić jak tylko wejdzie na jakiś wątek i się uprze:loveu:[/QUOTE]

Nie wiem czy cuda, alepo prostu wzięłam sie porządnei za zwołanie rzeszy ludzi, i za ten wątek , a dokłądnie to za szukanei deklaracji, bo dizisaj be zkasy to neistety bida..............

A za wczorajsze deklaracje możemy podziekować FLY - to ona rozesłała sporo zaproszeń do ludzi - jeszcze raz wielkie dzięki!

Till- widzisz to? Jak patrzę na to ile ludzi tu weszło, ile chce pomóc, to gębula mi się śmieje coraz szerzej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A to Niespodizanka - pięknie dziękuję, i poprosze o wpisanie tej deklaracji na wątku.[/QUOTE]Ciocie kochane, juz potwierdzam moja deklaracje. 50 zl miesiecznie poczawszy od lutego.
I juz poszla pierwsza wplata dla tego pieknego "Duzego". Ciesze sie, ze zaczal nareszcie jesc. Moja propozycja, moze od czasu do czasu kawaleczek watrobki smazonej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Nie wiem czy cuda, alepo prostu wzięłam sie porządnei za zwołanie rzeszy ludzi, i za ten wątek , a dokłądnie to za szukanei deklaracji, bo dizisaj be zkasy to neistety bida..............

A za wczorajsze deklaracje możemy podziekować FLY - to ona rozesłała sporo zaproszeń do ludzi - jeszcze raz wielkie dzięki!

Till- widzisz to? Jak patrzę na to ile ludzi tu weszło, ile chce pomóc, to gębula mi się śmieje coraz szerzej![/QUOTE]

ja też się bardzo cieszę, jeszcze niedawno Amor nie miał nic oprócz ogromnych długów, a teraz...:loveu:

Chciałabym też się trochę wytłumaczyć (chyba sama przed sobą, bo nikt mnie o to nie prosił;) ), ponieważ wysyłam ludziom masę zaproszeń, a jak widać sama nic nie zadeklarowałam na Amorka i trochę się głupio z tym czuję. Niestety nie mam stałej pracy (tylko praktykę) i nie chcę się zobowiązywać, bo nie wiem czy się wywiąże, ale obiecuję, że w miarę możliwości będę pomagać finansowo!

[quote name='denta']Witam,mogę zadeklarować stałą wpłate do lipca po 10zł[/QUOTE]

dziękujemy bardzo:loveu:

[quote name='teresaa118']Ciocie kochane, juz potwierdzam moja deklaracje. 50 zl miesiecznie poczawszy od lutego.
I juz poszla pierwsza wplata dla tego pieknego "Duzego". Ciesze sie, ze zaczal nareszcie jesc. Moja propozycja, moze od czasu do czasu kawaleczek watrobki smazonej?[/QUOTE]

fajnie, że jesteś na wątku:) zostań z nami, jesteś główną sponsorką Amora:loveu:
z wątróbką to nie wiem, czy dobry pomysł, ta karma jaką teraz je powinna mu wystarczyć pod względem "zdrowotnym" i odżywczym, jeśli jest taki wrażliwy to każda nowa rzeczy może go podrażniać, powodować biegunki, a wiadomo że to w jego sytuacji szczególnie niewskazane;)

Edited by FLY
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudakacha']Mogę zadeklarować tylko 20 pln niestety ale myślę, że "wkupie" siła:lol:[/QUOTE]

dziękujemy:loveu:

[quote name='from_wonderland']Czy dobrze odczytuję z piewrszego postu, że Amorek póki co jest trochę na plusie?[/QUOTE]

na koncie hoteliku jest 27zł na poczet lutego, na koncie skarbnika MALWY tak jak widać:) jest na plusie!:)

Link to comment
Share on other sites

szok, jaka dobrze zorganizowana akcja pomocy Amorkowi!tyle osób zagląda, składa deklaracje, wszystko wychodzi na prostą. Pięknie dziękujemy. Mam też wieści od Amorka. Karma mu strasznie smakuje, wyjada do dna i chciałby więcej :)chyba jeszcze żadna mu tak bardzo nie smakowała. Kupki też robi fajne, małe (czyli więcej przyswaja) i o właściwej konsystencji. Suszone buraczki zjada zmieszane z karmą. Humor mu dopisuje i energia też. Jak jest w pobliżu Angelika to siedzi grzeczniutki, ale jak tylko bierze na spacer jakiego psa, a nie jego w danym momencie to zabiera się za budę z zazdrości, taki z niego numerek. Po prostu brakuje mu towarzystwa...Miałam jednego maila w kwestii domu tymczasowego, pani pytała czy koniecznością jest przebywanie psa w domu, opisałam sytuację i skromne wymagania pieska, ale podstawą ma być przebywanie Amora w domu nie w kojcu. Pani już nie odpisała więc może chciała trzymać go w kojcu...trudno, szukamy dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']...Mam też wieści od Amorka. Karma mu strasznie smakuje, wyjada do dna i chciałby więcej :)chyba jeszcze żadna mu tak bardzo nie smakowała. Kupki też robi fajne, małe (czyli więcej przyswaja) i o właściwej konsystencji. Suszone buraczki zjada zmieszane z karmą.
...[/QUOTE]
Super, cieszę się :multi: Dzięki także za info.
Psy myśliwskie mają niebywałą wytrzymałość i możliwości przystosowawcze do każdych warunków. Teraz organizm będzie ładnie nadrabiał a Amor migiem wyjdzie na prostą!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']szok, jaka dobrze zorganizowana akcja pomocy Amorkowi!tyle osób zagląda, składa deklaracje, wszystko wychodzi na prostą. Pięknie dziękujemy. Mam też wieści od Amorka. Karma mu strasznie smakuje, wyjada do dna i chciałby więcej :)chyba jeszcze żadna mu tak bardzo nie smakowała. Kupki też robi fajne, małe (czyli więcej przyswaja) i o właściwej konsystencji. Suszone buraczki zjada zmieszane z karmą. Humor mu dopisuje i energia też. Jak jest w pobliżu Angelika to siedzi grzeczniutki, ale jak tylko bierze na spacer jakiego psa, a nie jego w danym momencie to zabiera się za budę z zazdrości, taki z niego numerek. Po prostu brakuje mu towarzystwa...Miałam jednego maila w kwestii domu tymczasowego, pani pytała czy koniecznością jest przebywanie psa w domu, opisałam sytuację i skromne wymagania pieska, ale podstawą ma być przebywanie Amora w domu nie w kojcu. Pani już nie odpisała więc może chciała trzymać go w kojcu...trudno, szukamy dalej[/QUOTE]

super, że smakuje i mu służy:loveu:

Przy okazji możesz spytać Angeliki ile schodzi jej tego multilac i enzymów, myślę że dobrze żeby to pojadł przynajmniej dopóki nie wyjdzie na prostą.

Pani miała pewnie dobre intencje (tak przynajmniej sądzę), no szkoda, że do domku by go nie mogła wziąć. Trzymamy kciuki za dalszy odzew!

Link to comment
Share on other sites

była szansa na taki super dom dla Amora, doświadczony z problemowymi psami, tzn. takimi, które miały zarówno problemy ze zdrowiem i z zachowaniem. Państwo bardzo oddani pomocy psom i poświęcający im swoje życie. Kilka dni temu pochowali pieska, o którego walczyli 3 miesiące. Dziś pani miała dać mi odpowiedź po przedyskutowaniu z cała rodziną czy będę decydować się na Amora. Zadzwoniła, że niestety narazie musi odłożyć decyzję o kolejnym psie bo pozostali członkowie rodziny nie są gotowi na wzięcie tak szybko kolejnego pieska, natomiast pani chce co miesiąc wpłacać jakąś kwotę na Amora więc prześlę jej dane do wpłat. Szkoda, ale to tchnęło we mnie trochę optymizmu bo ostatnio była taka cisza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='denta']Witam,mogę zadeklarować stałą wpłate do lipca po 10zł[/QUOTE]

Pięknie dziękuję!

[quote name='teresaa118']Ciocie kochane, juz potwierdzam moja deklaracje. 50 zl miesiecznie poczawszy od lutego.
I juz poszla pierwsza wplata dla tego pieknego "Duzego". Ciesze sie, ze zaczal nareszcie jesc. Moja propozycja, moze od czasu do czasu kawaleczek watrobki smazonej?[/QUOTE]

Dziękuję raz jeszcze - zapisano w 2 poście!



[quote name='FLY']ja też się bardzo cieszę, jeszcze niedawno Amor nie miał nic oprócz ogromnych długów, a teraz...:loveu:

Chciałabym też się trochę wytłumaczyć (chyba sama przed sobą, bo nikt mnie o to nie prosił;) ), ponieważ wysyłam ludziom masę zaproszeń, a jak widać sama nic nie zadeklarowałam na Amorka i trochę się głupio z tym czuję. Niestety nie mam stałej pracy (tylko praktykę) i nie chcę się zobowiązywać, bo nie wiem czy się wywiąże, ale obiecuję, że w miarę możliwości będę pomagać finansowo!
[/QUOTE]


Kochana - Ty się nie tłumacz, dałaś dla Amorka swoją biżuterię na bazarek, a to bardzo wiele, bo i kasy z tego było sporo ( ponad 700 zł ).

Tu pomaga każy kto che, musu nie ma, ale niestety wielu osób na pomoc finansową nie stać.

[quote name='rudakacha']Mogę zadeklarować tylko 20 pln niestety ale myślę, że "wkupie" siła:lol:[/QUOTE]

Dzięki, w kupie zawsze siła! hihihihi!

[quote name='from_wonderland']Czy dobrze odczytuję z piewrszego postu, że Amorek póki co jest trochę na plusie?[/QUOTE]

Tak, Amor jest na plusie. Ja wyliczyłam - wstępnie, ze to co jest zadeklarowane ( do wczoraj) plus jednorazowe wpłaty starcza na zapłatę za luty i marzec. W kwietniu będę miała tylko to co jest w opłatach stałych, a będzie trzeba zapłacić już 400 zł za kwiecień, i jeszcze kupić karmę.
Najlepszym rozwiązaniem dla Amora byłoby, gdyby był komplet deklaracji + jednorazowe. Byłabym wtedy spokojna o zapłatę za hotelik, a jeszcze starczyłoby na jedzenie.

[quote name='thinkplando']i ja dorzucam 10 pln jako stała - fly / malwo wiedzą. pierwsza wpłata z końcem lutego.[/QUOTE]

Wszystko się zgadza.

Dziękuję pięknie, odnotowane w 2 poście.


[quote name='Shilomaniak']Mam chwilkę wolną to odwiedzam - cieszę się, że na dzień dzisiejszy nie ma dołu finansowego. Ale jakby co - to PW znacie :lol:[/QUOTE]

Znamy, znamy, ale nikogo nie zmuszam.........deklaracje są tu dobrowolne ...........


[quote name='Till']szok, jaka dobrze zorganizowana akcja pomocy Amorkowi!tyle osób zagląda, składa deklaracje, wszystko wychodzi na prostą. Pięknie dziękujemy. Mam też wieści od Amorka. Karma mu strasznie smakuje, wyjada do dna i chciałby więcej :)chyba jeszcze żadna mu tak bardzo nie smakowała. Kupki też robi fajne, małe (czyli więcej przyswaja) i o właściwej konsystencji. Suszone buraczki zjada zmieszane z karmą. Humor mu dopisuje i energia też. Jak jest w pobliżu Angelika to siedzi grzeczniutki, ale jak tylko bierze na spacer jakiego psa, a nie jego w danym momencie to zabiera się za budę z zazdrości, taki z niego numerek. Po prostu brakuje mu towarzystwa...Miałam jednego maila w kwestii domu tymczasowego, pani pytała czy koniecznością jest przebywanie psa w domu, opisałam sytuację i skromne wymagania pieska, ale podstawą ma być przebywanie Amora w domu nie w kojcu. Pani już nie odpisała więc może chciała trzymać go w kojcu...trudno, szukamy dalej[/QUOTE]

Tak - powoli sytuacja finansowa Amora układa się znakomicie.
Co do DT - to naszego Amora szkoda do kojca. Jemu koniecznie potrzebny domek, taki z miejscem do spania, na kocyku, z rękami do głaskania, z ludźmi, którzy pójdą na spacer, do lekarza, nakarmią, wykąpią.....


[quote name='Dulska']Poszła wpłata za luty. Dalsze będą co 15-tego, bez wskazania miesiąca, bo dałam zlecenie stałe.[/QUOTE]

Dziękuję!

[quote name='Till']była szansa na taki super dom dla Amora, doświadczony z problemowymi psami, tzn. takimi, które miały zarówno problemy ze zdrowiem i z zachowaniem. Państwo bardzo oddani pomocy psom i poświęcający im swoje życie. Kilka dni temu pochowali pieska, o którego walczyli 3 miesiące. Dziś pani miała dać mi odpowiedź po przedyskutowaniu z cała rodziną czy będę decydować się na Amora. Zadzwoniła, że niestety narazie musi odłożyć decyzję o kolejnym psie bo pozostali członkowie rodziny nie są gotowi na wzięcie tak szybko kolejnego pieska, natomiast pani chce co miesiąc wpłacać jakąś kwotę na Amora więc prześlę jej dane do wpłat. Szkoda, ale to tchnęło we mnie trochę optymizmu bo ostatnio była taka cisza...[/QUOTE]

Bo tu na dogo , na wątku są odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu.........

Co do Pani, to może jednak zdecyduje się pomóc właśnie Amorkowi, tyle, ze w późniejszym czasie. Strata psiaka pewnie jeszcze zbyt mocno boli, bo to bardzo świeża sprawa....

Till - jak mam nazwać w rozliczeniu Panią, która chce zadeklarować jakąś kwotę?

Pytam, bo już jedną osobę nazwałam: "Pani od Till".



[quote name='AgusiaP']Przepraszam, że dopiero dzisiaj jestem, ale mamy kolejną sunię z połamaną miednicą...
Szkoda, że ten domek dla Amorka nie wypalił... to wspaniale, że pani chce pomóc finansowo:)[/QUOTE]


Zaglądaj czasami do Amorka.

Tu każda osoba potrzebna.



Dzisiaj próbowałam w ciągu dnia trzy raz napisać na wątku Amora, ale co zaczęłam pisać, to mnie wyrzucało z dogo.

DLatego też czynie to teraz. Mam na swoim koncie kolejne 180 zł, które wpłynęły dzisiaj od:

from_wonderland - 20 zł,
Maruda666 - 20 zł,
farmerka63 - 30 zł,
Dulska - 20 zł,
Teresa118 - 50 zł,
kodi - 20 zł,
martasekret - 20 zł.


Pięknie dziękuję za wpłaty.

Zaraz wszystko umieszczam w 2 poście w rozliczeniu.

Edited by MALWA
literówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...