Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='zozola77']Witam wszystkich obecnych na tym wątku. Amor był z pewnych wzgledów motywatorem zeby wreszcie zarejstrować sie na dogo (co uczyniłam pół godziny temu) i wspomóc go chociaż finansowo

deklaruję 20 zł miesięcznie, poprosze numer konta na priv

P.S. na razie poruszam sie jak dziecko we mgle, ale mam nadzieje ze priva odbiore ;)[/QUOTE]

Dziękuję pięknie za deklarację dla Amorka!

Po przydzieleniu 2 postu zapiszę deklaracje stałą.

Zaraz wyślę nr konta na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję pięknie za deklarację dla Amorka!

Po przydzieleniu 2 postu zapiszę deklaracje stałą.

Zaraz wyślę nr konta na pw.[/QUOTE] Kochana Cioteczko, ja deklarowałam na Amorcia 30zł miesięcznie- to były posty na początku wątku:lol:, ale wplacałam jedynie deklaracje jednorazowe, gdyż nie było ani skarbnika, ani innych osób chętnych na deklaracje. Czekam więc na numerek konta:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Kochana Cioteczko, ja deklarowałam na Amorcia 30zł miesięcznie- to były posty na początku wątku:lol:, ale wplacałam jedynie deklaracje jednorazowe, gdyż nie było ani skarbnika, ani innych osób chętnych na deklaracje. Czekam więc na numerek konta:lol:[/QUOTE]


Pięknie dziękuję!

Zaraz wysyłam konto!

Jeśli dobrze liczę, to łącznie z deklaracją osoby, która dzwoniła do Till, to Amor ma w tej chwili łącznie 140 zł stałych deklaracji - to juz coś.....,kilka dni temu nie miał nic.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Poszedł przelew z dekleracją stałą za 5 miesięcy (od lutego do czerwca) - 150zł[/QUOTE]

Jesteś po prostu niesamowita!

Pięknie dziękuję... i mam nadzieję, że do czerwca Amor znajdzie swój domek i kochajacych ludzi ..tak bardzo bym chciała.

Link to comment
Share on other sites

Malwa ja jutro przeleję ok ?

Co do karmy - dotarła, już raz jadł:) zresztą wkleję maila od Angeliki, same przeczytajcie.

"karma dotarła dzisiaj przed 18:00dostał ją już na wieczór zmieszaną z ryżem
zjadł ze smakiem


nie wiem czy jest sens abym mu mieszała to z ryżem, bo karma ma już to co on potrzebuje
proszę o rady
mokre Bozity wczoraj się skończyło więc z mokrym nie ma jak mieszać


dawka dla niego to 350 g na dzień
planuję podawać mu to w dwóch dawkach po 175 g
czy inaczej?"

odpisałam, że skonsultujemy tu i dam odpowiedź.

Moje zdanie jest takie:

- Myślę, że na 2 razy może być (czy na 3 lepiej?? ale nie chcę też przesadzać z wymaganiami..)

- Nie mieszałabym z ryżem, po nic mu on...niepotrzebnie dodaje pracy z trawieniem itd, chyba dla Amora niewskazanej. Czy się mylę? Jako oszczędność na pewno bym odpuściła, niestety karma jest droga ale żadno wyjście mieszać ją z czymś bezwartościowym (tak, wiem ryż ma jakieś tam wartości, ale przy tej karmie chyba zbędne)

- Kupujemy jakieś puszki?? Może jak będzie chciał jeść samą suchą to nie trzeba?

Edited by FLY
Link to comment
Share on other sites

Według mnie nie ma sensu mieszać z ryżem. Ta karma jest wystarczająco odżywcza i z założenia powinna pomóc przy problemach trawiennych więc nie ma powodu żeby coś dodawać. Na początek ew. można namaczać, ale niektóre psy nie lubią takiego jedzenia. Nam radzono w takich sytuacjach dawać 3 razy dziennie, bo to zawsze mniejsze porcje na raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Poszedł przelew z dekleracją stałą za 5 miesięcy (od lutego do czerwca) - 150zł[/QUOTE]



wow jestem pod wrażeniem, DZIĘKI WIELKIE! ale mam nadzieję, że przed upływem tego dłuuggiieego czasu Amorek będzie już w swoim domku....

Link to comment
Share on other sites

Co do karmy - to najważniejsze, że Amor che ją jeść, i mu smakuje. Ryz pewnie jest tu zbędny. Mięsko to jest to, co psiaki lubią najbardziej. Może faktycznie warto kupić puszki, by Angelika miała z czym mieszać. Ale z drugiej strony, to skoro je sama sucha, to może jets to zbędne?

Otrzymałam 2 post, wieczorem wkleję deklaracje i cale rozliczenie, które będę sukcesywnie uzupełniać.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam przed chwilą resztę z bazarku.

Amor siłą rzeczy póki co szama suche (puszki się skończyły), więc chyba trzeba poczekać, jak odmówi współpracy to coś kupimy..Jak już to myślę, że trzeba kupić jakieś dobre i dodawać mu malutko tylko dla smaku.

Wg średniej dawki jaką ma dostawać wystarczy mu karmy na 40dni (wcześniej liczyłam większą dawkę, ale na karmie jest nieco zmodyfikowana tabelka z dawkowaniem i wychodzi tyle). Mam nadzieję, że po tym czasie będzie już widać jakieś efekty.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie to może lepsze by było jednak mieszanie karmy z ciepłym ryżem.Teraz jest zimno i psy ,które przebywają na dworze powinny dostawać chociaż raz dziennie ciepły posiłek.Druga sprawa Amor jest wychudzony a więc ciepły ryż nie przeszkodzi mu w utuczeniu.Z mojej praktyki właśnie psy na ryżu zmieszanym z karmą dość szybko przybierają na wadze i ryż bardzo dobrze wpływa na jelita,żołądek.No ale decyzja należy do decydentów.
Prawdopodobnie mój deklarowicz-Leo znalazł domek ale jeszcze muszę poczekać kilka dni aby wyjaśniło się to na 100%,więc przeniosę deklarację na Amora od marca w kwocie 20zł stałej deklaracji na pół tj.do sierpnia włącznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie to może lepsze by było jednak mieszanie karmy z ciepłym ryżem.Teraz jest zimno i psy ,które przebywają na dworze powinny dostawać chociaż raz dziennie ciepły posiłek.Druga sprawa Amor jest wychudzony a więc ciepły ryż nie przeszkodzi mu w utuczeniu.Z mojej praktyki właśnie psy na ryżu zmieszanym z karmą dość szybko przybierają na wadze i ryż bardzo dobrze wpływa na jelita,żołądek.No ale decyzja należy do decydentów.
Prawdopodobnie mój deklarowicz-Leo znalazł domek ale jeszcze muszę poczekać kilka dni aby wyjaśniło się to na 100%,więc przeniosę deklarację na Amora od marca w kwocie 20zł stałej deklaracji na pół tj.do sierpnia włącznie.[/QUOTE]

dzięki za radę, tak jeszcze myslę jakby ten ryż miał być na zimno to ma sens to co wyżej pisałaś czy wtedy odpuścić? Bo nie wiem czy Angelika mu przed każdym karmieniem gotuje jednorazową porcję i pilnuje odpowiedniej temperatury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']dzięki za radę, tak jeszcze myslę jakby ten ryż miał być na zimno to ma sens to co wyżej pisałaś czy wtedy odpuścić? Bo nie wiem czy Angelika mu przed każdym karmieniem gotuje jednorazową porcję i pilnuje odpowiedniej temperatury.[/QUOTE]
Tak jak pisałam,pies obojętnie gdzie przebywający powinien w zimę dostać chociaż jeden posiłek ciepły.Ryżu można ugotować więcej,przechować w lodówce,następnie podgrzać np.w mikrofali albo na kuchence,wymieszać z suchą karmą i podać.Nie wiem jak Angelika karmi psy i trudno mi tu coś radzić o ryżu na zimno,ponieważ wiem,że ciepły ryż jest przyjazny dla jelit i żołądka,wątroby,trzustki, a zimny nie wiem.Ja nawet w domu przebywającym psom podgrzewam jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

przed chwia poszła moja stała dla Amora za luty, w nastepnych miesiacach tez bede wplacac miedzy 10 a 15

fajnie ze nowa karma smakuje psiowi
co do mieszania jej z ryzem to nie wiem, nie mam doswiadczenia z psami w takim stanie
mój by nie jadl..woli ryz z puszką, a suche i owszem ale osobno

Link to comment
Share on other sites

Amor ma juz ogłoszenia na wątku:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238816-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-Ibisa-i-Terego-do-17-02-godz-20!tanio-szybko-)-cz-5/page14[/URL]

A tu jedno z nich:

[URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51295/amor---zaglodzony-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-prosi-o-ratunek-/[/URL]

Dzisiaj weszło na moje konto kilka wpłat.

Za chwilę uzupełnię wszystko w rozliczeniu w 2 poście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']przed chwia poszła moja stała dla Amora za luty, w nastepnych miesiacach tez bede wplacac miedzy 10 a 15

fajnie ze nowa karma smakuje psiowi
co do mieszania jej z ryzem to nie wiem, nie mam doswiadczenia z psami w takim stanie
mój by nie jadl..woli ryz z puszką, a suche i owszem ale osobno[/QUOTE]


Dziękuję za wpłatę. Na razie jeszcze jej nie mam. Sprawdzę jutro, i jak tylko się pojawi, to dopiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raczyna']co za różnica?[/QUOTE]

Pewnie żadna.......tyle tylko, ze i ja i FLY robiłyśmy bazarki w podobnym czasie, i skoro Angelika wysyłała mi rozliczenie mojego bazarku na prywatną pocztę, a widziałam, ze osoba o takim nicku nie wpłacała u mnie, to nie bardzo rozumiałam skąd wzięła się ta wpłata przyporządkowana do mojego bazarku. Myślałam, że to u FLY, ale nieważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...