Jump to content
Dogomania

Z fb koniecznie czytajcie dobermany do uspienia !!!!!!!!!!!!!!!


Mycha

Recommended Posts

[IMG][URL="http://up.programosy.pl/foto/156222_4073494680027_691412978_n.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/156222_4073494680027_691412978_n.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[URL="https://www.facebook.com/iza.maciuszczak"]Iza Maciuszczak[/URL]
16 godz. temu


Smutna, prawda? Wyobraźcie sobie, że ona siedzi w tym miejscu już 2 lata. Nie rusza się już, nie cieszy na widok człowieka. Siedzi i cichutko piszczy. Jak się do niej podejdzie to słychać to piszczenie. Serce pęka. Zastanawiało mnie, dlaczego schronisko trzyma psa przez tyle czasu w małej, betonowej klatkach. Okazało się, ze sunia jest odebrana z pseudohodowli (wraz z 7 innymi dobermanami). Po odebraniu wszystkie trafiły do schroniska. Własciciel postanowil wstapic na droge sadowa, wiec psow nie mozna przeniesc do kojcow z innymi psami. Wszyscy wiemy, jak dlugo ciagna sie w Polsce w sprawy sadowe. Przez to te psy siedzą tam juz tak długo. To, co widzicie na zdjeciach, to cała jej klatka. Przez ostatnie dwa lata. Moze sie tylko obrocic. Nie może polezec na sloncu, nie moze pobieg przed siebie... Inne dobermany strasznie szaleja, gdy się podchodzi do klatki. Sa agresywne. W listopadzie mozna je bedzie uspic. Ja chce uratowac chociaz te jedną... Mam nadzieje, ze się uda...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Elza22']Jaka jest szansa że taki pies się nadaje do adopcji?[/QUOTE]
Eliza nigdy nie masz szansy.... Znając szczecińskiej schronisko to żaden pies nie nadaje sie do adopcji, zwłaszcza, jeśli ma kartkę "agresywny". Uwierz mi swego czasu, psy, z taka plakietka (amstaffy) znajdowały domy i były super psami, niestety na dobermanach sie nie znam, chociaż bardzo, bardzo mi sie podobają, i potrzebna byłaby opinia behawiorysty i/albo specjalistów. Ja polecam Asie Misztele

Link to comment
Share on other sites

Niejednemu agresywnemu psu pomaga się na tym forum, a myślę, że one zasługują na to, bo nie z własnej winy stały się takie...
Poza tym z wpisów na facebooku wychodzi, że jednak da się im pomóc. Jest parę zdeklarowanych domków tymczasowych. Nieadopcyjnym być może pomoże jakaś organizacja...
Udostępnione jest konto do wpłat na psiaki...
Nie umiem zrobić bazarku, ale jeśli ktoś z Krakowa mógłby pomóc - mogę podarować jakieś fanty...
Mam takie poczucie, że coś jesteśmy tym psom winni...

Edited by socurek
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kochani, czy w waszym schronie jest brązowa suczka dobermana z nie wyjaśnioną sytuacja prawną? Fundacja Nadzieja Dobermana coś tam o niej wie i pisze, ale mają dużo psiaków pod opieką i na razie nic więcej nie wiemy a sunia czeka, ponoć wazy 19 kg i na fotce wygląda źle, boje się żeby nie było za późno. Napisali że sunia przebywa w opolskim, ale nie wiem gdzie i dlatego
moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARI0121']Kochani, czy w waszym schronie jest brązowa suczka dobermana z nie wyjaśnioną sytuacja prawną? Fundacja Nadzieja Dobermana coś tam o niej wie i pisze, ale mają dużo psiaków pod opieką i na razie nic więcej nie wiemy a sunia czeka, ponoć wazy 19 kg i na fotce wygląda źle, boje się żeby nie było za późno. Napisali że sunia przebywa w opolskim, ale nie wiem gdzie i dlatego
moje pytanie.[/QUOTE]
Akurat te dobermany z watku to schron w Szczecinie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARI0121']Kochani, czy w waszym schronie jest brązowa suczka dobermana z nie wyjaśnioną sytuacja prawną? Fundacja Nadzieja Dobermana coś tam o niej wie i pisze, ale mają dużo psiaków pod opieką i na razie nic więcej nie wiemy a sunia czeka, ponoć wazy 19 kg i na fotce wygląda źle, boje się żeby nie było za późno. Napisali że sunia przebywa w opolskim, ale nie wiem gdzie i dlatego
moje pytanie.[/QUOTE]


jesli chodzi ci o brązowa suczkę kopiowana to jest w Krakowie, jest "przedmiotem w sprawie" i na dzien dzisiejszy nie jest do wyjęcia ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...