Jump to content
Dogomania

Miastowy Lis


Aga*Lis

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ile tu się komentarzy posypało podczas mojej nieobecności :p
Byliśmy dziś na długim spacerku i było dobrze. Na Liska chyba najbardziej działają smaczki i wołanie :-)
Choć wiadomo że i tak są psy, którym Lis nie odpuści, no ale trzeba go ćwiczyć dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Na dogocioteczki zawsze można liczyć! Wezmę po dwie sztuki tos i mastino, im więcej słodyczy tym lepiej:loveu:[/QUOTE]

Nie zapomnij o różowiutkich akcesoriach :loveu:

[quote name='Aga*Lis']Ile tu się komentarzy posypało podczas mojej nieobecności :p
Byliśmy dziś na długim spacerku i było dobrze. Na Liska chyba najbardziej działają smaczki i wołanie :-)
Choć wiadomo że i tak są psy, którym Lis nie odpuści, no ale trzeba go ćwiczyć dalej :)[/QUOTE]

Będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nanashi']To i ja się przywitam z Liskiem i jego właścicielką :)
Kolejna osoba z bliska (coraz to więcej osób z 3miasta widzę na forum ^^). Widziałam w galerii Gezowej, że wybierasz się do klubu agility, też z chęcią poznam tego przystojnego pana![/QUOTE]

Tore też widziałam na filmiku :p. Mam nadzieje że pojadę tam jak najszybciej ;).
Tylko żeby Lisek dobrze się zachowywał. Na początku był plan ze szkoleniem posłuszeństwa,
ale jakoś tak się zmieniło :smile:. Ponieważ Lis potrafi mieć niezłe odpały, choć rzadko. W końcu pies przesiąkł schroniskiem, niestety :shake:. Ale jest coraz lepiej :p.

Link to comment
Share on other sites

Hej hej :)

[quote name='Nanashi']To i ja się przywitam z Liskiem i jego właścicielką :)
Kolejna osoba z bliska (coraz to więcej osób z 3miasta widzę na forum ^^). Widziałam w galerii Gezowej, że wybierasz się do klubu agility, też z chęcią poznam tego przystojnego pana![/QUOTE]


Oooo ja widzę, że trzeba jakiś spacer organizować :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga*Lis']Tore też widziałam na filmiku :p. Mam nadzieje że pojadę tam jak najszybciej ;).
Tylko żeby Lisek dobrze się zachowywał. Na początku był plan ze szkoleniem posłuszeństwa,
ale jakoś tak się zmieniło :smile:. Ponieważ Lis potrafi mieć niezłe odpały, choć rzadko. W końcu pies przesiąkł schroniskiem, niestety :shake:. Ale jest coraz lepiej :p.[/QUOTE]
Jeżeli Ula zauważy to "coś" w Lisku, to możesz się szykować na dojazdy do Gdańska na treningi - a tam na sporo dobrych rad, pełno śmiechu i niesamowitą atmosferę :)

[quote name='Talucha']Hej hej :)
Oooo ja widzę, że trzeba jakiś spacer organizować :razz:[/QUOTE]
Tyle nas jest, że można, ja z chęcią zapoznam Torkę z innymi psami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga*Lis']Powiadasz to "coś"? Już się boję :lookarou:.[/QUOTE]

Mam chyba anty-talent do reklamowania :roll:
Nie bój się! Jeżeli buldog daje radę, to czemu Lisek nie? (niedawno kurs rozpoczął właśnie jeden plaskatek, hihi) Ja też się bałam, gdy szłam na spotkanie, a Tora pokazała jak na złość, ze nie będzie ze mną współpracowała, a mimo to jesteśmy już na 2 stopniu kursu, bo mój Szkodnik rozkręcił się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanashi']Mam chyba anty-talent do reklamowania :roll:
Nie bój się! Jeżeli buldog daje radę, to czemu Lisek nie? (niedawno kurs rozpoczął właśnie jeden plaskatek, hihi) Ja też się bałam, gdy szłam na spotkanie, a Tora pokazała jak na złość, ze nie będzie ze mną współpracowała, a mimo to jesteśmy już na 2 stopniu kursu, bo się mój Szkodnik rozkręcił :)[/QUOTE]

Żartowałam sobie :evil_lol:. Choć Lisek ma ten charakterek. Często chętnie ze mną współpracuję, choć są i złe dni. Jest troszeczkę uparty, choć to często mi sprzyja jeżeli zależy mu na pochwale :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanashi']Tyle nas jest, że można, ja z chęcią zapoznam Torkę z innymi psami :)[/QUOTE]
To my nadal z niecierpliwością czekamy na jeden wielki spacer :diabloti:. Charcia frekwencja ostatnio podupadła i nie możemy się zgadać, więc bardzo chętnie pójdziemy z kimś innym.

No i warto dodać, że Ula bardzo pomaga w wychowywaniu i szkoleniu psów, bo bez psiurka wpatrzonego w Ciebie cała zabawa w agility nie miałaby sensu :). Zdarzają się psiaki, które mają coś za uszami, więc to nie jest większy problem, bo da się to naprostować.

Link to comment
Share on other sites

Ja ich też nie mogę złapać ostatnio. Remont mieli jakiś czas temu i nie było czasu na długie spacery, więc może tak znikali w ciemnościach na chwile :diabloti:. Mieli dać znać jak skończą, żebyśmy wybrali się na dłuższy spacer, ale póki co jest cisza.

Często stado chodzi w okolicach 12:00. Dwa ogary polskie, doberman (suczka, 9 miesięcy), dwa weimary i kilka kundelków. Rzadko uda się złapać wszystkich naraz, ja przykładowo od około miesiąca nikogo nie spotkałam, bo wychodzę na spacer między 13, a 14.
Teraz właśnie też uciekam na spacer, ale w drugą stronę. W razie czego można się umówić przy jeziorku :). Młody nie jest konfliktowym psiurkiem, więc nie da Liskowi powodów do zjedzenia go :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak :). Rzadko ostatnio bywam w tamtych rejonach, bo niestety w godzinach, w których ja chodzę, chodzi również jeden z dwóch szwajcarów. Już raz rzucił się na młodego z zębami, więc unikam ich. Niestety prawie zawsze pies jest luzem i najczęściej jak nas widzi to ma właścicielkę gdzieś... Nie wiem co jest nie tak z tym psem, bo innym razem jak był na spacerze z facetem to podleciał do nas i ładnie się przywitał. Raz jest ok, a raz leci z zębami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...