Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

mam odp .:

Zekki został u nas,,ponieważ nie było środków na jego utrzymanie w hotelu i miał być odwieziony do schroniska, postanowiliśmy dać mu dożywotni BDT,, niestety Zekki choruje,,ma zmiany nowotworowe na wątrobie.

 

ciekawa jestem czy jeszcze wpływają jakieś deklaracje i czy dostaje je bdt

Link to comment
Share on other sites

ja cały czas płacę deklarację na konto Fundacji. /Chociaż z powodu braku informacji o losach Zekkiego , w zmniejszonej kwocie /   Z tego co się orientuję jest to dobra F. i mają dużo podopiecznych ale skoro w tytule pisałam ,że dla Zekkiego z Dzikiej Kępy to chciałabym aby trafiały do niego. Skoro jednak można powiedzieć ,że Zekki ma dom  to zaprzestaję płacenia .  

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Dzikiej Kępy na Fb z prośbą o nr konta Zekkiego - dosłałam, wpłaciłam. Więc pewnie jak napiszecie - to tez dostaniecie jeśli ktoś chciałby na niego wpłacać.

I jeszcze mi napisano :

"Jeżeli jest taka możliwość proszę poinformować innych żeby nie wpłacali już na fundacje Mateckiego (czasami ktoś tam coś wpłacał) ponieważ ta fundacja się nie rozlicza ze mną od kilku miesięcy"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W końcu mi się udało dodać

 

Ostatnią wiadomość o Zekkim Madź otrzymała ok 3-4(?) mc temu i wtedy było wszystko okej. Nie pisałyśmy zbyt często - może robiłyśmy błędnie(za co przepraszamy), bo nic się nie zmieniało w jego statusie. Był zdrowy, szczęśliwy, zadowolony, z psami się dogadywał(czego nie było w schronisku) - tylko zainteresowania adopcją brak. Ogłoszeń moc w internecie, telefon miałam pod ręką, bo mój był podany w ogłoszeniach. Nowe informacje nieco nas zaszokowały,to się stało tak szybko( powinnam być bardziej świadoma jak szybko, mój pies odszedł z dnia na dzień niedawno). Jesteśmy Magdzie z Dzikiej Kępy (myślę, że nikt inny by tak szlachetnie nie postąpił!) jak i Wam Dogomaniacy, bardzo wdzięczne, za to że byłyście, że mimo wszystko pomogłyście go utrzymać. My robiłyśmy co mogłyśmy- bazarki, ogłoszenia, myślałyśmy jak skombinować dobrą formę przepływu pieniędzy (miałam problem z bankiem), może było to nieco pokraczne czasem i nie zawsze wzorowe.  My nigdy nie chciałyśmy dla Zekkiego źle, mimo tego, że było ciężko, jakoś starałyśmy się zapanować nad sytuacją. Należą Wam się duże podziękowania, bo bez was by nie dało rady nawet tego.

Jesteśmy wdzięczne, że nie został oddany do schroniska, to by był wyrok dla niego i że może zostać w Dzikiej Kępie, bo to jest dla niego i tak najlepszy dom. Nie sądziłyśmy, że będzie aż tak ciężko ze znalezieniem tego wymarzonego miejsca dla niego. Niestety w internecie są tysiące tak samo potrzebujących.... Nie myślcie o każdym kto sobie nie radzi źle, bo często jest inaczej niż się wydaje. A taką tendencję zauważyłam na innych wątkach. My chciałyśmy mu pomóc, gdybyśmy nie chciały ten wątek nigdy by nie powstał.

Myślałam nawet o nim jako o moim kolejnym psie po stracie mojej Lady, ale niestety reszta domowników miała silniejszy głos...

Jeśli Magda z Dzikiej Kępy zadzwoni do nas o pomoc, postaramy się jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Proszę, czytajcie dokładnie, nie piszę o nim w czasie przeszłym tylko o niektórych wydarzeniach. Zekki żyje, ale jest chory - ma zmiany na wątrobie, co zostało napisane w postach poprzednich, a ogólna, już dość skomplikowana sytuacja finansowa zmieniła się jeszcze bardziej. To są podziękowania dla Was za to, że byłyście, pomogłyście utrzymać, może niektórzy zdecydują się wpłacać dalej na konto Dzikiej Kępy. Magda z Dzikiej Kępy zdecydowała się go zostawić na bdt, co jest z pewnością dobrym wyjściem dla psiaka i ratunkiem dla całej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napisałam z pytaniem o Bystrą, nie mogę uzyskać już dłuższy czas odpowiedzi. Kiedyś pisałam do Hałabajówki, ostatnio do soni1974, niestety nic nie wiem, jak tylko coś się dowiem to dam znać. Prosiłam o aktualne info, bo chciałam płacić stałą deklarację i zrobić ogłoszenia, ale bez żadnych informacji nie jest to możliwe : (

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

przestałam płacić na Bystrę ponieważ doszły do mnie bardzo niepokojące wiadomości na temat psów u H. Jeżeli macie możliwość koniecznie dowiedzcie się co z Bystrą. Macie umowę z H. na piśmie czy Bystra została tak sobie wzięta pod opiekę Fundacji ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...