Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='Martuchny']a i owszem od beataczl we własnej osobie ;) i opinie pozytywne te które czytałam :P[/QUOTE]
super, takie wieści to się czyta z przyjemnością:)

ps. a proszę jeszcze o informację co z niewidomą sunią???

Edited by asiuniab
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ale hotelik sprawdzony, tak, bo i polecony??[/QUOTE]

[quote name='Martuchny']a i owszem od beataczl we własnej osobie ;) i opinie pozytywne te które czytałam :P[/QUOTE]

mam do hoteliku ok. 15 km wiec obiecuje odwiedzic Zakkusia na miejscu/a Magda wstawia nowe wiesci i zdjecia na fejsie/na dogo nie wchodzi -bedziemy kopiowac

[quote name='siekowa']Sytuacja niewidomej Grafi bez zmian, czas się skończył, a nie ma dla niej domu tymczasowego. Poprosiłam o jeszcze kilka dni i zdjęcia ach :([/QUOTE]

[quote name='Martuchny']dzięki Asia za info ( Siekowa teraz ma teraz baczenie na tą sprawę), dobrze, że dali jeszcze parę dni... cały dzień się wczoraj martwiłam..[/QUOTE]

jest na dogo watek za 150 zl miejsce dla suni razem z Lupuskiem /bazarek w moim podpisie -tam jest link w 1 poscie /jesli sunia z Tych nie pojedzie to moze ta sunie by przeniesc na razie...obserwujcie na watku.

Link to comment
Share on other sites

Ale tu długo cisza:-o:)

Widzę, że Zekki jednak wyjedzie więc bez znaczenia jest już informacja, że w obecnym hotelu (Psanatorium) można by było obniżyć mu cenę do 420 zł.
Ogólnie chciałbym się z tego cieszyć, ale szkoda, że już go zapewne więcej nie zobaczę... Do tego wiem, że się powtarzam (chyba już po raz 3 lub 4) i jestem nudny, ale [U]kto podpisze nową umowę?[/U] Żadne konkrety tu nie padły kto będzie za niego odpowiedzialny lub kto na pewno nie będzie. Żeby tak nie było, że Zekki już będzie miał miejsce zarezerwowane i termin przyjęcia, a tu się okaże, że jednak nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za niego.
Co do Dzikiej Kępy to Zekkula będzie mieszkał w środku czy na zewnątrz?

Co do tej suni to może dołączyłaby do Zekkiego w nowym miejscu? Ja nie znam żadnego wolnego DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ale tu długo cisza:-o:)

Widzę, że Zekki jednak wyjedzie więc bez znaczenia jest już informacja, że w obecnym hotelu (Psanatorium) można by było obniżyć mu cenę do 420 zł.
Ogólnie chciałbym się z tego cieszyć, ale szkoda, że już go zapewne więcej nie zobaczę... Do tego wiem, że się powtarzam (chyba już po raz 3 lub 4) i jestem nudny, ale [U]kto podpisze nową umowę?[/U] Żadne konkrety tu nie padły kto będzie za niego odpowiedzialny lub kto na pewno nie będzie. Żeby tak nie było, że Zekki już będzie miał miejsce zarezerwowane i termin przyjęcia, a tu się okaże, że jednak nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności za niego.
Co do Dzikiej Kępy to Zekkula będzie mieszkał w środku czy na zewnątrz?

Co do tej suni to może dołączyłaby do Zekkiego w nowym miejscu? Ja nie znam żadnego wolnego DT.[/QUOTE]

mam nadzieję, że znajdziemy tu odpowiedzi na Twoje pytania, a Ty się nie martw, bo pewnie będziesz miał i nowych podopiecznych, a Zekkuś będzie pod dobrą opieką;

martwię się sunieczką niewidomą, do których fundacji, próbowałyście uderzać??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']mam nadzieję, że znajdziemy tu odpowiedzi na Twoje pytania, a Ty się nie martw, bo pewnie będziesz miał i nowych podopiecznych, a Zekkuś będzie pod dobrą opieką;[/QUOTE]
Jednak jest inaczej gdy pies wyjeżdża od nas do domu i inaczej jak jedzie do innego tymczasu. No trudno, pozostaje śledzić wątek:)

Jeśli chodzi o fundację dla suni to niestety te co ja znam to raczej też na nadmiar pieniędzy nie narzekają:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Dostałam smsa, że Grafi może zostać maksymalnie do jutra i gdzie ją mają zawieźć...[/QUOTE]
to niestety ultimatum, proszę niech ktoś jakiś pomysł choć tymczasowy rzuci, ja nie mam kompletnie pomysłu i jestem daleko:(

jeśli chodzi o wydarzenie Grafii, to tam nikt nie podaje nowych informacji, chyba, że ja nie umiem się na fb odnaleźć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']kurcze, właśnie do mnie dzwonili też, żeby mi powiedziec, że już natychmiast muszą ją oddać...
kurcze, jkestem w kropce nie wiem co robić, Boże, błagam dt, cokolwiek... :( ja z innego województwa średnio pomogę...[/QUOTE]

napisz do Kikou
Ona ma zdaje się domowy DT dla staruszków
Napisz że sytuacja dramatyczna i może coś się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']kurcze, właśnie do mnie dzwonili też, żeby mi powiedziec, że już natychmiast muszą ją oddać...
kurcze, jkestem w kropce nie wiem co robić, Boże, błagam dt, cokolwiek... :( ja z innego województwa średnio pomogę...[/QUOTE]
mam na poczcie wiadomosci z 2 hotelikow ale to z Leszna -maja miejsca /szukalam dla Misi,ale Ona zostaje w dt dotychczasowym poki co...to woj. wielkopolskie zdaje mi sie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...