Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='Martuchny']dziś byłyśmy z Madzią u Zekkusia i muszę powiedzieć, że z niego się zrobił pieszczoch i grubasek :) zmienił kolor futra, przytył i przyszedł się do mnie przytulić nasz morderca. Lubi głaskanie, co za fajny psiak! :) jeszcze tylko 1 tydzien do wyjazdU :-D[/QUOTE]

Dobre wieści ciotka nam dzisiaj przynosi ze schroniska :) A zdjęcia jakieś chłopaka macie?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']no to mnie zgarbiłyście. czyli teraz Madzia i ja jesteśmy te złe? po pierwsze, dzwoniłam do Kariny kilkanaście razy, ale bez skutku. Było ustalone że umowe o pobyt Zekkiego podpisuje Madzia na siebie, nawet miałyśmy rys umowy gotowy. [/QUOTE]
Możliwe - bardzo przepraszam. Jednak telefon mi mocno szwankował (utopiony). Gdybyś podała telefon na PW - oddzwoniłabym.. Rozumiem Twoje rozczarowanie.

[quote name='schronisko.bydgoszcz']super,mam nadzieje,ze teraz sie uda i nikt juz nie znajdzie zadnej "swietnej" wymowki. trzymam kciuki!!!
[/QUOTE]
Szkoda, że dopiero po fakcie schronisko.bydgoszcz wyraża swoją opinię i angażuje się... No cóż. Dobre i to.
[quote name='Martuchny']w sobotę załatwiamy z Madzią formalności, a potem to już tylko oczekiwanie na ten dzień :cool1:[/QUOTE]

Ciesze się :loveu:

Link to comment
Share on other sites

sorry, ciocie, nie bede teraz na bieżąco na kompie, bo mi zwyczajnie padł i mam możliwość tylko pisania ze szkoły, albo jak u kogoś jestem.
generalnie, wszystkie się bardzo cieszymy, to już tylko 3 dni!
mamy nadzieję, że damy radę z tymi wszystkimi psiakami, które ostatnio mamy pod skrzydłami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']sorry, ciocie, nie bede teraz na bieżąco na kompie, bo mi zwyczajnie padł i mam możliwość tylko pisania ze szkoły, albo jak u kogoś jestem.
generalnie, wszystkie się bardzo cieszymy, to już tylko 3 dni!
mamy nadzieję, że damy radę z tymi wszystkimi psiakami, które ostatnio mamy pod skrzydłami...[/QUOTE]


Dacie radę! Tyle osbób w Was wierzy! :D

Link to comment
Share on other sites

kurcze, OTOZ miał oddać kase za bilety dla jednej osoby (czyli tak jakby za bilety w jedną stronę) dzisiaj zadzwoniłam do schronu żeby dogadać to i dowiedziałam się, że nikt na ten temat nic nie wie i mam poczekać do 1 marca aż p. Dyrektor wróci z urlopu -.-. No cóż trochę pieniędzy jest na koncie Zekkiego więc ogarniemy. Muszę jeszcze napisać do fundacji która chciała zapłacić za pierwszy miesiąc pobytu Zekkiego w hotelu i zapytać się czy to nadal aktualne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...