Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='Karilka']zobaczymy jutro, dobra? Może nie pójde siedzieć za zabójstwo tego faceta.. a suka jest bardzo OK.
Dzisiaj mnie to dobiło bardzo bo to moja niunia ulubiona... Ukochana dziewczynka trafiłana dobrze zamaskowanych idiotów:shake::-(.

Zekki ma większy problem. I zobowiązałam się - jutro pogadamy. Niech przyjeżdża. Dawno nie zapsiłam sie pod sufit.:loveu:[/QUOTE]


no kochana na paczki do kicia to możesz liczyć w słusznym celu mozna jednego do roku idiotę :mad:
to czekamy do jutra

Link to comment
Share on other sites

Z tego co słyszałam to 09.02 miałby być u mnie.

Dziewczyny, wymagam umowy o DT, zaświadczenia o stanie zdrowia (ch. zakaźne- mam inne zwierzęta w domu), smyczy i obroży. Jeżeli powiecie jaki rozmiar obroży byłby dobry - zamówie coś w internecie, dla niego.
Kagańce jakieś mam i podejrzewam, że pownien któryś być dobry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Gloria, cóż za entuzjazm :crazyeye:. Cudotwórcą nie jestem. Wody w wino nie przemienię, jednak przynajmniej sie postaram :).

U mnie jest "na stanie" karma firmy bosch - czy może być dla Zekkiego taka karma?[/QUOTE]

Wiesz jak jest albo eutanazja albo resocjalizacja u Ciebie ;p więc jak to wypali to będzie się z czego cieszyć ;)


Bosch jak najbardziej odpowiada ;)

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila od Przyjaznej Łapy, że przelać pieniędzy bez fv nie mogą, ale możemy zrobić tak, że kupimy mu obrożę, smycz lub karmę (za 50 zł), weźmiemy fakturę na fundację i ją im prześlemy. ;) Fundacja po otrzymaniu faktury zrobiłaby przelew.
Na drugiej stronie FV opisałybyśmy np " zakup (tego co kupimy) dla Zekkiego przebywajacego na DT pod adresem ...., pieska zabaranego z bydgoskiego schroniska. Uratowany przed uśpieniem."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']a obroża musi być szeroka czy może być normalna?
jak szeroka to trzeba będzie kupić, bo zwykłą ma. (kilka dni temu dostał nową)[/QUOTE]
Zależy mi na tym, żeby było to mocne i pies nie miał szans wyswobodzić się (będzie chodził do miasta i w różne miejsca, gdzie początki mogą być różne). Jeżeli istnieje możliwość zakupu i przesłana faktury do Fundacji - mogę mu kupić komplet (ostatnio lubuje się w Ami Play, ze względu na stosunkowo niską cene i dobrą jakość) i wysłać fakture do Fundacji.
Ah, i ostatnio wyszedł mi cały szampon na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238387-Gdy-schroniskowa-krata-wyznacza-granice-%C5%9Awiata-URATUJMY-LUB%C4%84!-Pilnie-deklaracje!!!?p=20250648#post20250648"]Lubą[/URL] a przecież pies ma stać się z psa do uśpienia - zwierzem domowym.

Myślę, że smycz, obroża, szampon - powinno zmieścić się w 50zł.

Ktoś do mnie dzwonił - za 30 min będe dostępna w sieci plus, hehe (utopiłam telefon i chodze "po łasce")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Zależy mi na tym, żeby było to mocne i pies nie miał szans wyswobodzić się (będzie chodził do miasta i w różne miejsca, gdzie początki mogą być różne). Jeżeli istnieje możliwość zakupu i przesłana faktury do Fundacji - mogę mu kupić komplet (ostatnio lubuje się w Ami Play, ze względu na stosunkowo niską cene i dobrą jakość) i wysłać fakture do Fundacji.
Ah, i ostatnio wyszedł mi cały szampon na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238387-Gdy-schroniskowa-krata-wyznacza-granice-%C5%9Awiata-URATUJMY-LUB%C4%84%21-Pilnie-deklaracje%21%21%21?p=20250648#post20250648"]Lubą[/URL] a przecież pies ma stać się z psa do uśpienia - zwierzem domowym.

Myślę, że smycz, obroża, szampon - powinno zmieścić się w 50zł.

Ktoś do mnie dzwonił - za 30 min będe dostępna w sieci plus, hehe (utopiłam telefon i chodze "po łasce")[/QUOTE]

ok, w takim razie jak możesz zamów Zekkiemu sprzęcior. ;)
[email][email protected][/email] <- mail do fundacji. Napiszę im, że Ty zajmiesz się zakupami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...