Jump to content
Dogomania

Lucynka,mam dom,mam rodzinkę ,kolege,gory i wszystko najlepsze..warto było czekac,dziekuje


giselle4

Recommended Posts

[quote name='fiorsteinbock']
Ale dziewczyny, ja marzyłam o urlopie w Waszym domostwie...jednak patrząc na gabaryty Luśki, zmieniam zdanie na NIE, hehehehe Otóż widzę, że u Was, poza pięknymi widokami istnieją zagrożenia ze strony KUCHNI, a ja szybko nabieram rubensowskich kształtów :P


Żartuję oczywiście...ale Lusce się przybrało na masie :D[/QUOTE]

Cioteczko jeśli nie będziesz dojadać po innych *psiakach* to nadwaga Ci nie grozi spójrz na Stefkę jaka linia :razz:
A na poważnie ona chyba wciąż ma zakodowane, że błąkała się i niedojadala, więc teraz je na zapas- konsekwencja bezdomności :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Cioteczko jeśli nie będziesz dojadać po innych *psiakach* to nadwaga Ci nie grozi spójrz na Stefkę jaka linia :razz:
A na poważnie ona chyba wciąż ma zakodowane, że błąkała się i niedojadala, więc teraz je na zapas- konsekwencja bezdomności :([/QUOTE]
Hehehe, - ja muszę sie wciąż dzielić ze swoim stadem! Z dziwnych, niezrozumiałych powodów ;) one równeiż maja zakodowane "jedzenie na zapas" i otaczają mnie podczas moich posiłków. Oczywiście w ich miskach, dla mnie nie zostaje nawet okruszek :( jakby to powiedziec - w hierarchii, jestem ostatnia :)

Link to comment
Share on other sites

Pani wczoraj również nas nie odwiedziła, jednak wytłumaczenie jak dla mnie jest zasadne, gdyż Pani chce poczekać na cieplejszy dzień, bo chce z Lucy spędzić trochę czasu w ogrodzie, oswoić ją, przyzwyczaić do siebie, pobyć....moim zdaniem to dobre podejście, gdyż Lucy jeszcze trochę dzikuje, a Pani nie jest tym zrażona i mówi, że rozumie iż trochę musi potrwać ten proces oswajania i zdobywania zaufania, ale jak zaznaczyła "na bank" ją weźmie :loveu:
Trzymamy Panią za slowo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']A tu zapowiadają mrozy do połowy kwietnia :/ WIdocznie wiosna będziemy miec jedynie kalendarzowa :/
lucy, trzymam kciuki.
Widziałam dzisiaj Twoje ogloszenie u weta :)[/QUOTE]
i to jest problem
alemam nadzieje ze Lucynka znajdzie swoje miejsce na ziemi i ze nie zabraknie jej jedzenia...Edi
Ty bedziesz robiła wizyte po adopcji hihihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Kurczę, szkoda troszkę, że Pani jednak się nie pojawiła :( Ja mam dość sceptyczne podejście, dlatego póki co umiarkowany entuzjazm, ale trzymam mocno kciuki i nie puszczę!:kciuki:[/QUOTE]

mnie to czasem denerwuje
ale dla dobra psa i jego najlepszego domku moge zrobic wiele
pani zas przestraszyla sie sniegu i zimna
Ja wiem ze to wies ale nie przesadzajmy
codziennie jezdzimy drogami tej wsi
a potencjalny domek to 12 km od nas...
ale to pani decyzja i ja szanujemy
co nie znaczy ze dalej jej nie szukamy domku....szukamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Cioteczki, zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy:loveu:
Lucynka z tego co widziałam to chyba lubi szaleństwa w śniegu:razz: Najważniejsze, że buda ocieplona, kojec wyłożony słomą, to i tak zimno nie jest.[/QUOTE]

zimno nie jest
snieg sie roztapia
ale zawsze to mokre futra i łapki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']mnie to czasem denerwuje
ale dla dobra psa i jego najlepszego domku moge zrobic wiele
[B]pani zas przestraszyla sie sniegu i zimna
Ja wiem ze to wies ale nie przesadzajmy
codziennie jezdzimy drogami tej wsi
a potencjalny domek to 12 km od nas..[/B].
ale to pani decyzja i ja szanujemy
co nie znaczy ze dalej jej nie szukamy domku....szukamy[/QUOTE]

Otóż to, widać, że pani jest chyba średnio zainteresowana psem.
Lucyś, tobie potrzebny domek, który nie boi się zimna i śniegu,
bo takiego po kolana to już przecież nie ma.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Otóż to, widać, że pani jest chyba średnio zainteresowana psem.
Lucyś, tobie potrzebny domek, który nie boi się zimna i śniegu,
bo takiego po kolana to już przecież nie ma.:roll:[/QUOTE]

i cisza do dzisiaj
ale coz pada i jest zimno
Lucy to wcale nie przeszkadza
Ona smiga po sniegu i cieszy sie zyciem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Otóż to, widać, że pani jest chyba średnio zainteresowana psem.
.....[/QUOTE]

Jestem dokładnie tego samego zdania. Śnieg śniegiem, pogoda pogodą, ale jeśli ktoś chce adoptować psiaka, przygarnąć członka rodziny, to będzie pędzić tylko po to, żeby go poznać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...