Jump to content
Dogomania

Lucynka,mam dom,mam rodzinkę ,kolege,gory i wszystko najlepsze..warto było czekac,dziekuje


giselle4

Recommended Posts

Dziewczyny gdzie znajduje sie hotelik? Pytam bo szukam suni do adopcji wysterylizowanej dla Naszego "gagatka" w typie Onka. Chciałam jechać do Azylu lub innego schroniska ale wole poszukac suni z mniejszymi szansami na adopcję.
Historia:
Junior żył 8 lat z suczką Balbiną. Niestety Balbina sie pochorowała, miała guza i po udanej operacji przeszła na emeryturę do moich Rodziców, gdzie ustawia ich Onka :diabloti: Bo to kawał "suki" z Niej ;)
Psiaki śpią w kojcu w Mojej firmie. Mieszkam obok. kojec własnej roboty - duży. Bude zrobił Dziadek - zaszalał bo rakiem musieli ja przewozić i ustawiać :evil_lol: Buda przygotowana jest na 2 duże psy. Wejde i Ja to jeszcze miesce jest.

Niestety Junior wyje bo został sam. A Nam serce peka i chcemy adoptowac suczke do wspólnych zabaw. To byłby juz 7 psiak z Mojej Rodzinie.
Psiaki są w kojcu od 7-18. Potem mają do dyspozycji hektar ogrodzonego terenu i Panią Stróżującą :) oraz kazdy weekend do swobodnych zabaw na terenie.
Może to nie jest wymarzony dom dla Suczki ale napewno będzie miała spokój, ciepłe stałe osoby do pieszczot jesli będzie chciała i "brata" do szaleństw.
Jeśli uważacie,że Ona zasługuje na coś wiecej to powiedzcie Mi gdzie jest suczka duża, która potrzebuje domu?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie i bardzo przepraszam za wypowiedz nie w temacie
[B]Pilnie poszukuję kogoś do wizyty przedadopcyjnej w Oleśnicy (ok. 40km od Wrocławia) Pani jest już gotowa zabrać psiaka do siebie ale przed tym chciałabym aby ktoś na miejscu zobaczył ten domek. Niestety sama nie mam możliwości tego zrobić ;( Bardzo PROSZĘ O POMOC!! Czekam na jakąś dobrą duszę, dokładne informacje podam na priv[/B]

pozdrawiam serdecznie :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ojjjj Lucynko, Ciotka ostatnio zawala z ogłoszeniami dla ciebie, ale obiecuje poprawę:oops:[/QUOTE]

Cioteczko nic się nie martw, my wiemy, że i tak swój cały wolny czas poświęcasz psiakom i że jedne wymagają pomocy na cito, a inne np. takie grube foki mogą poczekać w kolejce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...