Jump to content
Dogomania

Wątek do zamknięcia


bozenazwisniewa

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bozenazwisniewa']Lili-Ty te rzeczy nam wysłałas juz?pytam,bo nie wiem czy kupowac teraz i co...
Dzwonili z gminy,jest zgoda na dowóz i przywoz suk ,wiejskim samochodem.
Potrzebuje zamontowania psinek w kubraki posterylkowe+dodatkowo jakies swetry im włoze.3 małe to może mi się uda na kilka dni po zabiegu umiescic w garażu.Tam będą miały chociaz czysto i będa "na oku"...ale to nic pewnego-mój maz się kategorycznie nie zgadza.
Czy ktos z okolic moze tu podjechac i pomóc?[/QUOTE]

Nie wysłałam bo nie dostałam adresu... :-( już dziś nie dam rady posłać
najwcześniej jutro wieczorem....... może szybciej będzie jak coś dla nich kupisz??????????
bo myślę że dojdą na czwartek te rzeczy??

A może jakiś bazarek na sunie zrobić hmmmm?
zawsze to jakiś grosz...

Link to comment
Share on other sites

To już nie ma sensu wysyłać...muszę tam "ogarnąć"
Bazarek na pewno się przyda...będzie można im kupić lepsze jedzenie .Legowiska nie ma sensu kupowac,bo one do tej pory spały na ziemi...Ja tam jeszcze oczywiscie dzisiaj polece i sprawdzę ta oborę...jakies stare kołdry mam w garażu...Teraz DT sa najważniejsze,z każdym dniem mniej czasu zostaje...
Powieszę informacje na płocie,żeby się ze mna kontaktowano w przypadku chęci przygarnięcia suczek...Z dnia na dzień czuje się gorzej,zamiast leżeć /siedzieć w domu mając grypę latam wszędzie...i chyba "durnia"z siebie robię,że troszczę się o psy-niczyje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']No dobrze, ja mogę wziąć jedną kudłatą na BDT tylko żeby mi kotki nie pożarła. Jak załatwić transport?[/QUOTE]

Boże-kochana jesteś-na transportowy trzeba będzie...czyli jak cos ta najstarsza wexmiesz?czy bez róznicy którą?Do końca tygodnia mamy sterylkę i wtedy pojedzie.Trzeba szukac kto ja dowiezie.Trzeba zapytac dziewczyny...Szalony Kot jeździ pociagiem za zwrot kosztów biletu...
Pytam która wexmiesz,bo na FB sie jedna Pani odezwała i ta Ferdke moze by wzieła do siebie na DT(ta mała -pół kudłatą",gdyby się nie zdecydowała to ta mogłabys wziac.Ona jest pewniejsza,bo b.wycofana,tzn...inne psiaki ja odganiaja,wiec wyglada na uległą...
Bardzo Ci dziękuję,za deklaracje -jedna mniej będzie do zmartwienia...

Edited by bozenazwisniewa
Link to comment
Share on other sites

mogę wziąć tę wycofaną.W sumie dobrze by było gdyby przyjechała przed sterylką. Bo ja muszę wyjechać od 11.10 wieczorem do 16.10. rano Tak by była już u nas , ja bym się nią zajęła, a mąż by potem dał sobie radę. Sterylkę by miała u nas,
Które to są Siedlce? koło Łodzi? Jeżeli tak , to jest 161 km , nie tak strasznie. Może udałoby sie załatwić transport łączony za paliwo? Bo wieźć ją pociągiem to stres dla suni.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']mogę wziąć tę wycofaną.W sumie dobrze by było gdyby przyjechała przed sterylką. Bo ja muszę wyjechać od 11.10 wieczorem do 16.10. rano Tak by była już u nas , ja bym się nią zajęła, a mąż by potem dał sobie radę. Sterylkę by miała u nas,[/QUOTE]


W ten weekend jedzie Szalony Kot-Warszawa-Kraków...moze wizac mała i wydac po drodze,ale musiacie się dogadac,kto gdzie ja odbierze i takie tam.W razie czego pojedzie do Ciebie póxniej,alb jak cos szybciej znajdziemy...Bedziemy w kontakcie...Jesli tamten dom az Gorzowa Wlk się zgodzi to bierze własnie te mała wycofana-do Ciebie pojedzie fajna MAMUSIA...Dogadamy potem co i jak -kiedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ale się wszystko dobrze układa... byle tak dalej :)[/QUOTE]

nie bardzo się układa...Mam transport do Wrocławia,ale za tydzień ,nie w ten weekend,a Poker nie moze jej wtedy przejąć.Cisza...rozsyłajcie prosze linka do watku bo:
-nowi własciciele Wilczki jej nie oddali,ale ona im ucieka.Poza tym NIE ZGADZAJA SIĘ NA STERYLIZACJĘ,bo "musi miec małe kuleczki"
dlatego musze ja wysterylizowac jak najszybciej,jesli mi się to uda.Cisza...
Wróciłam od suczek(nie było Strzałki),nakarmiłam i poprzytulałam dwie,trzecia głaskałam(Ferdkę)-ona musi natychmiast miec DT/DS jedynie wtedy,gdy w takim stanie ja przejma.Ta siersc jest szorstka,brudna...mała sie trzesie -albo ze strachu,albo z zimna...Na posesji sprawdzałam kupy...widac,że któras robi na biało-"tłusto",bo kupa się swieci..która nei wiem...

Link to comment
Share on other sites

Myślałam ,żeby podjechać po sunię na połowę drogi. Może ktoś by sie znalazł i mógł podjechać też w pół drogi ze strony Siedlec. Mogłabym w tm tygodniu pojechać.
[B]Które to są Siedlce? koło Łodzi?[/B] Na trasie Warszaw - Kraków nie ma jak przejąć suni, bo jeszcze dalej niż do Siedlec.
Niech tych właścicieli Wilczki cholera weźmie.Pytałaś co potem zrobią z maluchami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']Dziękuję


Poker-to nie jest od Łodzi..Siedlce sa na wschód...na Lublin...Radzyń Podlaski...Biała Podlaska blisko...Mińsk Mazowiecki[/QUOTE]

Ohoho, dlatego pytałam które, bo duże Siedlce są koło Łodzi.
To d... blada.A w jakim dniu w przyszły weekend byłby transport ?
W ubiegłym tygodniu jechały psy do nas ze Szczebrzeszyna i znowu chyba Becia będzie się wybierała.Może ją spytać?
Mój kochany mąz zgodził się przyjąć sunię pod moją nieobecność :multi:, najwyżej poproszę do pomocy koleżankę psiarę.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

w ten weekend nie ma transportu,ale w przyszły pojedzie specjalnie Szalony Kot.
Poker,a Ty nie mozesz przyjechac po mała pociagiem do Warszawy?Bilet w obie strony nie jest chyba taki drogi(trzeba będzie zrobic zrzutę).To w ten by pojechała juz mała...
Skontaktuj się z Szalony Kot z MIAU..Ona mi zawsze wozi zwierzaki pociagami...tylko za koszt biletu i to nie zawsze,czasem ze swoich dokłada,zeby mnie odciążyć:oops:To solidna firma jest
Na FB jest też

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę podjechać do Warszawy, to dla mnie ponad 6 godzin w 1.stronę. Pracuję i nie dam rady.
bożenazwiśniewa, proszę skontaktuj się z Szalonym Kotem, sunia jest na razie pod Twoją opieką,wolałabym żebyś na razie Ty podopinała sprawy, ja oczywiście pomogę.A potem jak mała będzie u mnie, to ja przejmę pałeczkę.Będę prosić tylko o ogłoszenia i w razie potrzeby o podnoszenie bazarków.
Podaj mi dokładnie gdzie są te Siedlce.

Link to comment
Share on other sites

Poker...Siedlce są tak...grzejesz z Warszawy na wschód..na Mińsk Mazowiecki..potem jedziesz na Terespol...mijasz Siedlce po lewej stronie,ja mieszkam dalej...skrecasz na Łuków...To trasa na Lublin jest z Siedlec...i Wisniew tam jest.Słynie z czołgu jaki wypozyczaja do filmów;)
Szalony Kot pojedzie za zwrot kosztów z Warszawy do Wrocławia pociagiem.Ja będe musiała do niej jakos psa dostarczyć,nie wiem jak...jeszcze...i która sunia do Ciebie pojedzie.Ogłoszenia w prasie lokalnej ukaza się juz we srodę,a pakiet 150ogłoszeń juz kupiłam u Cat Angel...więc beda dzwonic do mnie w razie czego.Musze te psinki wykapac jakos,myslałam,ze ktos mi pomoze.Ja póki się nie wykuruje nie dam rady...Nie wiem jeszcze która do Ciebie pojedzie...Twój maz ja odebrac musi z dworca...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, sprawdźcie i popytajcie na Carpoolingu: [URL]http://www.carpooling.pl/autostop/Lublin/Wrocław.html?city_from=6991&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=02&month=10&year=2012&tolerance=0[/URL]&
Do mnie ostatnio z Lublina do Poznania przyjechała sunia za 70zł. To wprawdzie dotyczy przewozu osób ale może ktoś się zgodzi przewieźć psiaka. Powyżej link na przewóz z Lublina do Wrocławia (do Lublina ktoś musiałby dowieźć). Ale można poszukać coś z W-wy do Wrocławia (pewnie z Siedlec będzie trudno znaleźć coś bezpośrednio do Wrocka)
[URL]http://www.carpooling.pl/autostop/Warszawa/Wroc%C5%82aw.html?type=bs&city_from=7056&radius_from=0&city_to=7061&radius_to=0&date=any_date&day=02&month=10&year=2012&tolerance=0[/URL]&

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...