Jump to content
Dogomania

Owczarkowaty psiak już raz wymknął się śmierci,zbieramy na leczenie i hotel.


zyzol

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ajula']szkoda, że osoby odpowiedzialne za sprawy Azora nie napiszą tu ani słowa
tak więc sobie piszemy Maćku ja i Ty i Duch św. ;)
i nic z tego nie wynika[/QUOTE]
Z osobą odpowiedzialną za Azora porozumiewam się głównie przez maila i czasem telefon. Jednak szkoda, że jest tu tak mało osób i faktycznie za wiele z tego niewynika...

[quote name='sambo_os1']wiadomo że na dogo domu nie znajdzie o deklaracje też jest ciężko...:( [/QUOTE]
Domu raczej na pewno tu nie znajdzie, choć i takie przypadki się zdarzają:)
Z racji swojej pracy (i nie tylko) często bywam na różnych wątkach. Najczęściej są to psy mieszkające w Psanatorium, ale nie tylko. Zauważyłem (wielkiego odkrycia nie zrobiłem;)), że im więcej dzieje się na wątku tym łatwiej o zbieranie pieniędzy bo ludzie częściej na nim bywają i bardziej zżywają się z danym psem.
Na wątkach, na których nic się nie dzieje, ciężko jest "przeżyć" finansowo od pierwszego do pierwszego.
Na wątkach, na których nie zbiera się pieniędzy nie ma praktycznie żadnych wpłat (i zagląda tam bardzo mało osób), a to paradoksalnie zbieranie pieniędzy przyciąga ludzi. Później "kleistość" rozmowy utrzymuje ich na miejscu. Gdyby tak tutaj zacząć zbierać pieniądze to też pare osób by doszło bo pierwsza lepsza osoba spojrzy na ten wątek i stwierdzi: "pies jest pod opieką fundacji, pieniędzy nie zbierają - znaczy, że jest bezpieczny więc pójdę na wątek innego i jemu finansowo pomogę".
Tak, wiem, że Azor nie jest pod opieką fundacji - tylko piszę jak to wygląda:)
Chociaż znam jeden wątek, na którym praktycznie nic się nie dzieje (no może od święta), a pies ma komplet deklaracji:)

Nie piszę tego żeby coś komuś zarzucać, ale to są tylko takie moje spostrzeżenia;)

Link to comment
Share on other sites

Można napisać do moderatora o przepisanie 1# na osobę,która zbiera pieniądze na Azora,wtedy wszystkie wpłaty oraz wydatki byłyby umieszczane w rozliczeniach,dawałoby to jasny obraz.Ja założyłam wątek grzecznościowo na prośbę Olgi ale co do wpłat to nie mam wglądu :shake: więc finanse Azora są tu nie określone do końca.Bardzo chętnie oddam post i może w końcu coś zacznie się tu dziać na korzyść psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sambo_os1'].Ja założyłam wątek grzecznościowo na prośbę Olgi ale co do wpłat to nie mam wglądu [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG] więc finanse Azora są tu nie określone do końca.Bardzo chętnie oddam post i może w końcu coś zacznie się tu dziać na korzyść psiaka.[/QUOTE]

sambo_os1 ja wiem, że Ty założyłaś wątek grzecznościowo i nie wymagam od Ciebie pisania tu, bo przecież nie jesteś w temacie Azora, ktoś inny (Olga, Paulina) prowadzą jego sprawę....
chyba nie ma sensu, żeby przepisywać wątek na osobę, która zbiera pieniądze - jest to jak sądzę Olga. A ona nie udziela się na dogomanii. Pojawiła się tylko wtedy, jak ją "obraziłam". Poza tym nie interesuje jej pisanie o Azorze na tym wątku. Sama napisała, że wątek został założony tylko po to, żeby dostać dofinansowanie ze Skarpety Owczarkowej.
[quote name='zyzol']
wracając do watku, owszem załozyła go inna osoba, na moja prosbe o pomoc, poniewaz chciałam zgłosić go do skarpety [/QUOTE]
Gdyby nie Maciek, który wstawia tu zdjęcia i pisze co u Azora słychać, to ten wątek już by dawno zniknął w czeluściach dogomanii.
Olga napisała, że wszystko jest na fb - tylko, że nie wszyscy są na fb. A ja dostałam od Olgi zakaz brania udziału w wydarzeniu na fb, więc grzecznie się do tego zakazu stosuję.
Maciek też chyba nie jest na fb (gdzieś wspominał o tym).
Podsumowując - wątek został założony po to, żeby dostać pieniądze ze Skarpety.
Wiadomości tu nie będzie, bo są na facebooku.
I to wszystko na temat wątku Azora na dogomanii. Nic się tu nie zacznie dziać, po nie po to wątek został założony, żeby się działo, żeby szukać pomocy i wsparcia na dogo.
Chociaż podejrzewam, że zaraz tu wpadnie jedna czy druga, bo znowu się poczują obrażone i będą pałać oburzeniem, że się czepiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']sambo_os1 ja wiem, że Ty założyłaś wątek grzecznościowo i nie wymagam od Ciebie pisania tu, bo przecież nie jesteś w temacie Azora, ktoś inny (Olga, Paulina) prowadzą jego sprawę....
chyba nie ma sensu, żeby przepisywać wątek na osobę, która zbiera pieniądze - jest to jak sądzę Olga. A ona nie udziela się na dogomanii. Pojawiła się tylko wtedy, jak ją "obraziłam". Poza tym nie interesuje jej pisanie o Azorze na tym wątku. Sama napisała, że wątek został założony tylko po to, żeby dostać dofinansowanie ze Skarpety Owczarkowej.

Gdyby nie Maciek, który wstawia tu zdjęcia i pisze co u Azora słychać, to ten wątek już by dawno zniknął w czeluściach dogomanii.
Olga napisała, że wszystko jest na fb - tylko, że nie wszyscy są na fb. A ja dostałam od Olgi zakaz brania udziału w wydarzeniu na fb, więc grzecznie się do tego zakazu stosuję.
Maciek też chyba nie jest na fb (gdzieś wspominał o tym).
Podsumowując - wątek został założony po to, żeby dostać pieniądze ze Skarpety.
Wiadomości tu nie będzie, bo są na facebooku.
I to wszystko na temat wątku Azora na dogomanii. Nic się tu nie zacznie dziać, po nie po to wątek został założony, żeby się działo, żeby szukać pomocy i wsparcia na dogo.
Chociaż podejrzewam, że zaraz tu wpadnie jedna czy druga, bo znowu się poczują obrażone i będą pałać oburzeniem, że się czepiam.[/QUOTE]

skoro nie wszyscy są na fb to nie wszyscy muszą być na dogo ;)

I dzięki temu, że jest wątek ja, która tylko podczytuje wątek Azora bo niestety inaczej pomóc nie mogę, wiem co u Azorka z pierwszej ręki, a to fajna sprawa. Bo chyba Psanatorium na fb się nie udziela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']skoro nie wszyscy są na fb to nie wszyscy muszą być na dogo ;)

I dzięki temu, że jest wątek ja, która tylko podczytuje wątek Azora bo niestety inaczej pomóc nie mogę, wiem co u Azorka z pierwszej ręki, a to fajna sprawa. Bo chyba Psanatorium na fb się nie udziela.[/QUOTE]
zgadza się, ale jak się zakłada wątek na dogo to należałoby coś na nim pisać?
To że są tu wiadomości przekazywane przez Maćka, to jest jego własna inicjatywa. Jakby Maciek nie pisał i nie wstawiał zdjęć, to nic kompletnie nie byłoby wiadomo.
O to mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']skoro nie wszyscy są na fb to nie wszyscy muszą być na dogo ;)

I dzięki temu, że jest wątek ja, która tylko podczytuje wątek Azora bo niestety inaczej pomóc nie mogę, wiem co u Azorka z pierwszej ręki, a to fajna sprawa. Bo chyba Psanatorium na fb się nie udziela.[/QUOTE]
No tak:) Ja nie mam konta na fb, za to Psanatorium ma, ale nie wiem co się tam dzieje bo nigdy się tym nie zajmowałem.

Zrobiłem Azorkowi dzisiaj zdjęcia w szelkach:) Wkleję pewnie w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']i daje sobie bez problemu zakładać szelki? to jednak większa operacja, niż zakładanie obroży[/QUOTE]
Oczywiście, że się bronił! Kładąc się na boku;)
Azorek jest niezdolny do agresji na człowieka, a bynajmniej nigdy tego nie pokazał.
Z resztą wobec psów to też tylko taki chojrak przez siatkę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']nie dosyć, że taki ładny, to jeszcze kochany :)
ciekawe, czy chociaż jedno zapytanie było o niego z tych ogłoszeń[/QUOTE]

Azor to chyba pies dla każdego. Nawet dla małych dzieci. Teoretycznie. Bo wtedy raczej to on stał by się ofiarą:shake:
[B]paula91[/B] prawie miesiąc temu pisała, że nie wie o zadnym zapytaniu. Wielka szkoda - ludzie nie wiedzą co tracą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Na drugim zdjęciu ma spojrzenie John'a Travolty :) Tak mi się kojarzy :)[/QUOTE]
:D

[quote name='Ajula']brawo :)
ładną ma sierść, szczotkujesz go?[/QUOTE]
Na razie szczotkujemy tak trochę. Zapobiegawczo. Jednak już niedługo to mu pewnie zaczną kłębami wychodzić bo futro ma grube i ładne samo w sobie:)

Link to comment
Share on other sites

Do skarpety zgłosiłam go ja i ja musiałam potem oddać %,myślałam że osoba zajmująca się finansami Azora będzie rozsyłała wątek i zbierała deklaracje,bo z tego co wiem dług cały czas wisi.Uważam że jest to kolejna możliwość po fb czy allegro aby poprosić o wsparcie,jednak tak się nie stało,widocznie faktycznie chodziło tylko o skarpetę.
Azorku śliczny jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ręce opadaja... widze ze ten watek słuzy tylko temu, aby wykazac jakie to z Paulina jestesmy złe... zawsze kiedy tu wejde z chęcia aktualizacji zaraz mi sie odechciewa cokolwiek pisać...
kiedy Ajula zabroniłam Ci udziału w wydarzeniu? poprosiłam Cie tylko, zebys nie bruździła mi tam tak jak tutaj, bo to szkodzi psu, zatrzymały sie wpłaty, wiele pracy nas kosztowało żeby odbudowac watek, sa aukcje, był bazarek, sa wpłaty (o czym chyba wiesz, bo jestes z fundacji) uzbierała sie spora kwota.
Prosiłam Cie równiez, abys kierowała swoje uwagi do nas, a nie za naszymi plecami, jesli masz nam cos do powiedzenia, to czemu nam tego nie mówisz? jak widzisz na fb, wykorzystałam wszystkie Twoje sugestie i uzupełnilam wszystko, skoro jeszcze cos robimy xle, to powiedz to nam!
Na fb sa wszystkie aktualne informacje, z hotelu, zdjecia, wpłaty i aktualny dług.
Zapraszam:
[URL]https://www.facebook.com/events/123591797785679/?ref=22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, myślę, że nie zrobi to dobrze, jak będziecie publicznie obwiniać się nawzajem. To bardzo odstrasza, a szkoda psiaka. Trzymam kciuki za zgodę, bo to na niej coś można budować, a psiaki na pewno na tym skorzystają. Zresztą na pewno dzięki Wam już dostał pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,każdy z nas pomaga w miarę swoich możliwości,przecież nie żyjemy tylko dogomanią ,mamy rodziny i swoje zwierzaki,które również wymagają poświęcenia czasu i naszej opieki,więc nie wyrzucajcie komuś co ktoś zrobił a czego nie zrobił a co powinien itd.
Nie po to założony został ten wątek.Trzeba skupić się na tym aby pomóc Azorkowi i tyle. Wątek został przepisany na zyzol i niech się rozwija w dobrym kierunku,trzeba szukać deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://www.facebook.com/events/123591797785679/?ref=22#!/events/123591797785679/[/URL]
kochani, to link do wątku na fb, wszystkie aktualne informacje sa tam zawarte. Mamy jeszcze dług, częściowo spłacony dzieki bazarkowi i aukcją. Kolejna w realizacji.
Obecnie potrzeba nam wsparcia finansowego na hotel. Jak napisał Maciek, Azorek ma się dobrze, podchodzi juz do ręki, chodzi w szelkach, chyba zaczniemy juz szukac domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zyzol']Jak napisał Maciek, Azorek ma się dobrze, podchodzi juz do ręki, chodzi w szelkach, chyba zaczniemy juz szukac domku.[/QUOTE]
Jak najbardziej:)
Podchodzi do ręki, a jeśli już chrupka z niej dostanie od czasu do czasu to w ogóle jest super:)
Jednak jest jedno ALE. On potrafi być odważny, ale jednak woli trzymać się z daleka. Dużo odważniejszy jest w boksie niż na dworze, a jeśli już ma zamknięte wyjście na wybieg to jeszcze bardziej jest towarzyski. Po prostu w mniejszych pomieszczeniach czuje się pewniej, bądź nie korzysta ze swojego przyzwyczajenia by uciekać od człowieka.
Kiedy rano wejdzie się do jego boksu to zawsze podbiegnie się przywitać i nie ucieka za raz do kąta. Nawet podskakuje z radości:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...