Jump to content
Dogomania

Psy z Bodzentyna - sunia oszczeniła się w polu.


Ginn

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sarunia-Niunia']Ale Śliczności. Takie maluszki pewnie domek szybko znajdą, tylko żeby był to domek na zawsze, a nie na ten czas, kiedy będą malusie, puchate i słodkie:loveu:...[/QUOTE]
Robi się wszystko aby znaleźć jak najlepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dzisiaj maluchom które zostały szybkie fotki przy okazji tępienia pasożytów,jutro postaram sie je wstawić dla orientacji. Mamusia już po sterylce,zostaje u ludzi którzy zaopiekowali sie gromadką,ludzie bardzo w porzadku suni bedzie tam dobrze,śliczna jest

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem jak mamuśka wygląda:-)Bo maluchy śliczniutkie:loveu:
Udało mi się ogłosić je na region,Radom i Kraków.
Czy może im ktoś zrobić tablicę na Radom i/lub Warszawę?Ja nie mam możliwości; tablica wprowadziła taki rygor,że z trudem udaje się ogłosić zwierzynę na 2 regiony.Pisałam do nich,żeby zmienili zasady dla działu zwierząt,wyjaśniłam,że dla fundacji i osób adoptujących lokalizacja nie ma znaczenia,a dla zwierząt ogłoszenia na kilka regionów mają kolosalne znaczenie,ale nie ma opcji-ogłoszenia lokalne i koniec:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Ciekawa jestem jak mamuśka wygląda:-)Bo maluchy śliczniutkie:loveu:
Udało mi się ogłosić je na region,Radom i Kraków.
Czy może im ktoś zrobić tablicę na Radom i/lub Warszawę?Ja nie mam możliwości; tablica wprowadziła taki rygor,że z trudem udaje się ogłosić zwierzynę na 2 regiony.Pisałam do nich,żeby zmienili zasady dla działu zwierząt,wyjaśniłam,że dla fundacji i osób adoptujących lokalizacja nie ma znaczenia,a dla zwierząt ogłoszenia na kilka regionów mają kolosalne znaczenie,ale nie ma opcji-ogłoszenia lokalne i koniec:mad:[/QUOTE]

Mamuśka też jest śliczna. Miałam trzy telefony w sprawie tylko pieska - nic porywającego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Mamy 7.10 transport do Rzeszowa,więc rzuciłam tam towarzystwo:-)[/QUOTE]

Miałam telefon z Nowego Sącza ale był, jak na mój gust, bardzo roszczeniowy. "Dostawa" szczeniaka do domu bo nie ma innych możliwości. A co będzie jak z małym trzeba będzie do weta - nie pojadą bo nie ma możliwości????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Miałam telefon z Nowego Sącza ale był, jak na mój gust, bardzo roszczeniowy. "Dostawa" szczeniaka do domu bo nie ma innych możliwości. A co będzie jak z małym trzeba będzie do weta - nie pojadą bo nie ma możliwości????[/QUOTE]
Z Nowego Sącza jest tylko 90km do Krakowa.Część ogłoszeń stoi na Kraków,oddzwaniają na ogłoszenia krakowskie i dziwią się,że nie ma opcji dostawy:razz:Co za ludzie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Z Nowego Sącza jest tylko 90km do Krakowa.Część ogłoszeń stoi na Kraków,oddzwaniają na ogłoszenia krakowskie i dziwią się,że nie ma opcji dostawy:razz:Co za ludzie:razz:[/QUOTE]
Jak do tej pory to szczylki nie mają wielkiego szczęścia. Albo dzwonią z Krakowa lub W-wy, ale dojechać nie chcą a jednocześnie chcą obejrzeć - więc transport odpada. Dzwonią również z okolic tzn. Starachowic i BODZENTYNA - do budy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Znów dwa kretyńskie telefony spod Ostrowca.[/QUOTE]
Nasz region ma niestety swoje uroki:diabloti:Ale poprzednia parka szczeniąt-chyba Lenek i Lenka została w regionie o ile się nie mylę (?).Też na początku nie było odzewu z ogłoszeń albo był nieodpowiedni-a zdjęcia miały fajne i ładniutkie były psiaki.Dorobię im dziś parę ogłoszeń;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Nasz region ma niestety swoje uroki:diabloti:Ale poprzednia parka szczeniąt-chyba Lenek i Lenka została w regionie o ile się nie mylę (?).Też na początku nie było odzewu z ogłoszeń albo był nieodpowiedni-a zdjęcia miały fajne i ładniutkie były psiaki.Dorobię im dziś parę ogłoszeń;)[/QUOTE]
To prawda. Z poprzednimi też tak było, że najpierw dzwonili jacyś popaprańcy. Oby i z tymi tak było bo ciągle myślę o tych w polu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...