Jump to content
Dogomania

Joszka ma cudowny dom u obiezyswiat75 :)))) !!!


toyota

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']o to

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244231-%C2%A9%C2%A9%C2%A9-Te-sunie-z%C5%82ama%C5%82y-nam-serca-Obiecalismy-im-dom-POMO%C5%BBECIE-%21-Bunia-i-Funia-%C2%A9%C2%A9%C2%A9?p=21195185#post21195185"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244231-©©©-Te-sunie-złamały-nam-serca-Obiecalismy-im-dom-POMOŻECIE-!-Bunia-i-Funia-©©©?p=21195185#post21195185[/URL][/QUOTE]

Nie ma sensu się chyba o cokolwiek dopytywać, bo to Ty będziesz ta zła, która się czepia, nie ma zaufania, zrozumienia, itp., itd.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już mi się nawet wchodzić nie chce... bo nie wierzę, że to cokolwiek pomoże oprócz kolejnej awantury i śmierci kolejnego wątku.

Za to zapraszam do mojego nowego "spadochroniarza" ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246308-Kaj-czyli-nieoczekiwany-desant-na-m%C3%B3j-DT?p=21203208#post21203208[/url]

Link to comment
Share on other sites

A wracając do Figuni. Od 20 lat mamy w domu rożne zwierzaki - psy, koty, był jeż nawet i sroka. Ale przez te 20 lat nie było w tym domu zwierzaka, który by tak skradł serce mojemu mężowi jak Figa - nazywana przez niego Kluseczką. Wczoraj wieczorem leżę w łóżku i słyszę nagle- a czyja ta mała łapeczka? A ten nosek to czyj? Itd itp. Zapalam światło i pytam chłopa co robi. A on mi na to- myślałem że już śpisz. I tak to przyłapalam go na nocnych igraszkach z inną kobietą :) Grzebie w niej ciągle- a to za uszkiem a to po glowce a to po brzuszku. A mała cwaniara już go wyczuła i przeniosła się na jego połowę łóżka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nutusia']Napiszę tylko... chciała, to ma... Ale że mąż się nie złości na zalane i za...ne podogi, ho, ho...[/QUOTE]
Moj maz potrafi odroznic staruszka slepego,gluchego z rakiem od psa mlodego,zdrowego dziwne co?
Mam gleboko w czterech literach co odpiszesz i czemu sie tak dziwisz i co to za stwierdzenie" Napiszę tylko... chciała, to ma" kurcze wzielam psa z umieralni masakra.
[B]obiezyswiat75 odwal sie od mnie,szanse dawaj swojemu mezowi,albo dzieciom jak wolisz itp.[/B]

Edited by lika1771
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Moj maz potrafi odroznic staruszka slepego,gluchego z rakiem od psa mlodego,zdrowego dziwne co?
Mam gleboko w czterech literach co odpiszesz i czemu sie tak dziwisz i co to za stwierdzenie" Napiszę tylko... chciała, to ma" kurcze wzielam psa z umieralni masakra.
[B]obiezyswiat75 odwal sie od mnie,szanse dawaj swojemu mezowi,albo dzieciom jak wolisz itp.[/B][/QUOTE]

o, jesteś już :)
To jest szansa na rozliczenie wątku i zaległych bazarków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nio...
Joszka też wyraźnie zobaczyła różnicę, skoro u DS od początku nie lała jak opętana...[/QUOTE]
A Ty nie widzisz roznicy miedzy blokiem,a domem gdzie moze od rana do wieczora biegac.Byl swiadek,ze sikala w mieszkaniu,tez zmyslał,bo chyba do tego zmierzasz i tak mozna bez konca pisac,ale po co jezeli nie dociera. Sadzilam,ze majac tyle psow pod opieka i doswiadczenie bedziesz wiedziala,ze sa psy ktore nie nadaja sie do zamieszkania w bloku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Z tego co wiem jak się zbiera pieniądze to trzeba to rozliczyć na wątku, niezależnie od tego czy jesteś na plusie czy minusie, upewnię się i napiszę do moda.[/QUOTE]
Pisz najwyzej dostane bana,dogo juz mi nie potrzebne,bo jak sie domyslasz tyle sie zachapalam pieniedzy,ze postawilam wille z basenem,a jutro lece na wakacje.

Link to comment
Share on other sites

Ale tutaj nie chodzi o to czy się nachapałaś czy nie, tylko o to, że jesteś krętaczką, przykro mi nie potrafię znaleźć innego słowa na twoje poczynania. Wiesz co, szkoda mi czasu i moich nerwów na konwersację z kimś takim jak ty. Nie będę zaśmiecać wątku i mam nadzieję, że uda mi się być głuchą na twoje komentarze, żegnam.

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właściwie, to powinnam ją przechrzcić na Świniorka ewentualnie inne brudliwe zwierzątko.
Byliśmy dziś nad Wisłą, bo pogoda piękna była. I kto się najbardziej wyświnił? No kto? Tam dokąd jeździmy jest taka piaszczysta łacha, odcinająca rozlewisko od koryta rzeki - woda tam do kolan, psy i dzieciaki szaleją. Ale nie Figunia. Figunia musiała znaleźć sobie coś ala bagno, przebiec przez to w tę i z powrotem. A następnie wskoczyła mi na kolana....Śmierdziałam ja, śmierdziała ona, śmierdziało w samochodzie. Ale zmęczyła się tak, że po kąpieli w wannie padła i śpi jak zabita. I już nie śmierdzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój sąsiad uwielbia chodzić po górach i raz do roku wyrusza na męską wyprawę, z kolegami. Po jakichś dwóch dniach wędrówki, biwakowania i mycia się w górskich lodowatych strumieniach dzwoni do żony zawsze z tym samy tekstem: "jestem już tak brudny i śmierdzący, że wreszcie szczęśliwy" :)

Link to comment
Share on other sites

No muszę to napisać, bo jestem z Klusi dumna.
Dziś w lesie spotkaliśmy się z rowerzystą. Figunia zamiast go obszczekać i gonić - stanęła, a potem - zawołana przeze mnie - przybiegła i dała się zapiąć na smycz. Szczekać zaczęła dopiero na smyczy:cool3:.
Jeszcze trochę i będą z niej ludzie :evil_lol:.
Sprytna bestia - uczy się od Saruni wszystkiego, co najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...