Jump to content
Dogomania

Mała sunia odebrana degeneratowi już w DT...


lizard

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

a ja się powtórzę... wklejajcie linki do ogłoszeń, na których mała jest ogłaszana. ja mam wrażenie że wszyscy o niej zapomnieli a sądzę że jedyna szansa dla tej psiny na dom minie, być może bezpowrotnie, gdy sunia przestanie być szczeniakiem! powinna mieć minimum te 20 ogłoszeń miesięcznie na podstawowych portalach.
czy w ogóle ma ogłoszenia, czy sam się domek ma jakoś znaleźć? i dlaczego tu takie pustki na wątku? trzeba porozsyłać wątek, zareklamować psiaka, zwołać innych do pomocy, bo na dogomanii raczej domu nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

A to jakaś nowość,że wątku nikt prawie nie odwiedza?? zobaczcie na moich wątkach,które pozakładałam psom JAKI TŁOK! Cezar siedział rok w hotelu, nie miał deklaracji i wszyscy mieli go w d...e, to samo jest w przypadku kumpli, Leona czy nowego psa, którego znalazłam. Najgorsze jest to, że w konsekwencji psy sa na mojej głowie a ja mam pensje budżetową i nie dam rady ich wszystkich utrzymać!
Mała ma ogłoszenia! A Lizard miała zamówić kolejne 130 u catangel....ale strasznie mi ciśnienie się podnosi jak mnie ktoś poucza.....

Link to comment
Share on other sites

Weźcie pod uwagę to, że (chociaż od kilku lat wyłącznie tak się dzieje) poza ratowaniem zwierząt przychodzi w życiu człowieka taka chwila kiedy trochę też musi zamartwić się o siebie... od pomagania urlopu się nie weźmie... nie przestanie się tego robić - choćby finansowo w momencie kiedy inaczej nie można... JEDNAK są chwile kiedy praca i podejmowanie ważnych życiowo kroków zajmuje 100% myśli i czasu nie wspominając o środkach finansowych... ja tak mam od pewnego czasu, przepraszam - dlatego jedyne co mogę zrobić to skopiować stąd zdjęcia i napisać kilka zdań + zrobić przelew za wykonanie ogłoszeń... jednak do wszystkich linków tu nie wkleję...

Link to comment
Share on other sites

a w czym problem by wstawić linki do ogłoszeń gdy się psa ogłasza?
gdy ich nie ma, wygląda to tak, jakby psa nie ogłaszano :)

himba, jak nikt o psie nie przypomina, to i zainteresowania, rąk do pomocy(choćby w ogłaszaniu) nie ma, bo ludzie zapominają. nie sztuką jest upchnąć psa w dt, trzeba jeszcze szukać mu domu do skutku a niestety tu nie widać by się cokolwiek w tej kwestii działo. po co zakładać więc psu w ogóle wątek?

lizard, dlaczego nie wkleisz linków by był0 wiadomo gdzie jest ogłaszana? przecież jak zamawiasz na bazarku ogłoszenia, to tam wklejają linki i wystarczy je tu skopiować :)

aha, nie musicie krzyczeć, głucha nie jestem ;) a ośmieliłam się zabrać głos, bo poznałam sunię i wkurza mnie, że zdąży dorosnąć nim znajdzie dom a potem łatwo nie będzie(wiem, bo mam niemal identyczną, którą ogłaszałam i zainteresowanie było takie, że została u mnie na stałe :) ) i zamiast wysilić się na maksa, póki jest młodziutka, to mam wrażenie, że jej sprawa została ździebko olana. jeśli nie to fajnie, jednak na wątku tak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Nie wklejam linków bo kupuję pakiet 130... wysyłam treść ogłoszenia, zdjęcia i są - po prostu, sama nawet nie wiem gdzie w końcu się pojawiają... Pozycjonowany jest głównie poznań bo najbliżej do Negry mają tamtejsze okolice. Nie kupuję ich na bazarku... więc i kopiować nie mam skąd - od dawna ogłasza nam je catangel i to u niej kupujemy pakiety... nawet kiedy bazarków nie robi zawsze mamy możliwość napisać i poprosić o ogłoszenia. Tak też było w tym przypadku. Jeśli tylko mam jakiś link aktywacyjny i wiem gdzie ogłoszenie jest udostępniam je z pozycji moich portali społecznościowych. Kolejne linki będę wklejać tutaj - choć jak sama zauważyłaś na dogo domu psu raczej znaleźć się nie da...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pieniążki dla Negry ( 1.2) oczywiście dostałam. Mała, jak to mały diabełek broi i skacze z innymi michami, ale ogólnie jest kochana, choć czasem bym ją udusiła. Na końcu ufnie się wtuli we mnie i zaśnie. Strasznie zaczepia Bubełka. A Bubi ma 14 lat i nie lubi, jak zaczepialski Pędzelek go zaczepia.
Ale ogólnie jest ok. Pozdrawiamy w Polsce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Pieniążki dla Negry ( 1.2) oczywiście dostałam. Mała, jak to mały diabełek broi i skacze z innymi michami, ale ogólnie jest kochana, choć czasem bym ją udusiła. Na końcu ufnie się wtuli we mnie i zaśnie. Strasznie zaczepia Bubełka. A Bubi ma 14 lat i nie lubi, jak zaczepialski Pędzelek go zaczepia.
Ale ogólnie jest ok. Pozdrawiamy w Polsce[/QUOTE]
Dzięki Kasiu :) mam prośbę, możesz zrobić jej jakieś nowe fotki ? no i w sprawie sterylki musimy coś postanowić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...