Jump to content
Dogomania

Mała sunia odebrana degeneratowi już w DT...


lizard

Recommended Posts

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TBNgnBne374/UIBQgz2aWcI/AAAAAAAAGt0/pKh95NILCJ8/s512/IMG_7226.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HhRf69Sy91U/UIBUq_QiFTI/AAAAAAAAGxk/88bgZjaDT9M/s576/IMG_7385.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nw9CEM4b2OQ/UIBUySAtK7I/AAAAAAAAGxs/qYcjim3NFps/s576/IMG_7390.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Lvh3h9ePMt0/UIBVFeQ0toI/AAAAAAAAGyE/X0aHRSNyeys/s576/IMG_7407.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pjljtyPGpvs/UIBVNNI62WI/AAAAAAAAGyM/Q47B05VFclw/s576/IMG_7421.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, agaga21 ma świętą rację. Negra ( choć ja na nią mówię Pędzel, bo na końcu ogona ma taki śmieszny pędzelek) to istny żywioł, choć moje michy trochę ją już utemperowały.
Kupiłam jej czerwoną obróżkę, bo szeleczki trochę ją raziły w to miejsce, gdzie ma rankę po kleszczu i ciągle tam się drapała. Wydaje mi się, że może mieć cieczkę, bo rano na podłodze zauważyłam malusieńkie czerwone kropeczki. Poza tym lekarz musi ją osłuchać, bo bardzo często charczy tak, jakby jej coś w gardle stało i poza tym chrapie.
Dostałam dla Negry 100 zł. Rozliczam to, jako: 75 zł. na pobyt Negry do 31.10. + 25 zł. na szczepienie p-ko wściekliźnie. Po szczepieniu podam faktyczny koszt.

A tak w ogóle pozdrawiamy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kasiu co do tego charczenia to zauważyłam to już w aucie, myślałam że może wpadł jej do gardła jakiś "kłaczek" i próbuje go odkrztusić więc nalewałam niewielkie ilości wody do miseczki, żeby przepiła... jak widać to większa sprawa :( cudne te nowe zdjęcia :D Gacuś nasz mały kochany... choć na fotkach jest jak wyrośnięta panna to tak na prawdę mentalny szczylek, który dopiero poznaje fajnego człowieka a nie kata... Pozdrawiam Was dziewczyny i całą futrzakową ferajnę :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro się właśnie wybieram do weta, bo mój Bubełek ma nawrót objawów zwyrodnienia kręgu szyjnego ( co oznacza objawy podobne do paraliżu), więc zabiorę też Negrę. Zrobię też szczepienie p-ko wscikliźnie. Podobnie robi mój Łatek, ale wet po osłuchaniu stwierdził, że serce jest czyste. [B]Bira [/B]a u Amby jakie wet robił badania? Pytam, bo mój Bubełek też tak odkasłuje, ale on ma zdiagnozowaną kardiomiopatię roszczeniową, ale że serce pracuje jak lokomotywa, to słychać prawie bez stetoskopu.

A! i jeszcze coś. 2 grudnia wyjeżdżam na 6 dni na szkolenie ( szkolenie trwa 4 dni, ale dojazd do Zakopanego i z powrotem kolejne 2 dni). Dogadałam się z sąsiadką, że przez te 6 dni będzie mieszkać u mnie i opiekować się psami. Umówiłyśmy się, że za opiekę za każdego psa dostanie 60 zł. O połowę taniej niż w hoteliku, no i psy będą u siebie w domu. Jak dostanę delegację to prześlę skan, żeby nie było wątpliwości, co do wyjazdu.

Edited by Bambino
Link to comment
Share on other sites

Ja myślałam,że Negra już zaszczepiona p-ko wściekliźnie ale rozumiem,że nie ma gwałtu? Niech wet też się wypowie w sprawie tego odkasływania,przyznam się,ze ja tego nie miałam okazji zaobserwować :(
Przelew zrobię 2.11 bo 1.11 to Święto Zmarłych. Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu na szkolenie :)

Link to comment
Share on other sites

Na szczepieniu byłam we wtorek. Lekarz osłuchał ja też i stwierdził, że osłuchowo jest czysta i może coś jej w gardle siedzi ( włos czy coś co jej przeszkadza), opukał gardło i kazał obserwować. Po wizycie też jej parę razy opukłam dłonią gardło i teraz już prawie nie ma tego harkotu. Szczepienie kosztowało 15 zł. + badanie 10 zł. = 25 zł. i tyle więcej było przelane w pierwszym przelewie. Myślę natomiast, że za jakieś 2-3 tyg będzie ją można zawieść na sterylkę, bo jest w okresie cieczkowym ( Hektor śpi koło niej, liże ją po uszach, śmiech na sali )
Z wyjazdu chyba nic nie wyjdzie, bo organizator ma już komplet uczestników
Mała pokazuje rogi, ale mimo to jest bardzo kochana.
A Bubełek dorobił się do swoich chorób jeszcze padaczki, niestety. Na szczęście ma świetne wyniki wątrobowe, więc można tę padaczkę leczyć.

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Pędzelek już nie sypia z Hektorem, teraz bez żenady ładuje się do mnie na tapczan i śpi zwinięta w kłębek pod moim brzuchem. Jest szalona, jak to szczeniak, że czasem sobie mówię " nigdy już szczeniaka", ale z drugiej strony jest coraz bardziej spokojna, no i oczywiście jest kochana. Po prostu strasznie chce być kochana.

Link to comment
Share on other sites

ogłaszam ją i na mazowieckie i na wielkopolskie... mam nadzieję, że wpadnie komuś w oko... zawsze w takich chwilach żałuję, że żadne słowa nie są w stanie oddać uroku i charakterku psiaka... każdy jest inny i każdy cudowny. A ten maluch jest największym pieszczochem jakiego znam, śpi w łóżku - ZAWSZE wtulona... w ciągu dnia domaga się czułości... czyli tego wszystkiego co poznała dopiero po zabraniu jej od "kata". Dużo już udało się wyadoptować, z każdego 4łapka się cieszyłam, ale mega boli to że ten szczylek tak długo czeka na swoje miejsce w świecie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Pędzelek już nie sypia z Hektorem, teraz bez żenady ładuje się do mnie na tapczan i śpi zwinięta w kłębek pod moim brzuchem. Jest szalona, jak to szczeniak, że czasem sobie mówię " nigdy już szczeniaka", ale z drugiej strony jest coraz bardziej spokojna, no i oczywiście jest kochana. Po prostu strasznie chce być kochana.[/QUOTE]
Tak, to cudowne Kasiu jak psiaki się uczą żyć razem ale wręcz walczą o miejsce u boku człowieka :) te które nie zaznały miłości i uwagi człowieka są skazane na dzikość tylko problem polega na tym,ze nie są wilkami....
Dla naszej Negry pojawiło się światełko......i zgasło- nie ten ludź

Link to comment
Share on other sites

wklejajcie linki do ogłoszeń na wątek, wtedy będzie wiadomo gdzie i kiedy była ogłoszona i będzie widać kiedy trzeba odświeżyć ogłoszenia.
póki jest szczeniakiem powinno się jej domek znaleźć, bo im później tym będzie trudniej. takie czarne, gładkowłose psiaki jakoś nie cieszą się wielkim powodzeniem(nie wiem dlaczego). ja ogłaszałam prawie identyczną sunię i wyszło tak, że została u nas na stałe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...