Jump to content
Dogomania

Maks i Luna - rodzenstwo Cocker spanielków razem adoptowane! hurra!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ee, mozna mu podciác nad oczkami i zrobic przedzialek na srodku - bédzie wygládal jak rasowy alfons :evil_lol: moja ma czésc podciétych a czesc dluzsza wzdluz glówki- te jedwabiste jasne piórka u zlotej spanielki. Mokasynki musialam wyciác bo znosila mi z ogrodu przyklejone slimaki bez skorup i inne zwierzéta :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

zaczélam oglaszac Lunké, bo Maksiu musi sié troché poczuc pewniej, strachliwe jest biedactwo:
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Luna-przemila-i-wesola-sunieczka-cocker-spaniel-szuka-domu-W0QQAdIdZ418499071[/URL] - wyróznione
oraz na tych portalach:
tablica.pl - wyróznione
oglaszamy24 - wyróznione
lento - wyróznione
kupsprzedaj - wyróznione
OLX

Jutro podlubié dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Emilia, Ty ogłaszasz, a ja czekam na tekst i foty i czekam. Masz u mnie przecież jeszcze 2 pakiety :)[/QUOTE]

o kurczé, bo ja pozakladalam konta, poniewaz lubié podmieniac fotki i wyrózniac. Te dwa pakiety przekazé psom w potrzebie. Wybioré jakies i wyslé do Cié ok?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja się pochwalę, że widziałam te cuda w niedzielę na własne oczęta :loveu:
Maxio zaczął podchodzić po głaski jak sobie mnie z godzinę poobserwował. Przepiękny jest!
Lunka za to niemalże nie schodziła mi z kolan. Przytulanki, głaskanki, szeptanie czułych słówek do uszka to jej świat. Zdobyła moje serce całkowicie :loveu: Ma też niesamowicie orginalną urodę - te jej bujne brwi i czurynka sprawiły, że nie mogłam od niej oczu oderwać! I te kolory :crazyeye:
Niesamowita jest cała i z urody i z charakteru. Gdyby nie to, że sama mam 6 długouchych w domu, to porwałabym ją od Shy. Tylko że Lunka najlepiej czułaby się chyba w takim domu jak Nuka - w domu, gdzie byłaby jedynym pieszczochem.

Link to comment
Share on other sites

ojej, ale zazdroszczé! sama potargalabym tyle par dlugich uszy, poniuchala je w srodku (zaszek suszonych grzybków, niaaam) i poprzytulala, bo moja jedna ruda wcale nie wchodzi mi na kolana ;/

W weekend najprawdopodobniej bédzie wizyta w Katowicach, gdzie pani chce wziác Lunké i Maksia, po tym jak chciala wziác Lunké ale dowiedziala sie ze ona ma brata i nie miala sumienia ich rodzielic :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...