Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
NatiiMar

ŁAPEK, bez łapy, ale z ogromnym sercem.MA DOM!

Recommended Posts

[B][SIZE=5]ROZLICZENIE:
[SIZE=3]
Od początku pobytu (zgodnie z umową 10 zł za dobę):

01.10.2012 - 10.10.2012 opłacone 100 zł (kotylandia)
16.11.2012 - 25.11.2012 opłacone 100 zł (gaja13)

26.11.2012-30.11.2012 należność 50 zł

Pozdrawiamy!
[/SIZE]
[/SIZE][/B]

łapek nadal ma ogłoszenia na tablicy itd... Mogę postarać się wydrukować coś i na uczelni powiesić. A zgłaszałaś się już do Fioletowego Psa? Wiem, że oni nie wywożą psów do testów żadnych, ostatnio nawet organizowali spotkanie wszystkich psiaków wyadoptowanych do Holandii :)

Spróbujemy, choć nie liczyłabym na to - już nieraz szukałam domów dla psów na uczelni i nikt się nie zgłosił :( Studenci nie mogą brać zwierząt, większość nie chce i nawet o tym nie myśli, więc nie zwracają na ogłoszenia uwagi ..

Kochani, nie łądnie jest się upominać, wiem...ale lekko mi się kasa uszczupla. Łapek na zimę je jak oszalały, mimo że jest na diecie. Odrobaczenie i odżywki zjadły sporo kasy, a ja mam lekki dół finansowy...
Czy mogę prosić o rozliczenie deklaracji? Przynajmniej za zeszły miesiąc...

mam nadzieję, że mnie zrozumiecie...

[quote name='NatiiMar']Kochani, nie łądnie jest się upominać, wiem...ale lekko mi się kasa uszczupla. Łapek na zimę je jak oszalały, mimo że jest na diecie. Odrobaczenie i odżywki zjadły sporo kasy, a ja mam lekki dół finansowy...Czy mogę prosić o rozliczenie deklaracji? Przynajmniej za zeszły miesiąc...mam nadzieję, że mnie zrozumiecie...[/QUOTE]

Proszę do mnie przyjechać. Przekażę dla Łapka paczkę ( 7,5kg ) karmy marki Frolik, która u mnie bardzo mu smakowała.

[quote name='NatiiMar']Dzwoniła pani, jest zainteresowana Łapkiem. Przyjeżdża w czwartek.Czyżby szczęście się uśmiechnęło?[/QUOTE]

Mamy czwartek!. Czekamy z niecierpliwością na informację, czy dzwoniąca Pani dotrzymała słowa.

Łapka przekazałam nowym Państwu. Teraz psiak mieszka w Opolu:)
Umówiłam się z nimi, że w razie czego mogą zadzwonić, pomoge im w wychowaniu, gdyby zaszła taka konieczność.

Państwo doświadczeni w prowadzeniu psów, maja tez w domu kota i drugiego psa, więc Łapus ma towarzystwo. Mam stały kontakt z nimi.

Wygląda na to, że łapek znalazł swoja przystań:)

Wspaniale :) Jednak miałam słuszne przeczucie, że znajdzie dom :D Stęskniłam się za nim, bo dawno go nie widziałam. Czy bedzie możliwość, żeby nowi opiekunowie przesłali zdjęcia Łapka? Tę dobrą nowinę trzeba ogłosić całemu światu :)