Jump to content
Dogomania

Chart polski


Dożyca

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matrix...

No, to mi się podoba, przynajmniej już wiem, że co najmniej jeden grey w Krakowie będzie. Oby chartów zjawiło sie jak najwięcej, bo w zeszłym roku to coś nie bardzo dopisały :( A zdjęcia będę robić niezależnie od pogody :)

Arika

Dla mnie tymi naj naj naj są whippety, a oprócz nich charty polskie, ale nie ukrywam że i pozostałe rasy z grupy X są dla mnie "szczególne" :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Witam dogomaniakow, ze szczegolnym uwzglednieniem milosnikow chartow :D stwierdzilam jak wysyp nowych chartmaniakow to wysyp i czas wyjsc z cienia. Jestem siostra Chimery i szczesliwa (ojjj i to jak!) pancia Cyranki -jak juz wyzej wspomniano. Na forum zagladam juz od jakiegos czasu i mialam szczescie poznac osobiscie kilkoro dogomaniakow i ich pupili :-) Pozdrawiam ich wszystkich serdecznie :-)

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

Moja Pipeta ma się bardzo dobrze. Ostanio jak bylam z nią na szczpeiniu u p.Domininki Borkowskiej (afgany&cp) mowila, ze super wyglada :lol: .

Z wychowaniem i nauką nie mam problemów, poza stójką wystawową, ale na to mamy jeszcze sporo czasu :lol: Załatwic w domu jej sie jeszcze zdarza :roll: , no dzis bylo bez suprise... zoabczymy na jak długo :wink: . Ogolnie muppetka jest średniego temperamentu, troszke jeszcze niesmiala wobec duzych psow i bardzo, bardzo koffaną diablicą :D .

Link to comment
Share on other sites

Zawsze myślałam, że charciarze to tacy mili ludzie...I nie myliłam się!!! :):):) Dziękuję raz jeszcze za takie tłumne i serdeczne powitanie!

Jenn

Brdzo się cieszę, że pomimo tego iż jestem tu dopiero od kilku dni, to już mogę powitać nową miłośniczkę chartów! :D

Link to comment
Share on other sites

:D dzieki wszystkim za tak mile powitanie, co za uroczy poczatek tygodnia, mimo paskudnej pogody.

Aga - witaj! :D

Miło mi, że szeregi charciarzy si e powiększają...

Jenn

Brdzo się cieszę, że pomimo tego iż jestem tu dopiero od kilku dni, to już mogę powitać nową miłośniczkę chartów! :D

Taaaa chartmaniactwo jest jak nieuleczalna choroba i na dodatek mocno zarazliwa ;) u mnie trwa od jakis kilkunastu lat... a teraz po prostu sie nasilila i stala wyraznie widoczna ;] Mysle ze szeregi chartmaniakow sa znacznie gestsze, ale potrzeba czasu zeby wszyscy sie ujawnili :)

Witaj Jenn :D widziałam Cyrankę u Blanki, jak zabieraliśmy Pasję - jest śliczna :D

Ojj tak, czarna anielica z diabielskimi pomyslami ;D nie tak dawno wyrzucila mi komorke z trzeciego pietra przez balkon

zycze wszystkim milego i slonecznego tygodnia :)

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

Jenn :D Pasja pali papierosy, uwielbia aparat fotograficzny (ostatnio nie wyłączyła flesza po skończonej sesji :wink: ), a nawet wyciągnęła zapakowaną i rozłożoną na części drukarkę z szafki. Pewnie chciała drukować te zdjęcia, co je robiła poprzedniego dnia :wink:

No ale trzeba jej oddać sprawiedliwość - nei niszczy tych rzeczy, wyciąga je tylko i rozkłada po pokoju 8)

Link to comment
Share on other sites

Jenn :D Pasja pali papierosy, uwielbia aparat fotograficzny (ostatnio nie wyłączyła flesza po skończonej sesji :wink: ), a nawet wyciągnęła zapakowaną i rozłożoną na części drukarkę z szafki. Pewnie chciała drukować te zdjęcia, co je robiła poprzedniego dnia :wink:

No ale trzeba jej oddać sprawiedliwość - nei niszczy tych rzeczy, wyciąga je tylko i rozkłada po pokoju 8)

hihihi czy wszystkie cp tak maja??? czy to cecha charakterystyczna chartow w ogole? Cynka robi dokladnie to samo- wyciaga przerozne rzeczy, lacznie z moimi osobistymi, na balkon ale na szczescie ich nie niszczy, czasem tylko laduja z 3go pietra na trawce pod balkonem :D

Link to comment
Share on other sites

Jenn :D Pasja pali papierosy, uwielbia aparat fotograficzny (ostatnio nie wyłączyła flesza po skończonej sesji :wink: ), a nawet wyciągnęła zapakowaną i rozłożoną na części drukarkę z szafki. Pewnie chciała drukować te zdjęcia, co je robiła poprzedniego dnia :wink:

No ale trzeba jej oddać sprawiedliwość - nei niszczy tych rzeczy, wyciąga je tylko i rozkłada po pokoju 8)

hihihi czy wszystkie cp tak maja??? czy to cecha charakterystyczna chartow w ogole? Cynka robi dokladnie to samo- wyciaga przerozne rzeczy, lacznie z moimi osobistymi, na balkon ale na szczescie ich nie niszczy, czasem tylko laduja z 3go pietra na trawce pod balkonem :D

Polsko i serdecznie cię witam, jenn!!! :D Niestety Cyranki na zywo nie widziałam, ale na zdjeciu tak! :D Jest słodka! No i oczywisice pozdrawia ciebie moja charcica polska Arika :D Arika miała szczescie widziec (i spac) mamusię/z mamusią Cyranki :D

Szeregi charciarzy powiekszaja sie :lol: Narescie!

Co do złodziejstwa u cp to tak! Moja ukradła juz chyba wszytsko, ale naszczscie juz jest to na swoim miejscu. jenn, wiele cie jeszcze czeka, ale to jet rozkoszne! :wink: :wink: Cp to wyjatkowa rasa (inne tez kocham oczywiscie :) )

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam wszystkich.

Ponieważ doszło do Wielkiego Ujawniania Się, zatem i ja przyznam się do podglądania/podczytywania charciarzy. (Tu pozdrawiam Bagi, którą miałam okazję poznać osobiście :) )

Ja to nieśmiało nieco się czuję w tak znakomitym towarzystwie :oops:

No i czas (raczej jego brak) ogranicza dostęp do netu. Toteż do tej pory forum wykorzystywałam głownie do umieszczania ogłoszeń (Psy w potrzebie).

Ale ze względu na sprzyjające okoliczności przedstawię się i ośmielę dołączyć do zaszczytnego grona :wink: (jak uroczyście...)

Choć nie dostąpiłam (jeszcze) przyjemności mieszkania z chartolem, już zostałam urzeczona przez "chudzielce". Mam więc nadzieję, że kiedyś (i to szybciej niż później) któryś z nich zagości w mych progach. Na razie cieszę się towarzystwem jamniorowatego staruszka, który od lat dzielnie mnie uczy na czym polega zjawisko zwane psem.

Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...