Jump to content
Dogomania

Chart polski


Dożyca

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki :) właśnie zauważyłam, że post się dwa razy wysłał :cry:

Fiona cudeńko i tak niepodobna do Pasji :D

Dominika, dzięki, nie omieszkam Cię pozaczepiać, skoro mam pozwoleństwo :wink:

aha, i przepraszam za pomyłkę odnośnie sierści, nigdy charta nie dotykałam, sądziłam więc, że polaki są gładkowłose. Mój błąd, bo nie sprawdziłam we wzorcu.

A w ogóle to chyba się zakochałam :D :iloveyou:

zawsze podobały mi się wilczarze, ale charty polskie podbiły moje serce ostatecznie (no oprócz ONów, które są moją największą miłością)

Przepraszam, ze ciągle cytuje, ale musze.... :)

Rzeczywiście mogą byc szczeniaki nie podobne do siebie ale najczęściej jest to KOLOR MAŚĆI. NIektóre szczeniaki jak Afrodyta (Frytka) i Arika są charakterkiem podobne do siebie, a maścią nie są podobne :)

Zaczepiaj mnie, zaczepiaj. Na gg, privie lub emeilach ([email protected]) - tam łatwiej mi odpowiadać, bo tutaj nie zdąże zobaczyc czy coś zapytałeś i nie odpowiem :(

Skoro nie masz charta polskiego to nie obwiniamy cię iż nie znasz się jeszcze na tej rasie jak np. na włosie polusia :)

Bardzo miło słyszec, ze się w nich zakochales.

Acha, chce cię przed czyms powiadomic. Jest coś takiego jak "charcia choroba", ale chodzi o to, ze jak kupisz sobie charta to później następnego, on odejdzie i kupisz następnego i następnego i .....:) :lol:

Mów szybko gdzie mieszkasz, postaram się jak najszybciej z tobą spotkac. Acha i nie zdziw się jeśli w swoim Privie zobaczysz wiadomość ode mnie. Dlatego tam napisałam, bo nie chce tu tego pisac :)

:hand:

_____________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

Aleksandra

Jakie piękne fotki Pasjuni, Ramzesa i drugiego owczarka.ś :) Pasja jest cuuuuudowna, a taka podobna do Arici :) och, my tez musimy sie spotkac.

Przyjedziesz z Pasją we wrzesien czy tam sierpien do Swornychgaci (koło Chojnnic) na Klubową wystawe chartów polskich????????? :) Ja chyba tam wystawie Ariczkę - na 88% :)

:hand:

_____________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich charciarzy!A szczegolnie tych ktorzy sa zakochani w chartach polskich!

Po dlugich miesiacach obserwacji tego forum czuje sie tu juz troche zadomowiona :D i mysle ze przyszedl czas by sie przedstawic.

W cp jestem zakochana(tak do grobowej deski :angel: ) od ok.15 lat.W lutym 2002r.moje marzenia sie spelnily i stalam sie szczesliwa wlascicielka zlotej,3-miesiecznej Chimery Arcturus.Niestety szczescie nie trwalo dlugo...Chima od dawna biega po Niebieskich Lakach.

Ale Fortuna kolem sie toczy i od niedawna moja siostra jest szczesliwa wlascicielka siostry Chimery-Cyranki a ja mam przyjemnosc wyprowadzac ja na popoludniowe spacerki :biggrina:

Goraco pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Chimera

Witamy serdecznie i ciebie witam serdecznie, ponieważ kochasz charty polskie no i mam nadzieje, ze inne również :wink:

Ja posiadam 7 miesięczną charcicę polską o imieniu Arika, jest z hodowli Sompolino - chociaż kiedys miałam mieć dzieciątko od bagi po Surmie :)

Dobrze trafiłaś :D - bagi będąc tak kochana, odchowała nam przez 2,5 miesiąca Arike :D

bagi

uu, czekamy Surmo kochana :D

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Witam!! :D

Skoro nowi charciarze "wystawiają nosy" i ujawniają się na forum, to w takim razie teraz moja kolej:

Mam na imię Kasia i nie da się ukryć, że jestem wielką miłośniczką chartów. Wprawdzie psa nie posiadam, ale mam nadzieję że prędzej czy później ten stan się zmieni... :) A na razie podziwiam sobie charty na różnych wystawach i przy każdej innej okazji.

Pozdrowienia dla wszystkich Charciarzy!!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kate_m!

tą drogą chciałem podziękować za zdjęcie, ktore zrobiłaś mojemu psu na wystawie w Katowicach,a znalazło się na stronie Klubu Charta. Po konsulatacji z Lazarus umieściłem je też na stronie poświęconej moim psom - mam nadzieję, że się nie obrazisz! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie :) Jestem jak najbardziej za tym, zeby szeregi charciarzy "gęstniały" coraz bardziej. Może jeszcze jakiś charciarz się ukrywa? Przyznać się! :D

Matrix...

Cieszę się, że zdjecia się podobają. Nie mam najmniejszego zamiaru się obrażać!:) Chętnie zrobię następne zdjecia jak tylko będzie okazja. Może wybierasz się na krakowską wystawę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...