Jump to content
Dogomania

Pielęgnacja Hawańczyka - Fryzjer Warszawa


Cezus80

Recommended Posts

Zgadzam sie z MONIĄ ja również stosuje te szczotki no może poza ta z Nylonem ( tu mam MASONa szczotkę -ale nie używam jej zbyt często) Co do grzebieni to kwestia przyzwyczajenia ja preferuje te bez rączki ale tak jak pisałam pewnie dlatego ze od początku takimi czesałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Zgadzam sie z MONIĄ ja również stosuje te szczotki no może poza ta z Nylonem ( tu mam MASONa szczotkę -ale nie używam jej zbyt często) Co do grzebieni to kwestia przyzwyczajenia ja preferuje te bez rączki ale tak jak pisałam pewnie dlatego ze od początku takimi czesałam ;)[/QUOTE]

Ja też mam z Masona, ale cena jest powalająca :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za odpowiedzi! Na pewno skorzystam, na razie mogę pozwolić sobie tylko na jedną szczotkę i grzebień (adoptuję właśnie drugiego psiaka i koszty wzrosną). A ponieważ przed wiosenną sterylką sunię zamierzam ostrzyc, na razie po jednym egzemplarzu musi wystarczyć.
Dziękuję raz jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

są dwie szkoły :) Jedna mówi długie bo dojdzie szczotka aż do skóry a druga mówi krótkie i włosy samemu odgarniać :) JA od początku stosowałam krótkie i tak sie nauczyłam i tak mi wygodniej ;) myślę że cokolwiek byś nie wybrała ważne byś używała :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję :) no właśnie bałam się czy te krótkie przebiją się przez warstwę włosia do skóry. Czyli przy krótkich pinach odgarnianie, a długi nie będą kłopotliwe ? Bo za długie? np gdy ją obstrzygę?
Używać będę na pewno, codziennie ją szczotkuję ale jednak dobre czesadło to podstawa.

Moze po prostu wezmę średnie piny :) [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,15599050,maxi,pin,duza,owalna,szczotka,ze,sredni,dlugosci,pinow,27mm.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...