Jump to content
Dogomania

Zapomniana (?). Ma dom.


Halo (Alfa i Zuzia)

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasza']A jakie warunki w tym azylu? Byłyście tam?[/QUOTE]
tam są zdaje sie takie pojedyncze cele:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/39906-Norek-ju%C5%BC-w-Nowym-Domu-w-Krakowie!-D/page2[/url]
na focie /post 28/ nasz Norek w azylowym boksie (właśnie uratowany przez Alfę&comp. z tego azylu).
opieka taka sobie, ale najgorsze jest bezposrednie zagrozenie wywozka do Myslowic.
azyl w Zorach to taki punkt przetrzyman (jak to brzmi!)

Link to comment
Share on other sites

Nic nowego. Przedstawiłam ją kilku rodzinom którym kiedyś dałam psy i te psy już odeszły za TM ale nic z tego.
Sunia jest bardzo odważna, atakuje myśliwych, nie boi się strzałów. Mądry piesek.
Przywiązała się do tymczasowego opiekuna, bardzo go pilnuje - pewnie się boi że znów zgubi swojego człowieka..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']ooo, witaj Jaszka. Jak widzisz w Żorach zaczyna się niestety źle dziać (albo działo a teraz zaczynamy to bardziej ogarniać). niestety ktośmusiałby sięza ten azyl wziąć. Jakby nas było więcej, to możemy do UM pójść. Narazie ja i Sabin40, ale to za mało i nie chcą z nami gadać. nie wiem czy to w ogóle prawne jest, że tyle za psa chcą brać. A potem wywożone są do Mysłowic niestety[/QUOTE]

Mieszkam w okolicach Żor i bardzo chętnie pomogę w ogranięciu azylu bo to co się tutaj dzieje to koszmar. W Mysłowicach miałam wątpliwą przyjemność być i na pewno wiecie co tam się dzieje. Może najwyższy czas coś z tym zrobić??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='finezja30']Mieszkam w okolicach Żor i bardzo chętnie pomogę w ogranięciu azylu bo to co się tutaj dzieje to koszmar. W Mysłowicach miałam wątpliwą przyjemność być i na pewno wiecie co tam się dzieje. Może najwyższy czas coś z tym zrobić??[/QUOTE]

super im więcej nas tym lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='finezja30']Mieszkam w okolicach Żor i bardzo chętnie pomogę w ogranięciu azylu bo to co się tutaj dzieje to koszmar. W Mysłowicach miałam wątpliwą przyjemność być i na pewno wiecie co tam się dzieje. Może najwyższy czas coś z tym zrobić??[/QUOTE]

mozesz popytac/zareklamowac te sunie wsrod swoich znajomych? :modla:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwonił pan...
" słyszałem że pani ma psy. Szukam szczeniaka samca!" :shake:
Oczywiście ta suka jest za stara.
Jestem wstrząśnięta, powtarzam: nie nadaję się na DT, nikomu nie oddawałabym zwierząt. :mdleje:

Jedynie dla kotów jakoś udawało mi się znajdować dobre domy. Przy czym 3 zostały...
Więc-nie nadaję się na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Jestem wstrząśnięta, powtarzam: nie nadaję się na DT, nikomu nie oddawałabym zwierząt. :mdleje:[/QUOTE]
Kiedyś cię nie rozumiałam, ale już doszłam do tego. Zaczynam rozumieć stare zbieraczki :diabloti: Mam 3 kocięta aktualnie, ostanie tymczasy ze wskazane im na zasiedzenie u mnie!

Link to comment
Share on other sites

ja też miałam telefon, ale domek poszukuje szczaniaka, który docelowo będzie mały. Dla rodziców pan szuka, jakbyście coś wiedzieli to mogę przedstawić. Szkoda, że wszyscy o szczeniaki pytają. a ja im je odradzam, że gryzą, że sikają, że starsze to już często ułożone, ale jak ktośsięuprze na szczeniaka to koniec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...