Jump to content
Dogomania

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

101 members have voted

1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

• Warszawa
      35
    • Wrocław
      23
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12

Recommended Posts

Aysel zdolniacha pozaliczała pięknie :D Mi została histologia na wrzesień :( Trochę dałam dupy, bo przez cały rok wszystko pięknie, w pierwszych terminach wszystkie kolosy, a na egzaminie zabrakło mi 1 pkt :(( Spinam poślady i trzeba się poprawić ;) Za to anatomię mam zaliczoną :)
Tak generalnie jak całemu rocznikowi poszło to ciężko mi powiedzieć... raczej słabo, ale nie liczyłam ile osób zaliczyło/nie zaliczyło.

Dziewczyny mam pytanie czy korzystałyście może z jakiś gotowych odpowiedzi do Pazdro? Pytam bo przez wakacje robię sobie powtórki do matury i z niektórymi zadaniami mam problem a ciężko szukać wszystkich pojedynczo w internecie czy któraś z Was takie posiada i mogłaby mi je odsprzedać lub udostępnić? :)

Wiem, że ktoś na forum.biolog.pl posiada coś takiego i sprzedaje za 20 zł.
Ale i tak to co w Pazdro mocno przekracza wymagania programowe tak na prawdę. Moja korepetytorka (wykładowca akademicki i członek komisji maturalnej) powiedziała, że nie ma co tracić czasu w Pazdro na wszystkie zadania szczególnie z gwiazdką, to mogę Ci poradzić ;) bardziej się Witowski mimo wszystko przydaje.
ps. Jak ja czegoś nie wiedziałam to albo pytałam mądrzejszych od siebie albo szukałam w necie... bardzo wiele można znaleźć, jest to żmudne, ale można :P

A ja uważam, że pazdro jest świetny. Może i na wyższym poziomie, ale matura potem nie zaskakuje ;)
Przed maturą zrobiłam całego pazdro i oba Witowskie.
Raczej nie korzystałam z rozwiązanych zadań, ale w razie wąpliwości się sprawdzało na nacie lub pytało w klasie. Warto zawsze poszukać na chomiku, tam jest absolutnie wszytko ;p

Molowe, czyżby też weta?

Może i przekracza wymagania programowe ale jednak przeglądając matury z poprzednich lat można znaleźć prawie identyczne zadania jak w pazdro tyle,że z lekko zmienioną treścią.Mam jeszcze trochę czasu dlatego wolę "stracić" sobie czas ale zrobić jak najwięcej zadań i z Pazdro i z Witowskiego ;)

[B]Ola164 [/B]tak,o ile mi się uda oczywiście[B] :grins:[/B]

[quote name='vetches']Gratuluję tym co się dostali, jestem ciekawa jak sesja poszła w Warszawie zwłaszcza histologia i anatomia. Pamietam, że w Wawie studiuje Aysel, tylklo ją zapamiętałam :) Odezwij się jak Ci poszedł 1 rok :)[/QUOTE]

U mnie wszystko do przodu ;)
Jeszcze tylko nie znam wyników... historii weterynarii. No ale nawet jak zostanie mi na wrzesień to nie ma tragedii.
Histologię zaliczyłam bardzo na granicy - równo z progiem, anatomię lekko ponad. Szczerze mówiąc z anatomii miałam dużo szczęścia, bo byłam zwolniona z praktycznego (w tym roku tych którzy mieli ponad 85% z kolosów zwalniali z praktycznego), nie wiem czy bym go zaliczyła ;)
Ale to był najcięższy rok w moim życiu, nigdy wcześniej tak nie wkuwałam.
Prawdopodobnie też złożę papiery o stypendium, bo wszystkie oceny w tym semestrze mam powyżej 4, więc może warto spróbować...

Mam nadzieję, że teraz to już z górki ;)

A Karolina napewno zaliczysz histo! Już jak zaliczyłaś anato to będzie z górki (tak słyszałam od starszych lat :D)

[url]http://blondynkanaweterynarii.blogspot.com/[/url] może to Ci coś pomoże, swego czasu często ją czytałam, studiuje wetę w Lublinie ;)

Warszawiacy - słyszał ktoś może coś o psiolubnym (i gryzonio) mieszkaniu/pokoju na Ursynowie? ;)

U mnie wielkimi krokami zbliża się biochemia...
Mam nadzieję, że uda mi się z nią rozprawić - tego egzaminu się boje jak żadnego innego.

Prócz tego wszystko ok - nauki sporo - z mikro, fizjo. Reszta przedmiotów to raczej pierdoły typu chów, ekonomika, etologia - czysta formalność ;)

Małe, białe dziecko nie jest już takie małe - waży ponad 13 kg :)