Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

[quote name='dominika405']Pinesk@ Ty również wybierasz się do Olsztyna,prawda?(bo pisałaś o wynajmowaniu mieszkania we trzy ;) ). Co zdajesz na maturze i jakie przedmioty będziesz brała do przeliczenia w Olsztynie?

Ja zrobiłam drugą maturę z chemii.Tym razem pana Witowskiego :)[/QUOTE]

Tak, Olsztyn.
Zdaję biologię, chemię i niemiecki. wszystko na rozszerzeniu aczkolwiek nie wiem czy z niemieckim był to dobry pomysł :D w razie czego mam zdaną podstawę sprzed dwóch lat :P

Link to comment
Share on other sites

Marta,11 min to lepiej niż 0 :p Jutro zrobisz sobie 22min i już będzie coraz lepiej.Rozumiem,że ciężko się za to wziąć,ale jak już zaczniesz się jej uczyć to pójdzie z górki i nawet zakończenie szybciej wymyślisz.;)

Ola,spanie to też ważna rzecz ;) Sama przerabiasz ubrania?Zazdroszczę,ja nie mam za grosz artystycznej duszy :D

Link to comment
Share on other sites

Ważna jest owszem, ale jednak wolę wstawać przed południem :evil_lol:
A co do ubrań to wychodzę z założenia, że im więcej potrafię sama zrobić tym lepiej, choć nie powiem by szycie na maszynie należało do moich lepiej rozwiniętych umiejętności, ale myślę, że jak już będzie trochę więcej wolnego to się za to zabiorę :)

Plan na dziś - skończyć człowieka i zabrać się za genetykę :)
Wieczorem w ramach relaksu wyskoczyć z kumplem, bo wyciąga mnie na jakąś imprezę, ale najpierw MUSZĘ coś zrobić. Bez przerobienia tego nie wychodzę...

Tak mało czasu, tak dużo ciekawych zajęć... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba jestem miszczem w marnotrawieniu czasu... Przedwczoraj jakies całodzienne zakupy ciuchowe (na maturę oczywiście :D) Wczoraj ucieczka papugi i latanie za nią po wsi przez pół dnia, pożądny spacerek piesom się nalezy to drugie pół... Oj cienko to widzę... Dziewczyny jak tu się motywować, gdy wokół tyle ważniejszych rzeczy od matury ;p Ale dzis przycisnę obiecuję sobie!

Link to comment
Share on other sites

ależ wy sobie lecicie w kulki, dziewczyny :-D
ja wczoraj poza ogarnianiem psa na tymczasie zadania z matmy, powtórka z bioli i dorabianie niedorobionej prezentacji.
plan na dziś - nie zwariować, odżywianie i oddychanie, może też krążenie, coś z matmy, dorobić jeszcze trochę z polskiego :-D
i kiedy ja mam pójść pobiegać z psem? :(

Link to comment
Share on other sites

Marta chciałabym mieć taki problem :evil_lol:
Mój brzmi: "kiedy się pouczyć skoro trzeba wyjść ze znajomymi, iść pobiegać, wyprowadzić psy i jeszcze się polenić?"
Chociaż tyle, że nie jestem z tym sama :evil_lol:

A tak na poważnie to się teraz zabieram do roboty, żeby wyskoczyć gdzieś wieczorem.
3 dni do matury.....

Link to comment
Share on other sites

Bo jak nie ma musu nauki to mimo,że powinno się uczyć to człowiek zawsze znajdzie milion powodów żeby się nie uczyć ;) Dlatego ja wolałam jak ktoś czuwał nad tym żebym się nauczyła.Wolałam sprawdziany i kartkówki,bo wtedy MUSIAŁAM opanować materiał,zależało mi na niezłych ocenach przynajmniej z przedmiotów wiodących ;p

Link to comment
Share on other sites

ejże, co tu taka cisza! już nie udawajcie takich zauczonych :cool3:
pochwalę się wam, że dorobiłam moją prezentację z polaka i 13,5 minuty, oł jea :)
ale musze jeszcze powtórzyć gramę i trochę słówek na angola, jednak rozszerzenie to nie byle co...
no i biola : |
a co u was? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja się dzis męczę z hybrydyzacją ;/ Myślałam że ją umiem a tu zadania maturalne mnie zaskakują i czuję że znów nie wiem o co chodzi. Też mam zamiar zabrać się za ten polski, w końcu trzeba ;) Kiedy macie ustne? Ja mam polski w ten czwartek ;/ a słyszałam że w niektórych szkołach są dopiero po pisemnych... tak bym wolała, można by było się porządnie zająć tylko biolą i chemią, a tamto zostawić na ostatnią chwilę. A tak to już zaraz będzie ostatnia chwila :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jak to? Chemia we wtorek chyba. Ja mam w pn przed chemia niemiecki... :( Ale to już mniej stresujące niż ten okropny polski. Mam prawie wszystko napisane, muszę się "tylko" nauczyć to mówić :D I wypadałoby znać biografie autorów i coś o epokach (bleeee) no i nie wiem o co jeszcze mogą zapytać..

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczełam dziś ogarniać streszczenia na polski :evil_lol:
Kocham tego kto wymyślił audiobooki i audio-streszczenia, całkiem przyjemnie sie przy nich opala ;)

Ostatnio miałam jakieś podłamanie naukowe, a dziś mój tymczasik (który w styczniu poszedł do adopcji) przyjechał z wizytą niespodzianką :loveu: I zeszło nam kilka godzin na spotkaniu ;)

Polski to chyba mam ostatnia - 24 maja :shake:

Link to comment
Share on other sites

ja nie na weterynarie ale też matura:)

strasznie wczesnie macie te ustne, ja mam matury od wtorku do piatku, później geografia(wtedy kiedy chemia:) dwa dni później pl ustny i 21 ang. ustny, wiec u mnie terminy całkiem całkeim

[quote name='borysova']Jak to? Chemia we wtorek chyba. Ja mam w pn przed chemia niemiecki... :( Ale to już mniej stresujące niż ten okropny polski. Mam prawie wszystko napisane, muszę się "tylko" nauczyć to mówić :D I wypadałoby znać biografie autorów i coś o epokach (bleeee) no i nie wiem o co jeszcze mogą zapytać..[/QUOTE]

a jaki masz temat pracy?
mi moja polonistka zadała przykłądowe pytania i powiem tak, dwa dni przed ustnym przeczytam biografie kazdego autora którego mam, naucze się kontekstów epoki, oraz epok do któych nawiazywali;) luzik;)


Ola strasznie późno masz ten ustny

Link to comment
Share on other sites

Mój temat: tytul motto i ostatnia scena jako klucze do interpretacji dzieła. Czy jakoś tak :P Moja polonistka sprawdziła mi prezentację, więc ufam jej że jest ok i ze jakos strasznie się nie skompromituję :D Ale co do pytań to wielka niewiadoma :( O co jeszcze lubią pytać oprócz biografii i epok? Np o fragmenty omawianych książek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...