Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Ja jestem załamana :O Tyle nauki a bio rozszerzona 77% i chem rozsz. 52%. Składałam do Wrocławia, Lublina i Krakowa. Jak myślicie, mam chociaż w Krakowie szansę?

Powiedzcie jak to jest, że zeszłoroczne maturki szły mi mniej wiecej bio 80-90% a chem 65-75%, a ta poszła tak lipnie. Już nie wiem, czy to był brak wiedzy, stres, czy po prostu niedobór szarych komórek...

Link to comment
Share on other sites

nie ma żadnych szans na Kraków z takim wynikiem z chemii, żeby dostać się do Krakowa przydałoby się z 75%
Kraków ma najwyższe progi, więc naprawdę trzeba realnie patrzeć
wystarczy policzyć, progi są ogólnodostępne

a jak to jest że ja ucząc się rok temu tyle napisałam na 60% biologię, w tym nie zaglądając do książek na 75%
po prostu szczęście

Link to comment
Share on other sites

145pkt to nie jest dużo. Na maturze sie te studia nie kończą, nauka się dopiero zaczyna.

A co do Krakowa to ja miałam 72% z biol R i 88% z chemii R, ang pisałam podstawowy i dostałam się w drugiej turze.
I tak posawiłam na Wro, a Krk stanowczo wszystkim mimo, że to moje miasto ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']spokojnie maturę można poprawiać, a rok to nic serio[/QUOTE]

Zdaje sobie z tego sprawę . :) Mam jednak jeszcze nadzieję . Wiem o tym , ze chemia w tym roku poszła gorzej niz w ubiegłym więc moze sie załapię . Wierzę w to !!:roll:

Link to comment
Share on other sites

ejże, bez paniki ;) chemia w tym roku była dowalona, fakt. na razie nie gdybajcie, to nic nie da, jak macie możliwość złóżcie w sporo miejsc. i oczywiście piszczcie jak rekrutacja ;)
cziki, żaden koniec, to jest piękny wynik, jak na ten rok i tą maturę, ale złóż też w inne miejsca prócz Waw ;)

Edited by Martuchny
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']cześć pluskwadomowa, 148 powinno wystarczyć na pewno, tym bardziej że wywróżam spadek progów :-D
cziki, ja miałam z bio 80 a z chem niechlubne 57... gdyby nie dowalili to byłoby lepiej! ale liczę na 2 etap w Olsztynie ;)[/QUOTE]

Z tą chemią nam nieźle dowalili . Jestem rozczarowana bo z chemii mi zawsze lepiej szło niż z biologii
. Mam nadzieję , ze sie dostaniemy :)

Link to comment
Share on other sites

Macie racje, chemia byla duzo trudniejsza niz rok temu. Pisalam mature juz trzeci raz i dobrze, ze liczy sie zawsze lepszy wynik... i tez zawsze bylam lepsza z chemii, a tu taka niespodzianka. A pierwsza lista na wete we Wroclawiu jest 9 czy 10 lipca? Ktos cos moze wie, bo na stronie up i wydzialu medycyny weterynaryjnej sa wie rozne informacje

Link to comment
Share on other sites

Czytałam coś o 9 lipca , ale powinnaś się dostać 148to jest juz dobry wynik . Mam nadzieję , ze próg spadnie o te 2 % bo jak nie to sie pozegnam z wet . Ciekawa jestem jaki prog bedzie w Lublinie bo tam ang juz nie biorą pod uwagę . Myslicie ze bedzie nizszy niz we wrocławiu?

Edited by cziki
błąd
Link to comment
Share on other sites

Rok temu jeszcze brali w Lublinie ang pod uwagę, to zmiana od tego roku. Nie wiem nawet jak porównywać Lublin i Wro bo są różne przeliczniki (jak się mylę to poprawcie).
Dowalili, dowalili! Ja zawsze byłam lepsza z bio, ale do chemii w tym roku wyprułam flaki (matury robione w domu wychodziły mi na ok 90%), a biologię normalnie 'piłowałam' ;).
Nic nam nie zostaje jak czekać do 9, 10 lipca , bo wtedy są pierwsze wyniczki... będzie nieunikniony stres, ale myślę, że się dostaniemy, spoko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Rok temu jeszcze brali w Lublinie ang pod uwagę, to zmiana od tego roku. Nie wiem nawet jak porównywać Lublin i Wro bo są różne przeliczniki (jak się mylę to poprawcie).
Dowalili, dowalili! Ja zawsze byłam lepsza z bio, ale do chemii w tym roku wyprułam flaki (matury robione w domu wychodziły mi na ok 90%), a biologię normalnie 'piłowałam' ;).
Nic nam nie zostaje jak czekać do 9, 10 lipca , bo wtedy są pierwsze wyniczki... będzie nieunikniony stres, ale myślę, że się dostaniemy, spoko ;)[/QUOTE]
Musimy !! Ja myślałam , ze po maturze juz nie bede sie stresowac ,ale niestety zawsze cos musi byc nie tak . :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...