Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Histologia zdana :multi:
Nigdy więcej nie otworzę kurycha! Nigdy.

Wczoraj miałam szpilki - czekam na wyniki, ale jestem prawie pewna ze zaliczyłam ;)
No i czekam tylko na teorie z anatomii w piątek, ale z anatą się na wrzesień nastawiam.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dziewczyny! No i nie zazdroszczę :) Na sggw też ostatnio tłumy siedziały w bibliotece i uczyli się genetyki - słabo mi się zrobiło ;))
Chociaż pocieszam, że to jest milion razy przyjemniejsze niż np. nauka puszek czy mleka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Gratulacje dziewczyny! No i nie zazdroszczę :) Na sggw też ostatnio tłumy siedziały w bibliotece i uczyli się genetyki - słabo mi się zrobiło ;))
Chociaż pocieszam, że to jest milion razy przyjemniejsze niż np. nauka puszek czy mleka...[/QUOTE]

Puszki i mleko jeszcze spoko przy bombach :D

Link to comment
Share on other sites

ale jak na drugim roku bo nie rozumiem?
nie mogę się rekrutować na kierunek na którym jestem studentem
chyba awaryjnie gdzieś złożę, teraz starczy mi na Wrocek
ale został mi jeden egzamin na wrzesień więc nie powinno być tragedii

Link to comment
Share on other sites

Nie można tak, że jak zaliczyłaś pierwszy rok i chcesz się przenieść, to po prostu możesz startować w rekrutacji do innego miasta i jak się dostajesz to chodzisz na drugi rok, bo przecież pierwszy masz zaliczony? A z chemii ile masz, też poprawiałaś w tym roku?

Link to comment
Share on other sites

z chemii nie poprawiałam
nie, ja po prostu chcę awaryjnie złożyć w razie gdybym nie zdała anatomii, z drugiej strony nie bardzo mi się uśmiecha zaczynać od nowa
a przenieść mogę się tylko wewnętrznie, za zgodą obu dziekanów, niezależnie od matury
co też będę próbować ale po zdaniu anatomii

Link to comment
Share on other sites

Szukam pocieszenia :p Myślicie, że do Lublina będzie mniej chętnych niż w tamtym roku biorąc pod uwagę to, że nie liczy się już angielski? No i spadną progi? :D mam 77% z bio rozszerzonej, 45% z chemii rozszerzonej. Uczyłam się cały rok mając nadzieję, że poprawie w tym roku ubiegłoroczny wynik, a tu nic... Wszystko gorzej niż w tamtym... Tylko masę czasu zmarnowałam na darmo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...