Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Ło rany, jakie wielkie mi sie napisało o.O Ale to dobrze xD
To była ostatnia lista? Ale bedą jeszcze dzwonić pewnie, co? Bo dalej trzymam kciuki za Dominike, jestem pewna, ze razem wyladujecie na wiecie w Olsztynie :)
A kiedy wybierasz sie do Olsztyna? Tak sie składa, ze ja 1. jadę tam na wakacje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]micra[/B] spoko-gdzies podswiadomie czytajac ten dział czułam że sie dostaniesz.
[B]inka[/B]-jeśłi dalej masz dylematy co wybrac- to doradzam nie idz do lublina.ja co prawda kończylam daaawno temu ale myśle że poziom dalej jest taki sobie.z tego co mi wiadomo z opowieści,nie myliłam się.nauki o duzych jest tak pół na pół z małymi.

Link to comment
Share on other sites

No już mnóstwo osób mi radzi to SGGW, a mnie przeraża miasto i to, ze będę tam praktycznie całkiem sama ;/ bo większość znajomych jednak zdecydowała się na Lublin ;/

micra - żywy dowód na to, ze przeznaczenie istnieje xd :D

Edited by Inka1994
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inka1994']No już mnóstwo osób mi radzi to SGGW, a mnie przeraża miasto i to, ze będę tam praktycznie całkiem sama ;/ bo większość znajomych jednak zdecydowała się na Lublin ;/
[/QUOTE]

Większość osób, która wybiera studia w innym mieście również jest zupełnie sama :) Głowa do góry. Ja również nie znałam nikogo wyjeżdżając do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie straszniejsza jest świadomość, że prawdopodobnie bardzo dużo czasu zajmie mi aklimatyzacja w nowym miejscu :P
Ale panikujemy micra xd xd zaraz stworzymy całą ogromnie długą listę powodów, dla których już należy umierać ze stresu xd xd

Link to comment
Share on other sites

Moi rodzice już sie z tym pogodzili, ze prędko do domu nie wrócę :P
poza tym, na święta i inne tego typu okazje zawsze przyjezdzalismy do Warszawy, bo tu mamy rodzine, więc tym bardziej rodzice bedą przyjeżdżać tutaj, a ja do domu nie za bardzo ;) Mam nadzieje tylko, ze psy bedą ze sobą zabierać :P

Link to comment
Share on other sites

Inka1994 a skąd jesteś? Ja na 1 i 2 roku jeździłam do domu średnio co 2 tygodnie (czasem bywałam w Wawie tylko na 5 dni), ponieważ miałam w rodzinnej miejscowości faceta, do tego jeździłam z psami na wystawy :) Teraz również mam czas jeździć jak często trzeba na weekendy i bywa tak, że w piątek jadę do Katowic, wieczorem wyjazd do innego kraju, niedziela wieczorem powrót i o 4 rano pociąg do Warszawy :D Nigdy nie przeszkodziło mi to w studiowaniu, bo uczyłam się w pociągu czy przygotowywałam się przed wyjazdem (wiedząc, że trace cały weekend - bo nauka w domu/na wystawie jest niemożliwa dla mnie). Wystawa w środku sesji to również żaden problem :D

Moja rada to mądrze wykorzystywać nieobecności. Na większości przedmiotów (na 1 i 2 roku chyba na każdym) możesz mieć 20% nieobecności. Więc to daje 2-3 zajęcia :) Jeśli nie będziesz olewać sobie zajęć z lenistwa to baaardzo łatwo zaplanować dłuższe wolne. Mimo, że zajęcia są rzeczywiście do 23 grudnia, to ja robię sobie wolne (o ile nie ma tam zaliczeń) już cały tydzień wcześniej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...