Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

[quote name='Squ']Z tą zagranicą to lepiej Olsztyn, bo inne uczelnie nie mają akredytacji UE ;)[/QUOTE]

Pleciesz głupstwa: "[COLOR=#181818][FONT=Tahoma]Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW prowadzi studia na kierunku weterynaria w formie studiów stacjonarnych (11 semestrów), niestacjonarnych (4 semestry) oraz stacjonarnych międzynarodowych w języku angielskim (11 semestrów). Słuchacze studiów niestacjonarnych po zakończeniu 4 semestrów nauki są przenoszeni na studia stacjonarne celem kontynuowania nauki. Opłata za studia niestacjonarne 3000 zł za semestr.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#181818][FONT=Tahoma]Stacjonarne studia w języku angielskim są prowadzone od roku 2007, roczna opłata za studia wynosi 6500 Euro.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#181818][FONT=Tahoma]W 2000 roku Wydział został zaliczony do wydziałów europejskich akredytowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Uczelni Weterynaryjnych EAEVE. W 2003 i 2008 r. uzyskał pozytywne oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Wydział ma prawo do nadawania stopni doktora nauk weterynaryjnych i doktora habilitowanego nauk weterynaryjnych."
wystarczy wpisać w google.pl a nie megalomańsko pisać o Olsztynie xD[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blakoz']Pleciesz głupstwa: "[COLOR=#181818][FONT=Tahoma]Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW prowadzi studia na kierunku weterynaria w formie studiów stacjonarnych (11 semestrów), niestacjonarnych (4 semestry) oraz stacjonarnych międzynarodowych w języku angielskim (11 semestrów). Słuchacze studiów niestacjonarnych po zakończeniu 4 semestrów nauki są przenoszeni na studia stacjonarne celem kontynuowania nauki. Opłata za studia niestacjonarne 3000 zł za semestr.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#181818][FONT=Tahoma]Stacjonarne studia w języku angielskim są prowadzone od roku 2007, roczna opłata za studia wynosi 6500 Euro.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#181818][FONT=Tahoma]W 2000 roku Wydział został zaliczony do wydziałów europejskich akredytowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Uczelni Weterynaryjnych EAEVE. W 2003 i 2008 r. uzyskał pozytywne oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Wydział ma prawo do nadawania stopni doktora nauk weterynaryjnych i doktora habilitowanego nauk weterynaryjnych."
wystarczy wpisać w google.pl a nie megalomańsko pisać o Olsztynie xD[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Proponuję uaktualnić wiedzę, bo sam pleciesz głupstwa.
[URL]http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,393978,olsztynska-weterynaria-z-europejska-akredytacja.html[/URL]
A PKA mają wszystkie "stare" wydziały.

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że z tą Warszawą to już za późno, rekrutacja została zamknięta i w jaki sposób chcesz się zalogować alby uwzględnili Cię w rekrutacji chyba już nie da rady? tak źle w Lublinie nie jest, mówiłaś, że nie chciałaś prosić mamy o kolejną opłatę więc mniemam, że wolałabyś aby koszty utrzymania były jak najniższe a Warszawa jest najdroższym miastem dla studenta. Myślę, że dużo nie tracisz, cała aparatura, laboratoria są bardzo dobrze, nowocześnie wyposażone jest to jedna z lepszych uczelni więc może Ci się spodobać :)

Link to comment
Share on other sites

Dominika coraz słabsze, mało osób rezygnuje z Olsztyna, i pewnie nigdy nie zobaczę "zakwalifikowana"
a jeszcze ktoś mi powiedział, że jak z maturą nie dałam sobie rady to na studia sobie nie poradzę
więc moze powinnam sobie innego zawodu poszukać

Link to comment
Share on other sites

Piszesz o wizażu?Też tam siedzę(i chyba to Ty pisałaś, na wątku o przygotowaniach do matury),ale mało się wypowiadam na szkolnej ławce.Daj spokój z tymi ludźmi.W tamtym wątku jest sporo osób naj,naj,naj więc trzeba sobie odpuścić dyskusję z nimi.Szkoda nerwów.Oczywiście,że wyniki matury nie świadczą o zdobytej WIEDZY jedynie o szczęściu,wbiciu się w klucz plus po prostu obeznaniu z tematem. Będzie dobrze.Wszędzie progi lecą i to bardzo(6 punktów we Wrocławiu-toż to najwięcej w historii).Dalego ja święcie wierzę,że próg spadnie te 18 punktów.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jakoś tak kiepsko się czuję po tej dyskusji, głupio mi że przez rok siedzenia na tyłku nie napisałam tej matury zbyt dobrze

We Wrocławiu to jeszcze nie najniżej w historii --- zerknij na 2011, wtedy to były skoki
Martwi mnie już nie próg, ale liczba osób rezygnujących
co się okazało w tym roku? bez rozszerzenia z języka łatwiej jest się dostać do Wrocławia niż do Olsztyna

(chyba idę pograć w Simsy, wczoraj cały dzień się bawiłam i nie myślałam o rekrtuacji)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zła jak czytam takie wypowiedzi.Niektórzy ludzie to chyba pozjadali wszystkie rozumy żeby oceniać kogoś przez pryzmat matury. :angryy:

Co do liczby rezygnujących to nie patrz na tego biologa.Tam wypowiada się może 20-30 osób( w Olsztynie).Co to jest pod względem tych 200 miejsc na wete? Ja uważam,że mamy realne szanse. Jeszcze troszkę i sporo będzie wiadome. Mam nadzieję,że będzie co świętować.

Link to comment
Share on other sites

z moją się pokłóciłam więc mamy dni ciszy
wszyscy mi gadają że się uda, ale mi się zdaje ze tak nie myślą
to tylko takie gadanie
cały czas czuję się gorsza bo się wszyscy gdzieś juz dostali, tylko ja nadal czekam

Link to comment
Share on other sites

Ja bym wolała dni ciszy niż takie niemiłe komentarze.Ja rozumiem,że ostatnio ciężko ze mną wytrzymać,ale stres robi swoje.
W sumie to jest trochę racji.Wątpię żeby zrezygnowało więcej osób niż rok temu.Może warto spojrzeć prawdzie w oczy?

Poznań chyba też nie spadł,bo ludzie którzy mają po 75.6 są na liście rezerwowej-nie są przyjęci.

Link to comment
Share on other sites

Bo Olsztyn ma (nie)stety dobre opinie o nauczaniu,plus akredytacja robi swoje( no i oczywiście niskie progi). Ten próg musi spać.No kurczę jeśli nie spadnie to będę bardzo,bardzo zła :placz:

Dlaczego ten stres musi tak mocno trzymać?Tak bardzo bym chciała żeby piątek był już jutro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...