Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Bo ja już mam dosyć tego czekania.Ciągłego sprawdzania tych wyników rekrutacji,obserwowania biologa,który akurat pod względem progów jest kopalnią informacji.Serio...Jestem tym zmęczona.To już tyle miesięcy oczekiwania.
Pocieszam się jedynie,że wyniki w Olsztynie już za 7 dni.

Mam nadzieję,że się uda.Wierzę,że ten głupi próg spadnie,no bo spadają WSZĘDZIE.Tyle tylko,że my wierzymy już od kilku tygodni.I co z tego mamy?

Link to comment
Share on other sites

Może nam się ta wiara opłaci, choć i ja już w to nie wierzę.
Z drugiej strony dlaczego mamy mieć takiego pecha że nie dostaniemy się mimo że w tamtym roku nie byłoby z tym problemu i mimo że wszędzie progi spadły

Bandros Lublin na pewno spadnie, więc spokojnie
gorzej z Olsztynem , gdyby jeszcze na początku nie wzrósł sytuacja byłaby bardziej klarowna

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']Bandros z mojego pozytywnego myślenia nic nie wynika
na razie mi się wszystko wali, i raczej nie idzie ku dobremu
jestem pechowym czlowieczkiem i nauczona jestem niemal pewna że mam pozamiatane[/QUOTE]
Oj nie mow tak. Nie wiemy co jest nam pisane i jaka będzie przyszlosc. Wazne aby ciezko na cos pracowac a efekty zawsze jakies będą. Myslmy pozytywnie. Poprawialas w tym roku maturę czy to Twoje 1 podejscie? Ile masz pkt na Olsztyn? Masz jakis awaryjny kierunek?

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie to moja druga matura, ale pierwszy raz pisałam biologię i chemię
mam 378 punktów, jeszcze jakaś nikła nadzieja jest
tylko szkoda że ten pierwszy próg tak wzrósł
a moim wyjściem awaryjnym jest niestacjo w Lublinie i kolejna poprawa za rok (oby nie)

Link to comment
Share on other sites

Ja niedawno wróciłam z mojej (wstyd się przyznać) pierwszej wizyty we Wrocławiu.
Złożyłam papiery na wete i jestem już oficjalnie studentką :)
Jeszcze tylko dosłać badania lekarskie, kasę za indeks i znaleźć mieszkanie dla siebie i psa.

Jeśli ktoś szuka współlokatora do Wro to ja również :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joannagdansk']a orientuje się ktoś może czy do Wrocławia można wysłać dokumenty pocztą, a nie osobiście?[/QUOTE]

Można. ;) Tylko liczy się data wpływu a nie nadania, więc jedynie kurierem.

[B]Czy ktoś jest chętny do mieszkania ze mną we Wrocławiu? Może ktoś szuka współlokatorki? Chciałabym mieszkać z kimś z weterynarii... [/B]

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi, jak myślicie, czy jest szansa przeniesienia się na SGGW jeszcze przed październikiem, mimo, że nie składałam tam papierów ani nic? ;/ wiem... opamiętałam się bardzo rozsądnie nie w porę, ale byłam pewna, ze nie mam tam szans ;// a teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie kombinować, zeby się tam przenieść z Lublina...

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze trochę nie fair, ale strasznie się bałam, ze mi tam zabraknie punktów, a obstawiłam już strasznie dużo uczelni medycznych, więc głupio było mi prosić mamę, żeby mi zapłaciła jeszcze to, jak mogę się nie dostać, a tu się okazuje, że bym się chyba załapała ;/ i teraz sama nie wiem co to robić... z jednej strony zajęłabym miejsce komuś w Wawie ale zwolniłabym w Lublinie... sama się zastanawiam czy to zostawić w spokoju czy nie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...