Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Zuza,nie zatrzyma się na 380.Spadnie niżej,jestem pewna.Zobaczysz,że spadnie 18-22 punktów :)
Super blog!Zaraz się biorę za pełne przeglądanie.Ale już jestem pod wrażeniem :loveu:

blakoz-my Ci przecież i tak nie doradzimy,rozumiem,że chcesz się pochwalić,ale to chyba złe miejsce

Link to comment
Share on other sites

Tak,30 pkt będzie zadowalające. :lol:
Nic nam nie pozostaje oprócz czekania i stresu.Ale wszyscy mówią,że będzie dobrze,więc musi być.
Uciekam na dziś.Jak będziesz znała próg w Lublinie to daj znać.Oby spadł.
I bloga kontynuuj.Jest bardzo ciekawy(jak przejrzę dokładnie to na pewno napiszę Ci, co mi się podoba bardziej,co mniej :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

Taka moja zabawa... (Zdjęcia najlepiej powiększać klikając na nie)

Tylko wszyscy mówili że w Olsztynie nie wzrośnie (w przypływie złości ktoś powiedział ze będzie 396 :lol:) a tu taka niespodzianka. Czym byłoby życie bez niespodzianek.
A jak masz ochotę to wywróż następny próg, bo coś się sprawdza

Link to comment
Share on other sites

Ja do Krakowa się nie dostałam i nie sądze by to się zmieniło... Próg jest 78,11. Ja mam 75,95 i jestem na 105 miejscu na liście... A miejsc jest 120...
Za to dostałam się do Wro w pierwszej rekrutacji i tam planuje studiować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

blakoz - SGGW. Jest wyżej w rankingach, przy przyjmowaniu do pracy na pewno będą patrzeć przychylniej i ewentualnie większa szansa na coś za granicą. Więc wal jak w dym.
Gratuluję wszystkim którzy się dostali po drodze :) Czekam na was panie do Olsztyna ;)
I chyba się nigdy nie przedstawiłam - Kamila z okolic Katowic, posiadaczka Westiego o imieniu Maniek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Verty']blakoz - SGGW. Jest wyżej w rankingach, przy przyjmowaniu do pracy na pewno będą patrzeć przychylniej i ewentualnie większa szansa na coś za granicą. Więc wal jak w dym.
Gratuluję wszystkim którzy się dostali po drodze :) Czekam na was panie do Olsztyna ;)
I chyba się nigdy nie przedstawiłam - Kamila z okolic Katowic, posiadaczka Westiego o imieniu Maniek[/QUOTE]
Z tą zagranicą to lepiej Olsztyn, bo inne uczelnie nie mają akredytacji UE ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie widzę, i niech mi teraz ktoś powie co się stało z Olsztynem
rany, dlaczego akurat na uczelnię na którą mam jedyną szansę, musiał próg wzrosnąć :placz:

Bandros myślę że sierpień/wrzesień dostaniesz się do Lublina

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

Ale to tak obiektywnie mówisz?
Strasznie to dziwne, wszędzie spadł tylko na UMWie nie
Może tak być że teraz nawet 20 punktów spadnie
8 punktów w Lublinie to duża róznica

Bandros który jesteś na liście, z ciekawości pytam
bo jak na razie między osobami z punktami 378-384 jest niewielka liczba miejsc
większość miejsc zajmują osoby z dużymi wynikami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']według mnie SGGW, to był mój priorytet do matur ;)
Wawa większe miasto, Olsztyn to dziura zabita dechami[/QUOTE]
Masz rację to w końcu stolica , ale Olsztyn to na pewno nie dziura zabita dechami;) ma najpiękniej w Polsce położony kampus i [URL]http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,393978,olsztynska-weterynaria-z-europejska-akredytacja.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...