Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Cześć wszystkim. Jestem tu nowa ale widzę, że wylewacie tutaj swoje żale na temat progów itp. I w tym momencie pojawia się moje (pewnie głupie) pytanie: czy jeśli mam 306 miejsce w Olsztynie (388 punktów) to mam w ogóle jakiekolwiek szanse na to żeby się dostać? Z góry sorry jeśli was denerwuje ale sama jestem cała w nerwach po przeczytaniu dzisiejszych wyników :(

Link to comment
Share on other sites

Poważnie zastanawiam się czy nie zacząć zażywać czegoś na stres, bo niedługo mi serce wysiądzie.
Uwielbiam Cię za Twój optymizm
tak sobie patrzę że próg w granicach 400 oznacza spadek 19 punktów, mam nadzieję że spadnie ale w to nie wierzę

xParvatix na pewno dostaniesz się z drugiej listy, jest tylko koło 30 osób nad Tobą

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem o co chodzi że jest około 30 osób nade mną? Czy mogłabyś mi to wytłumaczyć? Przepraszam za te pytania, ale podobnie jak w twoim przypadku serce też mi chyba wysiądzie, a zwłaszcza, że widzę ile osób ma takie dylematy jak ja...

Link to comment
Share on other sites

Zuza,damy radę :glaszcze:Jestem pewna,że dużo osób zrezygnuje i wskoczymy na ich miejsce.Szkoda tylko,że to taki stres.I znów czekanie przed nami(ja coś czuję,że do 24 albo i dłużej).

No nic,ja jutro jadę złożyć dokumenty na Uniwersytet Medyczny w Warszawie na pielęgniarstwo.Może to już zostanie mój kierunek,ale mam wielką nadzieję,że nie.

Link to comment
Share on other sites

Micra - ja biorę melisę w tabletkach, musiałam wziąć rano bo myślałam że umrę, wstałam strasznie wcześnie z tego wszystkiego i nie mogłam się na niczym skupić, melisa mi pomaga :) A przed maturą była nieoceniona.

Link to comment
Share on other sites

19 lipca to już raczej wszystko będzie wiadome
ale 24 lipca to już jest koniec rekrutacji? później to już tylko parę osób przyjmują telefonicznie
taka iskierka nadziei w tym moim miejscu na liście rezerwowej

xParvatix pewnie tak jak rok temu przyjęli coś ponad 270 osób

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... No ja tam się nie znam ale z tego co pamiętam to na IRK Olsztyna gdzieś pisało że limit miejsc na weta to 192... No ale mniejsza o to. I tak dzięki wielkie za to że odpisałaś. No i oczywiście trzymam kciuki za ciebie i wszystkie inne przygnębione przyszłe studentki weterynarii (mam taką nadzieję!)

Link to comment
Share on other sites

oj nie wiem
czy nie dzisiaj czasem?
Dominika dziwnie mi się wydaje że jest dużo osób z dobrymi wynikami, sama zobacz miedzy 382 a 378 pkt jest 18 miejsc róźnicy tylko

Myślę że już mam pozamiatane, nie ma co oczekiwać cudów, po prostu moje motto się sprawdza : Nic mi się nigdy nie udaje

Link to comment
Share on other sites

Ja starałam się nie stresować, ale jak mi na każdej stronie jak na razie wypisują, ze jestem niezakwalifikowana to aż się słabo robi ;/// oby ta weterynaria jutro wypaliła... bo nie chcę na żadne studia "ratunkowe" iść :( :/

Link to comment
Share on other sites

O rany, jakie emocje! Nie mam pojęcia, co sie dzieje z tymi progami... Cholernie sie cieszę, ze tam gdzie składałam, tam sie dostałam, dziwi mnie wzrost we Wrocku, ale przecież progi nie są stałe, tylko zależą od chętnych - może tak być, ze dużo ludzi uznało, ze zeszłoroczny próg w Wawie jest za wysoki, powybierali Wroc i sie pozamienialo.... Cuda, cuda... Trzymam za Was kciuki, baardzo mocno, piszcie tutaj wszystko na bieżąco, śledzę Was :) Buzka, trzymajcie sie :*

Link to comment
Share on other sites

spokojnie skoro się rekrutowałaś na medycynę i stome to punkty na pewno masz wystarczające
właściwie my też miałyśmy ale nie liczyłyśmy na pierwsze listy,
tylko ze ten drastyczny wzrost progu nam wszystko pokrzyżował

Link to comment
Share on other sites

Nadzieja jest,ale ona bardzo dużo mnie kosztuje.Po prostu zapeszyłam z tym,że próg będzie 396 i że będziemy czekały cały miesiąc.
Stało się.Nie rozumiem dlaczego progi poszły w górę.Dwa punkty-ok,ale 6? Litości...

Co na to Twoja mama?Ja nic nie mówię.Powiem w piątek,jak się dowiem jak sprawa stoi z Poznaniem.Jeśli tam próg się utrzyma lub spadnie chociaż odrobinkę to mam szanse(ale jakoś nie idzie mi wiara w to).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...