Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

a chyba nie składałaś w ogóle na SGGW
mnie coś bierze jak pomyślę o pisaniu matury za rok, gdzie wiedza ma tak minimalne znaczenie w porównaniu do szczęścia

szkoda tylko że i we Wrocławiu, w Warszawie na kolejnych listach progi tylko trochę spadają, w Lublinie druga lista jest chyba po tej drugiej na UWM
więc mogą tak szybko się nie wynosić

Link to comment
Share on other sites

Nie płaciłam na SGGW,ale nie chce mi się tłumaczyć.Tata,wie że składam do innych miast,ale wierzy w SGGW :diabloti:

Ja już dwa razy uczyłam się do biologii i chemii.Mam dosyć,bo mimo iż moja wiedza była na prawdę duża,to matura poszła mi tragicznie słabo.Szczególnie ten klucz z biologii.Porażka na całej linii :angryy:

Link to comment
Share on other sites

niby mi mama powtarza że pisałam pierwszy raz, nie miałam tego wszystkiego w szkole
ale ja i tak jestem wściekła, 2 punkty więcej i bym była pewna dostania się

Mam nadzieję że Olsztyn będzie mój, bo kolejnej porażki to ja nie wytrzymam
U mnie by to nie przeszło, bądź co bądź moja rodzicielka bardzo zinformatyzowana (czyt. znalazła by sobie progi i porównała z moimi wynikami)

Link to comment
Share on other sites

Ja muszę się codziennie komuś wyżalić.
Bo u mnie jest tak że codziennie tracę i odzyskuję nadzieję, mam huśtawkę nastrojów.
Ale logicznie patrząc - ty masz bardzo dobre wyniki, i to jest taki a nie inny próg, przecież wiele nie będzie takich miało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']Raczej staram się o tym nie myśleć.
Łaciny się nie boję, bo miałam ją w liceum - mogę mieć z niej zwolnienie na UWMie?
Rozum mówi że nie ma szans na wzrost progów, a ja i tak wariuję...
W tym momencie pożeram kolejne książki , by nie myśleć[/QUOTE]

Uczyłaś się w liceum wszystkich struktur anatomicznych po łacinie, że nie napawa Cię to strachem? :evil_lol: Łacina jako przedmiot na UWMie jest "zapychaczem" czasu, do niczego nikomu niepotrzebna. Złote sentencje i deklinacje można sobie o kant du** otłuc w całym toku nauczania, ale osobiście miałam z tego przedmiotu 5 na świadectwie maturalnym i pani magister była uprzejma przepisać mi ją po prostu do indeksu ostatniego dnia zajęć. Jeśli nic się nie zmieniło przez ostatnie cztery lata to pewnie nie będziesz musiała na to ścierwo chodzić.


[quote]Ja słyszałam, że na weterynarii skutecznie wyplewiają ze studentów miłość do zwierząt.[/quote]

To akurat prawda :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja już się staram nie żalić,bo rodzina ma dosyć.Jeszcze nie dużo zostało...

Wiesz czego się boję?Że progi wzrosną np. do 396 i w sumie do samego końca nie będzie wiadomo,czy się dostaniemy czy nie.Cały miesiąc czekania(a może i dłużej) i ta nadzieja,bo szansa jednak by była.Ech to już by był hardcore. Ale to raczej nie możliwe,więc nie potrzebnie straszę. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Weź nie strasz, wydaje mi się że 396 po progu na SGGW jest mało realne, mimo że niektórzy ratują się językiem, ale i tak biologia poszła gorzej.
Też bym chciała żeby było po wszystkim, ulga i planowanie studiów nareszcie, a nie dywagacje o progach, punktach, maturze

Link to comment
Share on other sites

Też zawsze chciałam założyć bloga, tylko do tej pory nie bardzo miałam o czym pisać.
Mogłybyśmy być pierwsze z olsztyńskiej wety. Tylko czy czasu wystarczy, studentom lekarskiego jakoś wystarcza

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

zobacz jak zmieniają się progi punktowe w kolejnych rekrutacjach w ubiegłych latach i sobie odpowiedz na to pytanie

Czy ktoś z rekrutujących do Poznania ma nadal możliwość zmieniania Danych rekrutacyjnych?
Tak chyba nie powinno być , bo dane osobowe mam już zablokowane

Link to comment
Share on other sites

Zuza,mam tak samo.Widocznie zostawili taką możliwość. Stresik? U mnie spory. Mam do Ciebie prośbę.Czy mogłabyś jutro napisać tutaj jaki jest orientacyjny próg na UWM?Ja będę cały dzień poza domem i nie będę miała jak znaleźć.

Edited by dominika405
Link to comment
Share on other sites

Jasne, nie ma problemu/
Jakoś tak stwierdziłam że co ma być to będzie, a że zazwyczaj idę o 4 rano spać i budzę się koło 14 nie będę się stresować - cóż wejdę i zobaczę.
Właśnie niektórzy mają to zablokowane, a ktoś z biura rekrutacji mi powiedział że dzisiaj rano blokowali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...