Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Alicja,wchodzisz w płatności.Masz tabelkę i w tej tabelce po prawej stronie powinnaś mieć zapłacone.Jeśli nie masz to znaczy,że wpłata nie doszła.

Ania,jedź z tym potwierdzeniem.Myślę,że się uda.Twoja sytuacja jest wyjątkowa,więc na pewno jakoś się dogadasz.

Link to comment
Share on other sites

Ja do Wrocławia wpłaciłam w poniedziałek i dalej nie zidentyfikowano...
Tyle, że tam się samemu oznacza czy się zapłaciło... No ale jednak już by mogli, sczezgólnie, że w ten sam dzień opłacałam Lu i Krk i doszło już dawno.

Link to comment
Share on other sites

Trochę się denerwuję że coś zepsułam na UWM, po co usunęłam wynik z podstawowego języka i zostawiłam tylko rozszerzony, ale jakby było to źle to chyba nie świeciłby mi się na zielono ten krok w rekrutacji

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, choć martwi mnie fakt że matura nie poszła najlepiej i więcej chętnych będzie w Olsztynie bo będą wiedzieć że tam są niskie progi (a punktów będą mieć więcej od nas i próg wzrośnie). Wiesz że według statnin tylko 1600 osób ma powyżej 80% z biologii, bardzo mało w tym roku. Może być taka sama sytuacja jak w 2011 z chemią, biologia zaskoczyła i to niemało

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem pewna,że próg ostateczny będzie niższy.My i tak mamy sporo punktów.Zuza,no nie wiem jak dobrze musiałaby pójść matura żeby progi wzrosły.A przecież była gorsza niż w '12,nie porównując nawet do '10.Ja ją przyrówuję jedynie do '11.Będzie dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pierwszą listę w Olsztynie we wtorek ,na pielęgniarstwie również we wtorek, a w Poznaniu w piątek.Także jeszcze troszkę czekania(pomijając fakt,że oprócz pielęgniarstwa nie liczę na wecie na pierwszą listę ;) ).

Ola,jeśli się dostanę do Olsztyna lub Poznania to pojadę osobiście.Chciałabym sama wszystkiego dopilnować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...