Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Zgadzam się i z Zuzą i Talagią.Ja jestem z Warszawy.Na co dzień mam zgiełk,hałas,korki,tłumy ludzi wiecznie gdzieś pędzących(po jakimś czasie człowiek sam zaczyna pędzić nawet jak się nie spieszy).I jestem pewna,że będzie mi tego brakować jeśli wyjadę do Olsztyna.Jestem już tak nasiąknięta tym miastem, że ciężko mi wyobrazić sobie siebie gdzieś indziej.Gdzieś gdzie autobusy nie jeżdżą co 2-3 min,gdzie nie ma moich ukochanych tramwajów(tramwai?) i jeżdżącego co 3 min metra.To pewnie trochę dziwne,ale ja lubię życie w takim mieście.Podejrzewam,że dużo osób ciągnie do większych miast,bo to na pewno ciekawe doświadczenie i pewien sposób na porównanie-gdzie żyje się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dominika - ja mam wręcz przeciwnie. Miejski zgiełk jest urzekający, odwiedzać Warszawę lubię bardzo, ale sama wole swoje porównywalnie do Wawy - małe miasto :) moja dzielnica przechodzi w wioskę koło Bydgoszczy, więc mam nawet rano szczekanie wiejskiego psa i pianie kogutów, a jak wyjdę z domu to mam las i pole :)
Jednakże, w mojej wiejskiej nomen omen dzielnicy - jest miasteczko studenckie, jest pełno uczelni w mieście i większość ludzi których widzę to młodzi - domyślnie studenci z różnych miast :)
Też jestem przyzwyczajona do takiego właśnie życia :)
ps. złożyłam jeszcze na technika wet i tą nieszczęsną biotechnologię medyczną...zobaczymy,czekamy na wyniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiem co zjem']Miałam na myśli studentów niestacjonarnych, ktorych jest na pęczki.[/QUOTE]
No tak, ja byłam na stacjonarnych ;)

[quote name='dominika405']Zgadzam się i z Zuzą i Talagią.Ja jestem z Warszawy.Na co dzień mam zgiełk,hałas,korki,tłumy ludzi wiecznie gdzieś pędzących(po jakimś czasie człowiek sam zaczyna pędzić nawet jak się nie spieszy).I jestem pewna,że będzie mi tego brakować jeśli wyjadę do Olsztyna.Jestem już tak nasiąknięta tym miastem, że ciężko mi wyobrazić sobie siebie gdzieś indziej.Gdzieś gdzie autobusy nie jeżdżą co 2-3 min,gdzie nie ma moich ukochanych tramwajów(tramwai?) i jeżdżącego co 3 min metra.To pewnie trochę dziwne,ale ja lubię życie w takim mieście.Podejrzewam,że dużo osób ciągnie do większych miast,bo to na pewno ciekawe doświadczenie i pewien sposób na porównanie-gdzie żyje się lepiej.[/QUOTE]
W Olsztynie korki też są :eviltong: Autobusy jeżdżą, linię tramwajową budują, ale faktem jest, że to miasteczko metropolią nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Ja składam Kraków, Wrocław i Lublin :)
Myślę, że może się udać do Krakowa. Pewnie nie z pierwszej rekrutacji, ale zawsze mam szanse w kolejnej :)
Ale nawet jeśli się tu dostanę o i tak wyprowadzam się do miasta.

(Tak na marginesie - też Wam nie działa facebook?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Trochę komplikowane to macie ;) W każdym razie mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i gdzieś wylądujesz na wecie :) Patrycja, kiedy podenco będziesz miała? :cool3:
[/QUOTE]

A powiem Ci, że znajoma właśnie spodziewa się miotu i byłaby okazja, ale przez ostatni czas interesuje mnie inna, bardzo podobna rasa i aktualnie jestem na etapie głębszych rozmów na ten temat z hodowcami. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja z Poznania zrezygnowałam, nie ma to sensu bo aż tyle nie spadnie (67,7)
Sama mieszkam na wsi więc pewnie w takiej Warszawie długo bym sobie nie radziła.
Nigdy nie byłam na Mazurach. Szkoda tylko że to tak daleko od domu, więc będę próbowała za rok się przenieść do Wrocławia o ile w tym roku się dostanę do Olsztyna.

Dominika co robimy z tym brak drugiego i trzeciego przedmiotu?

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']Ja z Poznania zrezygnowałam, nie ma to sensu bo aż tyle nie spadnie (67,7)
Sama mieszkam na wsi więc pewnie w takiej Warszawie długo bym sobie nie radziła.
[/QUOTE]

Tak wcale nie musi być ;) Z mojej grupy jakieś 1/3 osób to ludzie z małych miasteczek albo nawet wsi - co ciekawe oni bardziej korzystają z życia w dużym mieście i atrakcji niż rodowici mieszkańcy :D

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się,że z tym brak przedmiotu 2/3 to jest ok tzn.ma być zaznaczone nie wybieram,bo jeśli byś nie miała jednego czy dwóch to rzeczywiście mogłabyś zaznaczyć przy nich dowolny poziom.Skoro mamy 3 przedmioty to nie wybieramy opcji brak 2/3 przedmiotu.A Ty jak sądzisz?Zaznaczyłaś w tabeli tylko biologie,chemię i język na rozszerzeniu?

Alicja ja też poprawiałam maturę.Jakie masz wyniki,bo mamy tą samą liczbę punktów :p

Link to comment
Share on other sites

Ja do nich napisałam w sprawie tej ilości przedmiotów ale jeszcze mi nie odpisali.Co do tego brak 2/3 przedmiotu to musi być tak,bo nie da się nic innego zaznaczyć.Ja bym zapłaciła na Twoim miejscu do Poznania,poza tym może Ty źle punkty liczysz skoro mi wychodzi o tyle więcej,a wyniki mamy podobne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...