Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

[quote name='micra']A jak to jest z uczuciem obrzydzenia w prosektorium? Da się nad tym zapanować czy ciężko/
Jest trochę nadwrażliwa[/QUOTE]

Uczucie obrzydzenia to może pojawiać się raczej pod wpływem jakiegoś obrzydliwego zapachu (to raczej na 3 roku - gdy zaczyna się robić sekcje zwłok). W samym prosektorium jest zapach formaliny albo wcale nie ma zapachu jak preparaty są w soli. Zaczyna się zajęcia od kości i powoli można się przyzwyczaić.
Później większość ludzi po zajęciach w prosektorium biegnie do bufetu na obiad (serio!). Na zajęcia przychodzi się z nastawieniem aby się czegoś nauczyć, fajnie w domu przeczytać coś przed zajęciami (zajrzeć do atlasu) i człowiek nawet nie myśli, że to zwierzak ;)

Nikt nie zwymiotował nigdy na zajęciach, ale rzeczywiście zdarza się, że ludzie płaczą... Pod wpływem drażniącej formaliny ;)


No i ja wcale nie pocieszam :))) Po prostu jak ja byłam na waszym miejscu miałam identyczne wątpliwości, ale wszyscy mnie tylko straszyli. Uważam, że do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejście i dużo chęci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiem co zjem']Niestety wyniki są dopiero w piątek :(

Jej, to żadna z Was nie uderza do Wrocka??[/QUOTE]

Ja marzę o Wrocku, ale myślę raczej o niestacjonarnych. No ale nie wiem, jutro się okaże. Masz świetne wyniki, a pisałaś jeszcze raz maturę. Będziesz w tym roku też startować na lekarski? :)

Nie chcę tych wyników!! Nawet fajne było to oczekiwanie i takie uczucie że się nic nie musi (bo bez wyników to nawet planować trudno) a teraz wszystko wyjdzie na jaw :roll:

Link to comment
Share on other sites

Okej, umowa stoi :cool3:
U nas (OKE Jaworzno) wyniki można sprawdzić dopiero od jutra od 9 - a o 11 w szkole. To ja chyba wolę się wyspać i ew. przeżyć zawał serca w szkole :eviltong: (o to będę dbała zaraz przed śmiercią - ważne, żeby się wyspać :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Martuchny ja też jestem załamana.. Liczyłam na mało ale nie aż tak mało :(
Biologia z zeszłego roku 76 rozsz bo nie poprawiłam, chemia 43 rozsz i jezyk 74 podstawy, bo z rozszerzenia gorzej poszło choć liczyłam chociaż na te marne 60 :(
Wracam na zootechnikę, oczywiscie Olsztyn, będę zakuwać i starać się o przeniesienie. + do tego chyba zrobię na weekedny policealny technika wet.
Mam nadzieję, ze Wam dziewczyny lepiej poszło!

Link to comment
Share on other sites

MIcra na moje oko masz szansę, oczywiscie w zależności jakie bedą progi ;)

Słuchajcie dziewczyny które rejestrowały się na UWM. Gdzie wpisywałyście nr matury (aneksów)? Ja nigdzie nie mogę tego znaleźć :oops:
EDIT: Już mam ;)

Edited by Pinesk@
Link to comment
Share on other sites

Ta matura jest bezlitosna w tym roku! Nie łamcie się tak, bo progi chyba spadną o 10-20pkt, bo nie wierze żeby było inaczej. Ja byłam zaje*** przygotowana z biologii i według ekspertów nie poprawiłam swoich 77%, nie wiem jak to możliwe. Wlasnie pisze wniosek do oke i jade sprawdzać co oni nawymyslali. Powiem Wam tyle nigdy nie wiedzialam z biologii tyle ile sie nauczylam w tym roku, naprawde wlozylam w ta nauke tyle pracy, zrobilam tysiące zadan, wszystkie arkusze maturalne, a oke "udowodnilo" mi że nic nie umiem? Jak zdawalam pierwszy raz mature na te 77% to mialam moze 1/20 tej wiedzy którą teraz mam. Wniosek jest jeden liczy się tylko szczęscie - na jakiego egzaminatora trafisz i w jakim stopniu powielisz slowa z klucza. Żenada.

Link to comment
Share on other sites

wiem co zjem prawdę mówiąc też się zastanawiam nad sprawdzeniem w oke bo też się przygotowywałam i stawiałam na co najmniej powyżej 60%. Takie same mam wnioski, oczywiscie nie móię że to też nie moja wina ale mam zamiar się do oke wybrać
DOminika gratki, wiedziałam że Ci dobrze pójdzie, spokojnie sie dostaniesz bo progi pewnie polecą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...