Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

[quote name='Aśś']Właśnie ja tam wcześniej wybrałam te poziomy, muszę jeszcze na to popatrzeć, ale dzięki Martuchny ;) A jeszcze mam pytanie co do Olsztyna. Mamy wybrać trzy przedmioty spośród pięciu, czyli mogę wybrać np. biologie, chemie i matematykę, język nie jest obowiązkowy do wybrania? ;) I wtedy wogóle nie zanaczam języka? Chce się upewnić ;)[/QUOTE]

W Olsztynie jezyk jest obowiązkowy.

[quote]
Konkurs (ranking) średniej ocen uzyskanych z przedmiotów na egzaminie dojrzałości występujących na świadectwie dojrzałości
1. Biologia*
2. Chemia lub matematyka lub fizyka**
3. Język obcy nowożytny (w konkursie świadectw do wyboru przez kandydata)


* w przypadku niewystępowania na świadectwie dojrzałości oceny z przedmiotu „biologia” do
obliczenia średniej uwzględnia się ocenę z przedmiotu przystającego do dziedziny nauk biologicznych
i posiadającego status obligatoryjnego,
** lub fizyka z astronomią



[/quote]

Teraz to już sie naprawdę nie mogę doczekać wyników :D jeszcze wgl muszę jechać do gdanska na UG odebrać papiery bo mam tam kopie pierwszej zdanej matury a oryginał jeszcze leży w dziekanacie zootechniki na UWM w Olsztynie :P
A żeby się odstresować rysuję sobie portrecik A3, cavalierka ołówkiem ;)

Edited by Pinesk@
Link to comment
Share on other sites

a u mnie całkiem przyjemnie, zachmurkowało się, ale jest piekło, zaproponowałam psom spacer to na mnie spojrzały jakbym jakaś głupia była :)
no ja właśnie też myślałam, że język jest obowiązkowy, haha :P
Dominika - jak bardzo cieplutko? 35 stopni? :P uważaj na gorący piasek, ja się w Hiszpanii poparzyłam w stopy! :-D

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam na jakieś upały, bo pasuje się coś poopalać i pochodzic z klasą na bagry, bo w tą niedziele pogoda nas zabiła. z jednej strony to dobrze do jednak przekonałam kumpla i pojechaliśmy na koncert luxtorpedy, z drugiej chciałam się w końcu opalic bo jestem tak blada jak ściana -.-

Link to comment
Share on other sites

Współczuję wam upałów w mieście.Ech to strasznie uciążliwe.Już wolę 15'C i pochmurne niebo,bo chociaż człowiek i zwierzak mają siły na spacer czy zabawę.W gorąc to człowiek najchętniej nie rusza się z domu,albo ewentualnie jedzie nad wodę.

Marta Ty jeszcze jesteś chora?Bidulka ;)

Link to comment
Share on other sites

A faktyczniete kryteria, które napisała Pinesk@ obowiązują dla starej matury, bo też je kiedyś znalazłam i właśnie się zastanawiałam. W takim razie wybieram trzy przedmioty, z których mam najwyższy wynik, czy zaznaczam wszystkie, które zdawałam i oni wybierają najlepszy wynik? ;) przepraszam za tyle pytań ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja przed kilkoma minutami podjęłam ostateczna decyzję, że pójdę na weterynarię do Wrocławia :)
Mature zdawałam już 2 lata temu, ale nie mogłam się wcześniej zdecydować. Ciągle mam obawy czy psychicznie poradzę sobie na tych studiach.
Pozdrawiam przyszłe znajome z kierunku, mam nadzieję że nawiążemy kontakt przed rozpoczęciem roku :)

Link to comment
Share on other sites

Chemia 82, biologia 77. Ale w tym roku pisałam jeszcze raz i biologie i chemie. Również uważam, że matury w tym roku były łatwiejsze. Przejrzałam mnóstwo wypowiedzi na forach i większość osób uważa, że progi wzrosną (na medycynie co prawda, ale jak na medycynie to i na wecie). Z tego co zauważyłam maksymalnie zmieniają się rokrocznie w danym miejscu +/- 5 punktów. W tym roku podobno podskoczą o 4 punkty :D Ale wiadomo to tylko takie gadanie i wróżenie nie wiadomo z czego. Wszystko się może zdarzyć! :) Mamy niż demograficzny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...