Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Ja się zastanawiam, czy płacić za Olsztyn teraz... chciałam dopiero po poznaniu wyników, ale tam liczy się data wpłynięcia na ich konto, więc nie wiem,czy zdążę do 4 lipca :roll: Jeśli już płaciłyście, ile zajmowało zaksięgowanie wpłaty?

Link to comment
Share on other sites

Ola powodzenia, daj znać jak Ci poszło :)
Dominika gdzie pracujesz przypomnij mi?
Marta zdrowiej szybko!
Szczerze ja zarejestrowałam sie na Lublin i Olsztyn i od tamtego czasu ani razu nie zajrzałam wiec chyba czas najwyższy :p No i do fotografa potuptać...
A jutro na pierwszy trening flyball z moim czarnym diabełkiem :D

Link to comment
Share on other sites

Moje drogie ma ważne pytanie.Jak się logowałyście do Olsztyna to tam jest taki dział "[COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS]Informacje dotyczące służby wojskowej"[/FONT][/COLOR].Ja to zostawiłam bez żadnych zmian-nic tam nie wybierałam,bo to chyba tyczy się tylko mężczyzn.Ale teraz sama nie wiem co z tym zrobić...

Karola u mnie wpłata w Olsztynie księgowała się 1 dzień :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika405']Moje drogie ma ważne pytanie.Jak się logowałyście do Olsztyna to tam jest taki dział "[COLOR=#000000][FONT=Trebuchet MS]Informacje dotyczące służby wojskowej"[/FONT][/COLOR].Ja to zostawiłam bez żadnych zmian-nic tam nie wybierałam,bo to chyba tyczy się tylko mężczyzn.Ale teraz sama nie wiem co z tym zrobić...

[/QUOTE]

Wydaje mi się, że nie trzeba tam nic zaznaczać.

Ja z kolei się zastanawiam jak ma wyglądać dowód wpłaty na konto? Wystarczy wydruk? Bo na stronie wrocławia jest napisane
[LIST]
[*]dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej(opłatę należyuiścić na poczcie lub w banku)
[/LIST]
Hm, czy to znaczy że przelew nie wchodzi w grę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borysova']Wydaje mi się, że nie trzeba tam nic zaznaczać.

Ja z kolei się zastanawiam jak ma wyglądać dowód wpłaty na konto? Wystarczy wydruk? Bo na stronie wrocławia jest napisane
[LIST]
[*]dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej(opłatę należyuiścić na poczcie lub w banku)
[/LIST]
Hm, czy to znaczy że przelew nie wchodzi w grę?[/QUOTE]
To o przelew właśnie chodzi. A dowód wpłaty to potwierdzenie przelewu ;)

Link to comment
Share on other sites

czeeść wszystkim :))
oczywiście nie przeczytałam całego forum bo troszkę tego już się nazbierało... ale niezmiernie się cieszę, że odkryłam to forum!
I od razu mam takie pytanie... bo może ktoś jst tutaj mądrzejszy niż ja :D
Wie może coś ktoś jak wygląda sprawa z rekrutacją we Wrocławiu płatne a niepłatne? bo jeżeli dobrze to rozumiem to jest jedna rekrutacja i jeżeli nie dostanę się na studia dzienne od razu to (możliwe) ze zostanę zakwalifikowana na studia płatne, z których nie mogę się przenieść na dzienne na pierwszym roku nawet jeśli dostanę się drugiej listy (?). Wytłumaczy mi ktoś proooooszęęęęę!
:))

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny! Ratujcie! Mam do Was pytanie, czy orientujecie się jak wygląda sprawa z upoważnieniem rodziców do dostarczenia dokumentów na studia do Olsztyna? Jakie konkretnie papierki muszę mieć? Proszę oo szybką odpowiedź.. Bo wyjeżdżam już jutro wieczorem i naprawdę czas mnie goni, aa jeszcze nie odwiedziłam nawet fotografa, by wgrać to nieszczęsne zdj. do legitymacji :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o tą służbę wojskową to tam trzeba zaznaczyć albo nie odbyto albo nie dotyczy -to zależne na jakiej uczelni.
Łeee tam grypa chyba... wcale mi się to nie podoba, fajnie będzie się zwiedzać jutro Barcelonę z gorączką...
Megi - ja bym zadzwoniła :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']To o przelew właśnie chodzi. A dowód wpłaty to potwierdzenie przelewu ;)[/QUOTE]
Chyba jestem trochę zielona, ale co to właściwie jest potwierdzenie przelewu? Czy taki wydruk własnoręcznie zrobiony będzie wystarczającym dowodem? (Chodzi mi o to czy można go zrobić w domu przez konto czy trzeba w banku?)

[quote name='neta146']czeeść wszystkim :))
oczywiście nie przeczytałam całego forum bo troszkę tego już się nazbierało... ale niezmiernie się cieszę, że odkryłam to forum!
I od razu mam takie pytanie... bo może ktoś jst tutaj mądrzejszy niż ja :D
Wie może coś ktoś jak wygląda sprawa z rekrutacją we Wrocławiu płatne a niepłatne? bo jeżeli dobrze to rozumiem to jest jedna rekrutacja i jeżeli nie dostanę się na studia dzienne od razu to (możliwe) ze zostanę zakwalifikowana na studia płatne, z których nie mogę się przenieść na dzienne na pierwszym roku nawet jeśli dostanę się drugiej listy (?). Wytłumaczy mi ktoś proooooszęęęęę!
:))[/QUOTE]

To ja Ci powiem co wiem ;) :
Kiedyś chyba było tak że automatycznie jeśli się ktoś nie dostał na stacjo, dostawał propozycję studiowania niestacjo. Teraz się to zmieniło i rekrutacja na niestacjonarną wetę wygląda tak samo jak na stacjonarne kierunki, czyli jako preferowany kierunek zaznaczasz stacjonarną, a następnie niestacjonarną. W razie niedostania się na stacjo dostajesz się na niestacjo, a potem, gdyby progi zmalały, lista idzie do góry i automatycznie jesteś przenoszona na stacjo (w wypadku innych kierunków trzeba składać odpowiednie papiery żeby się tak przenieść). Przenieść się nie można po pierwszym roku, ale jeśli się dostaniez drugiej listy to zostaniesz przeniesiona. No i na studiach 3 lata są płatne, a potem przechodzi się na stacjonarne :)

[quote name='megi94']Cześć Dziewczyny! Ratujcie! Mam do Was pytanie, czy orientujecie się jak wygląda sprawa z upoważnieniem rodziców do dostarczenia dokumentów na studia do Olsztyna? Jakie konkretnie papierki muszę mieć? Proszę oo szybką odpowiedź.. Bo wyjeżdżam już jutro wieczorem i naprawdę czas mnie goni, aa jeszcze nie odwiedziłam nawet fotografa, by wgrać to nieszczęsne zdj. do legitymacji :)[/QUOTE]

Z tego co wiem to trzeba napisać własnoręcznie upoważnienie (w internecie możesz znaleźć wzory) i zanieść do notariusza, a on musi stwiedzić zgodność podpisu z oryginałem i przybić pieczątkę i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...