Jump to content
Dogomania

Kupię czasopisma!


evel

Recommended Posts

Witam. Chętnie odkupię czasopisma kynologiczne - interesują mnie artykuły dotyczące dogoterapii, programy edukacyjne dla dzieci w zakresie kynologii, edukacja z wykorzystaniem psów itp.


[U]Przykładowe artykuły:[/U]

Kwaśniewski A. - Kojący dotyk. Przyjaciel Pies, nr 1 z roku 2004,
Szulc-Wojtasik D. - Jak najwięcej pieszczot. Cztery łapy, nr 3 z roku 2003.


I wszelkie inne w tematyce j/w. Kontakt przez PW bądź maila: [email][email protected][/email] :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

PP 1/2004 mam już. Oprócz tego mam całą stertę PP i MP z lat 2003-2008 (i pojedyncze egzemplarze z lat wcześniejszych). Czy kojarzycie konkretne numery, w których na pewno są artykuły o interesującej Was tematyce? W MP 1/2008 też jest coś o dogoterapii, bo kilka z góry przejrzałam, mogę przekopać całość w poszukiwaniu czegoś o dogoterapii, edukacji etc, ale jeśli coś kojarzycie, to proszę, dajcie znać, to mi ułatwi poszukiwania. :)

Link to comment
Share on other sites

MP kwiecień 2007, nr 4 (187): "Akademia psiego terapeuty" - 2 strony autorstwa E. Włodarczyk.
MP lipiec 2007, nr 7 (190): "Akademia psiego terapeuty (4)" To jest 4 część cyklu, więc gdzieś muszą być pozostałe dwie, ale jeszcze do nich nie dotarłyśmy.
MP grudzień 2008, nr 12 (207): "Pomocna łapa. Jak twój zwierzak może pomóc innym ludziom" - o pracy z dziećmi 1/3 strony.
MP luty 2009, nr 2 (209): "Strach przed psem, jak go przezwyciężyć - terapia na żywo krok po kroku" (głownie na przykładzie dzieci) - 3 strony.
MP lipiec 2009, nr 7 (214): "Przedszkole pełne zwierząt. Jak wychowywać dzieci z psami, żółwiami itp." - 2 strony nie bardzo o psach, ogólnie o korzyściach trzymania zwierząt w przedszkolu).
Mamy jeszcze trochę numerów do przejrzenia. Gdzieś też był artykuł o więźniach szkolących psy, co dla nich samych jest terapią resocjalizacyjną - nie wiem, czy takie rzeczy też Cię interesują?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...