Jump to content
Dogomania

Shira - żywiołowa czarnulka ze schroniska ZNALAZŁA DOM


aeriel

Recommended Posts

To jest naprawde dziwne, tak narzekałam na aktywne psy, po Logo chcialam jakiegoś spokojniejszego. Jednak jak przyszło mi zajmować sie Aresem to coś było nie tak, łatwiej mi nawet napisac jakiś błahy opis takiej Shirze niż Aresowi:oops: Co nie zmienia faktu że oba psiaki sa przekochane!

Oto nowy opis Shiry:
[CENTER] SHIRA- kochany wulkan energii w czarnym wydaniu![/CENTER]

Shira to średniej wielkości (52cm w kłębie, 15,5 kg) żywioł w czarnym wydaniu. Jest energiczna, wesoła i pełna energii. Na spacerach, na początku ciągnie na smyczy, jednak później się uspokaja. Najlepiej czuje się spuszczona ze smyczy. Jest przeszczęśliwa kiedy może pobiegać za zabawkami. W stosunku do człowieka jest wulkanem miłości, ze szczęścia zdarza się jej skakać na przywitanie, a gdy sie przy niej kucnie wtula się w nogi opiekuna domagając głaskania. Do innych psów jest dominująca, na wybiegu zabiera im zabawki, jednak gdy inny pies będzie uległy na pewno się z nią dogada. Jest także bardzo mądrym psem, opanowała już komendy: siad, łapa, druga łapa, waruj, obrót. Bez problemu daje się czesać , podnosić łapki czy oglądać zęby. Shira szuka aktywnego domu. Podczas zabawy zdarza jej się skakać na opiekuna lub podgryzać dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 692269457.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia.uje93']
Oto nowy opis Shiry:

[CENTER] SHIRA- kochany wulkan energii w czarnym wydaniu![/CENTER]

Shira to średniej wielkości (52cm w kłębie, 15,5 kg) żywioł w czarnym wydaniu. Jest energiczna, wesoła i pełna energii. Na spacerach, na początku ciągnie na smyczy, jednak później się uspokaja. Najlepiej czuje się spuszczona ze smyczy. Jest przeszczęśliwa kiedy może pobiegać za zabawkami. W stosunku do człowieka jest wulkanem miłości, ze szczęścia zdarza się jej skakać na przywitanie, a gdy sie przy niej kucnie wtula się w nogi opiekuna domagając głaskania. Do innych psów jest dominująca, na wybiegu zabiera im zabawki, jednak gdy inny pies będzie uległy na pewno się z nią dogada. Jest także bardzo mądrym psem, opanowała już komendy: siad, łapa, druga łapa, waruj, obrót. Bez problemu daje się czesać , podnosić łapki czy oglądać zęby. Shira szuka aktywnego domu. Podczas zabawy zdarza jej się skakać na opiekuna lub podgryzać dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 692269457.[/QUOTE]

Zabieram się właśnie za robienie firmówki i mały błąd w opisie jest. Wyszło mi w jednym zdaniu takie masło maślane:oops:

Poprawiony opis:

[CENTER]SHIRA- kochany wulkan energii w czarnym wydaniu![/CENTER]

Shira to średniej wielkości (52cm w kłębie, 15,5 kg) żywioł w czarnym wydaniu. Jest grzeczna, wesoła i pełna energii. Na spacerach, na początku ciągnie na smyczy, jednak później się uspokaja. Najlepiej czuje się spuszczona ze smyczy. Jest przeszczęśliwa kiedy może pobiegać za zabawkami. W stosunku do człowieka jest wulkanem miłości, ze szczęścia zdarza się jej skakać na przywitanie, a gdy sie przy niej kucnie wtula się w nogi opiekuna domagając głaskania. Do innych psów jest dominująca, na wybiegu zabiera im zabawki, jednak gdy inny pies będzie uległy na pewno się z nią dogada. Jest także bardzo mądrym psem, opanowała już komendy: siad, łapa, druga łapa, waruj, obrót. Bez problemu daje się czesać , podnosić łapki czy oglądać zęby. Shira szuka aktywnego domu. Podczas zabawy zdarza jej się skakać na opiekuna lub podgryzać dlatego nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 692269457.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeriel']A ja ponownie oficjalnie potwierdzam, że zgadzam się na przeniesienie wątku na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/114499-madzia-uje93"][B]madzia.uje93[/B][/URL]
gdyby moderator miał jeszcze wątpliwości :)[/QUOTE]

eh nie wiem co to za problemy, to samo było z wątkiem Aresa...

Tak z innej beczki w wolnej chwili (niestety ostatnio mało takich) zrobiłam Shirze nowa firmówkę:D Kto może niech powiesi u siebie, pomóżmy jej znaleźć wkońcu domek!:)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zw5CWQT3GLI/UH72mwe7pII/AAAAAAACUrY/BhC1ITo3nJw/s512/firm..jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Shira zaliczyła dzisiaj można by rzec dwa spacerki:D Do schroniska znwu wróciła Merci, była współlokatorka Shiry:( Jednak ani jedna ani druga sunia nie wykazywały radości na swoj widok:diabloti: Dziś Shira wybieg dzieliła z duuużą ilościa psiaków, był Fistaszek i 3 podrośnięte szczeniaki:D A Shirka zachowywała się baaaardzo grzecznie, ani razu nie warknęła, jak jakiś szczeniak sprzątnął jej piłeczkę z przed nosa to nawet nie reagowała, przylatywała tylko do mnie tak jakby chciała sie poskarżyć:evil_lol: oczywiście wtedy musiałam szybko szukać innej piłeczki po wybiegu i rzucić Shirze:D Jednym słowem kochane z niej psisko, na spacerach troszkę ciągnie, jak widzi innego psa to zaraz się wyrywa, nie wiem w jakich zamiarach(nie sprawdzałam:eviltong:). No niestety we wtorek ani w czwartek mnie nie będzie, więc do zobaczenia dopiero w sobote Shira:(

Link to comment
Share on other sites

Czytam wątek na bieżąco :) Od samego początku cieszyłam się, że Shira trafi w ręce Magdy - nie wiem czy ona nie była jedyną osobą, która ją lubiła i naprawdę CHCIAŁA wziąć pod opiekę. Także dziekuję Ci jeszcze raz!
Shira faktycznie jest przekochana. Ja ją uwielbiałam. Przychodziła, tuliła się do nóg, dawała buziaki. Sama słodycz! Przyjadę w listopadzie i nie mogę się doczekać, żeby ją odwiedzić. Oczywiście, pięknie by było, gdyby znalazła do tego czasu dom :)

Link to comment
Share on other sites

O super, że jesteś na wątku:) Chciałam już do Ciebie pisać, żebyś poczytala sobie info na wątku, bo domyślam się, że napewno jesteś ciekawa jak tam Shira się sprawuje:D A te buziaczki od niej sa świetne:D
A i nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie! Czekamy na wizytę w schronisku, ale oby Shiry juz w nim wtedy nie było;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...