Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

Aniu, ode mnie też światełko dla Twoich Przyjaciół za TM...

[CENTER][COLOR=#663399][B][SIZE=5][FONT=comic sans ms]W Dniu Psich Zaduszek pamiętamy
(*)Kacperku(*) (*)Izuniu(*) (*)Tineczko(*)[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]

[IMG]http://www.zlotagrota.poznan.pl/brok gify/34.gif[/IMG]


[COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]...A kiedy się pożegnać trzeba
I Psu czas iść do Psiego Nieba
To niedaleko Pies wyrusza
Przecież przy Tobie jest Psie Niebo
Z Tobą zostaje Jego Dusza...[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=arial black]Kacperek jamni[/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://images50.fotosik.pl/1694/5cb690d38f606ecegen.jpg[/IMG][COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=arial black]czy aniołek [/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ale fajne chłopaki[/QUOTE]
i pewnie dlatego tak bardzo boli! PIES TO RODZINA!...a kiedyś usłyszałam... że pewnie przez swoje problemy ,jestem zbyt wrażliwa...i najlepiej to do psychiatry... i do póki nie poznałam Was!... to czasem też tak mi się wydawało!?.....
teraz przynajmniej mam pewność ,dzięki Wam mam pewność!....
hihihi... skoro tak mówisz :)[QUOTE][URL]http://images50.fotosik.pl/1694/5cb690d38f606ecegen.jpg[/URL] - normalnie mój Nercio;-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']i pewnie dlatego tak bardzo boli! PIES TO RODZINA!...a kiedyś usłyszałam... że pewnie przez swoje problemy ,jestem zbyt wrażliwa...i najlepiej to do psychiatry... i do póki nie poznałam Was!... to czasem też tak mi się wydawało!?.....
teraz przynajmniej mam pewność ,dzięki Wam mam pewność!....
hihihi... skoro tak mówisz :)[/QUOTE]

Szkoda tylko że i w tym gronie coraz więcej takich co własny interes i marne ego chcą przy tym ubić. I ten Świat robi się brzydki. Jeżeli jeden drugiemu robi świństwa. Zatem ratujmy te pozostałe chwile, osoby którym jeszcze udaje się być odpowrnym na faryzeuszy, ploty, i inne działąńia łajz wszelkiego rodzaju. W tym wszystkim nie rozumiem i nie zrozumiem również tych co stoją, widza i ... nie ragują. To znaczy ze popierają. Szlag mnie kiedyś trafił jak niedaleko mnie pozabijali sie w rodzinie. Przyjechała telewizja i te kołki (ludźmi ciężko nazwać) mało skretu szyi nie dostali byle by jape do kamery wystawić. I napierdzelali co to widzieli i przewidzieli. Stanełam i zapytałam "a gdzieżeście q... byli do tej pory, jesteście wpółwinni" - byle tylko wystapić w jakiejś tam telewizji o zasięgu osiedlowym zresztą.

[quote name='Mika31']witaj w gronie przewrażliwionych od dziecka tj lata 80 u nas w domu pies był członkiem rodziny tak się wychowałam niestety to mało popularny pogląd w tym kraju:shake:[/QUOTE]

[quote name='anica']Fajnie ,że jesteśmy razem :smile:))))))))
Ciotki...Jamniki... Dogo...i....cała reszta ;-):loveu:[/QUOTE]

Oby sie ostały jak najdłuzej wieloletnie i sprawdzone bastiony jamnicze bo przez lata ta grupa uznawana była za najlepszą na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']...Dla mnie moje psy-to moje dzieci....i nie ważne,że kogoś może to śmieszyć,denerwować-ja tak żyję,tak wychowałam dwunożne Dzieci...teraz Wnuczęta-i nikomu nic do tego...[/QUOTE]
Mam dokładnie tak samo!!!

[quote name='Mika31']ja już się przyzwyczaiłam że patrzą na mnie jak na wariatkę u nas jest tak tata wraca z pracy i pierwsze wita się z chłopakami a potem z nami :loveu: dla mnie pies to jak własne dziecko [/QUOTE]
U mnie kolejnośc przy powitaniu dokładnie taka sama:)

Link to comment
Share on other sites

Mój syn (a stary dziad już jest) to zazdrosny wręcz o psiaki. Ja tez od tych mało wrazliwych nasłuchałam się, ale jednak jest duzo osób zapsionych i zakoconych przynajmniej w moim otoczeniu czy w pracy czy w miejscu zamieszkania. Staram się na głupie gadki nie zwracać uwagi albo ze śmiechem odpowiadam żartobliwie , ale tak że troszkę w pięty idzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...